DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

„Tęczowy piątek” już dziś! Czy Twoje dziecko jest bezpieczne? [RAPORT PCh24]

„Tęczowy piątek” już dziś! Czy Twoje dziecko jest bezpieczne? [RAPORT PCh24]
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (utroja0)

Kolejny raz w niektórych polskich szkołach odbędzie się „tęczowy piątek”. Tym razem działacze LGBT utrudnili rodzicom ochronę dzieci przed homopropagandą, gdyż nie istnieje lista placówek uczestniczących w „imprezie” – to efekt strategii przyjętej przez organizatorów. Nic nie może jednak odebrać rodzicom prawa do decydowania o wychowaniu i edukacji pociech. Aby sprawdzić, czy w danej szkole odbywa się homoseksualne wydarzenie, wystarczy zadzwonić do placówki! Jeśli jednak ktoś nie uważa „tęczowego piątku” za zagrożenie dla psychiki i duszy swojego dziecka, to zapraszamy do zapoznania się z raportem PCh24 w tej sprawie.

 

Aby przeczytać cały tekst należy kliknąć w tytuł. 

 

Uwaga! Tęczowy najazd na szkołę

Za ideą „Tęczowego piątku” stoi Kampania Przeciw Homofobii. Po doświadczeniach z ubiegłych lat, kiedy inicjatywa spotkała się z mocnym sprzeciwem, organizacja postanowiła stanąć niby z boku akcji i formalnie nie przyjmuje ani zgłoszeń, ani nie przesyła żadnych materiałów. Kompendium wiedzy KPH umieściła na swojej stronie licząc, że zainteresowani sięgną po nie sami i zaniosą do szkół. W ten sposób organizacja będzie miała „czyste ręce” i uniknie oskarżeń o próbę nieuprawnionego wkraczania ze swoim przekazem do placówek edukacyjnych. KPH postanowiła jednak przygotować mocną przygrywkę do „Tęczowego piątku”.

 

Prof. Aleksander Nalaskowski dla PCh24 o „tęczowym piątku”

„Tęczowe piątki” są odpowiedzią „tęczowej zarazy” na wyraźną i rozprzestrzeniającą się – trochę też za moją sprawą – krytykę środowisk homoseksualnych, nieumiejących zrezygnować z erotycznej indoktrynacji dzieci i młodzieży – mówi w rozmowie z PCh24 pedagog profesor Aleksander Nalaskowski. Jego zdaniem dyrektor, który dopuści do takiej „imprezy” w swojej szkole, „powinien zostać natychmiast w trybie dyscyplinarnym zwolniony z pracy z wilczym biletem”.

 

Ks. prof. Dariusz Oko dla PCh24 o „tęczowym piątku”

Trzeba pamiętać, że genderyści są jak komuniści, i dlatego stosują te same kłamstwa i manipulacje. Ich głównym celem jest deprawacja dzieci. Trzeba to mocno podkreślić. Nie chodzi o edukację, tylko deprawację seksualną! – mówi w komentarzu dla PCh24 ks. prof. Dariusz Oko, odnosząc się do zapowiedzi „tęczowego piątku”.

 

„Tęczowy piątek”. Musisz powiedzieć NIE! [10 POWODÓW]

Lewica stara się, byśmy na kwestię Tęczowych Piątków patrzyli przez pryzmat losu uczniów zmagających się ze swą seksualnością. Rodzice będący katolikami powinni jednak patrzeć na to przez pryzmat GRZECHU, jakim są kontakty homoseksualne i GRZECHU zaniechania, jakim jest zgoda na ich promocję u dzieci. 92 procent Polaków przyznaje się do katolicyzmu – jak podaje opracowanie Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS) [gosc.pl]. Ta miażdżąca większość Polaków ma wszelkie konstytucyjne prawa, w tym do wychowania dzieci zgodnie z sumieniem.

 

Barbara Nowak: „Tęczowy piątek” deprawuje i niszczy psychikę dziecka!

Małopolska Kurator Oświaty dla PCh24 TV: taka impreza jak „tęczowy piątek” łamie prawo, które funkcjonuje w Polsce i dlatego nie może ona mieć miejsca. Nie może być bowiem tak, że ktoś wchodzi z obcą ideologią do polskich szkół i psuje polskie dzieci. Wobec każdego nauczyciela i dyrektora, którzy nie zapewnią dzieciom bezpieczeństwa zostaną wyciągnięte konsekwencje.

CAŁA ROZMOWA VIDEO:

 

Nie dla homoseksualnej deprawacji polskiej młodzieży!

