Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Małopolska Kurator Oświaty dla PCh24 TV

Barbara Nowak: „Tęczowy piątek” deprawuje i niszczy psychikę dziecka!


Odtwórz w YouTube
 

„Taka impreza jak Tęczowy piątek łamie prawo, które funkcjonuje w Polsce i dlatego nie może ona mieć miejsca. Nie może być bowiem tak, że ktoś wchodzi z obcą ideologią do polskich szkół i psuje polskie dzieci. Wobec każdego nauczyciela i dyrektora, którzy nie zapewnią dzieciom bezpieczeństwa zostaną wyciągnięte konsekwencje”, mówi w rozmowie z PCh24 TV małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.


DATA: 2019-11-05 14:22:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

"Jeżowska nie zgadza się z małopolską kurator oświaty Barbarą Nowak, która w liście do dyrektorów szkoły sugerowała, że Tęczowy Piątek stwarza sytuacje mogące deprawować dzieci i młodzież. - Deprawowanie, owszem, odbywa się w szkole, ale często na lekcjach religii ? stwierdziła Jeżowska w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Na potwierdzenie tej tezy przytoczyła anegdotkę 11-letniej córki jej znajomej, która miała usłyszeć od katechetki, że "homoseksualizm jest grzechem śmiertelnym i za to powinno się trafić do więzienia". Co się dzieje z tymi celebrytami, co oni jedzą że na STAROŚĆ tak głupieją?!? ...tak..tak starość pani Jeżowska....
9 miesięcy temu / Ana
 
Ależ oczywiście, że dzieci są nieprzygotowane do dorosłości seksualnej! Wystarczy spojrzeć na narastające w naszym społeczeństwie problemy pokroju rosnącej liczby nastoletnich ciąż, przestępstw na tle seksualnym oraz braku rzetelnej informacji, w tym również o leganej jeszcze antykoncepcji. Odnosząc się natomiast do programów tolerancji i szacunku, to są one właśnie tym, co sugerują nazwy: edukacją o równości, powszechnym prawie do bezpieczeństwa we własnym kraju i braku dyskryminacji bez względu na orientację. Skoro kieruje się Pani tymi wartościami, dlaczego tym samym wzbrania się przed projektami, które mogą lepiej wykonywać PANI ROBOTĘ od Pani. Co Pani powie uczniom, którzy byli nękani i bici w Pani szkołach, na wskutek uprzedzeń ich agresorów? Uczniom, którzy nigdy nie dostali od Pani, pedagoga, tej samej ilości szacunku, którą Pani proponuje innym, co doskonale widać na tym nagraniu.
9 miesięcy temu / studentka
 
Ta Pani to świetny materiał na ministra edukacji! Temat wyłożony klarownie - kawa na ławę. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości po obejrzeniu tego wywiadu?
9 miesięcy temu / Kappa
 
Wreszcie głos rozsądku. Tak jak tu już pytali moi poprzednicy: gdzie wypowiedzi innych kuratorów i utytułowanych pedagogów? Czemu sprawy oczywiste są podważane?
9 miesięcy temu / J.
 
Pani kurator oświaty Barbara Nowak - profesjonalizm, odwaga, aktywność, bezkompromisowość. Takich ludzi Polska potrzebuje. Dziękując za dotychczasowe działania życzę Pani sił i poparcia środowisk szkolnych.
9 miesięcy temu / Mariusz, Gdańs
 
Dlaczego jest tylko jedna taka Pani Kurator?
9 miesięcy temu / Ojciec i dziade
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 148 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.