Twórcy protestu zauważają ponadto, że „organizowanie wydarzeń takich jak tęczowy piątek bez zgody rady rodziców” stanowi działanie absolutnie niedopuszczalne. Prawo do sprzeciwu istnieje jednak nawet w sytuacji wyrażenia przez radę rodziców zgody. Te kwestie wydają się jednak drugorzędne w obliczu psychicznego spustoszenia, jakie może pozostać w umysłach dzieci i młodzieży po zajęciach propagujących grzeszne i niezgodne z ludzką naturą zachowania seksualne. A to właśnie o dobro najmłodszych leży na sercu każdemu rodzicowi oraz autorom listu protestacyjnego. Pamiętać o tym powinni także dyrektorzy placówek, gdyż „odpowiedzialność za wszelkie szkody, które wyrządzi ta akcja w naturalnym rozwoju umysłowym, emocjonalnym i seksualnym dzieci i młodzieży” spadnie właśnie na nich – przypominają autorzy petycji na protestuj.pl.

 

Ordo Iuris ostrzega przed „wrogim przejęciem” szkół

W związku z dyskretnym, wręcz partyzanckim „tęczowym piątkiem”, organizowanym przez Kampanię Przeciw Homofobii w polskich szkołach, Instytut Ordo Iuris informuje rodziców o przysługujących im prawach, a także oferuje fachową pomoc w przypadkach łamania prawa do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.

 

„Tęczowy piątek”: rodzice czują się bezradni, MEN rozkłada ręce

W związku z nieścisłościami prawnymi narosłymi wokół akcji, przeciwni homoindoktrynacji rodzice czują się bezradni, kiedy słyszą, że przede wszystkim oni powinni dopilnować, czy w ich szkole nie zostanie zorganizowane wydarzenie o charakterze deprawacyjnym. – To jest też w gestii ministerstwa i tutaj spychanie wszystkiego na rodziców nie powinno mieć miejsca. Dla tych dzieci, które nie chcą w tym uczestniczyć, powinny być zapewnione normalne lekcje – mówi „Naszemu Dziennikowi” dr Andrzej Mazan, pedagog i wieloletni dyrektor szkoły.

 

„Tęczowy piątek”: MEN ostrzega rodziców

Ministerstwo Edukacji Narodowej ostrzega rodziców, by bacznie przyglądali się zajęciom organizowanym w szkołach. – Rodzice powinni być czujni co do zajęć, jakie odbywają się w szkole. Tam bez ich wiedzy i zgody nie mogą odbywać się wydarzenia, które nie są zgodne z programem wychowawczo-profilaktycznym. Jeżeli rodzice mają jakiekolwiek podejrzenia, że w szkole są organizowane zajęcia, warsztaty czy prowadzone są spotkania, o których nie mieli wiedzy i nie zostali o tym wcześniej poinformowani, powinni interweniować u dyrektora. Jeżeli interwencja nie spowoduje oczekiwanych rezultatów, wtedy natychmiast powinni skontaktować się z kuratorium oświaty – podkreśla Anna Ostrowska z MEN.

 

Komisja Episkopatu przypomina: Szkoła nie jest miejscem na propagowanie środowisk LGBT

„Po raz kolejny przypominamy, że sprawy kształcenia i wychowania powinny być jak najbardziej odległe od koniunktur politycznych i ideologicznych. Szkoła nie jest i nie może być miejscem na jakiekolwiek propagowanie środowisk LGBTQ – informowała Komisja Wychowania Katolickiego w 2018 r. odnosząc się do zapowiedzi „tęczowego piątku”. „Komunikat ten pozostaje stale aktualny” – przypomniała 22 października Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.

 

   


DATA: 2019-10-25 08:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

to znaczy ze piatek mj syn ma wolny !!!!
8 miesięcy temu / dora
 
A czy Episkopat nie powinien zabrać głosu w tej sprawie?
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Moje dziecko nie było bezpieczne. Był piątek i to tęczowy. Zagrożenie czuć było w powietrzu. Straszne to.
8 miesięcy temu / Olga
 
Na Sadecczyznie widzialam dziś szkoły odblaskowe na szczęście. To akcja promująca bezpieczeństwo na drogach, dzieci byly w odblaskowych kamizelkach. Sa mądrzejsze alternatywy.
8 miesięcy temu / Me
 
O, tacy jak ty z pewnością z wielkim zaangażowaniem brali udział w różnych akademiach komunistycznych. Widać to po twoim obecnym gorliwym zaangażowaniu w promowanie już nie czerwonej, a tęczowej zarazy.
8 miesięcy temu / @klik
 
Przecież to zwykły troll, ludzie ale Wy jesteście łatwowierni..
8 miesięcy temu / Cava
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.