DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Ks. prof. Dariusz Oko dla PCh24.pl: „Tęczowy piątek” w szkołach to seksualna deprawacja dzieci!

Ks. prof. Dariusz Oko dla PCh24.pl: „Tęczowy piątek” w szkołach to seksualna deprawacja dzieci!
Fotograf: PIOTR GUZIK Archiwum: Forum

Trzeba pamiętać, że genderyści są jak komuniści, i dlatego stosują te same kłamstwa i manipulacje. Ich głównym celem jest deprawacja dzieci. Trzeba to mocno podkreślić. Nie chodzi o edukację, tylko deprawację seksualną! - mówi w komentarzu dla PCh24.pl ks. prof. Dariusz Oko, odnosząc się do zapowiedzi tzw. Tęczowego piątku, który 25 października ma odbyć się w polskich szkołach.

 

Genderyści postępują według zasad swojego ideowego ojca - Wilhelma Reicha, który od dziecka był zwyrodnialcem seksualnym postulującym, aby nie atakować wprost Kościoła i głoszonych przez niego wartości, tylko seksualizować dzieci.

 

Wilhelm Reich już jako 10-letni chłopak zmuszał do relacji seksualnych służące w domu swojego ojca, grożąc im, że w razie odmowy stracą pracę. Potem domagał się od własnej matki współżycia kazirodczego szantażując ją, że cały świat dowie się, iż ma ona kochanka, którym był jego nauczyciel. Matka się na to nie zgodziła, więc młody Reich zgodnie ze swoją groźbą powiedział o wszystkim ojcu. Ten zaczął prześladować swoją żonę w efekcie czego ta popełniła samobójstwo. Potem, pod wpływem wyrzutów sumienia, również ojciec Wilhelma popełnił samobójstwo.

 

Tak więc zwyrodnienie seksualne młodego Reicha doprowadziło do śmierci jego rodziców. Ten jednak nigdy nie poczuwał się do winy. Twierdził, że to nie on jest za to odpowiedzialny, tylko zasady moralne, jakimi bądź co bądź kierowali się jego rodzice i dlatego postanowił je zniszczyć, czemu poświęcił resztę swojego życia.

 

Reich sądził, że młodzież powinna jak najszybciej rozpocząć współżycie seksualne. Postulował, żeby budować dla nich specjalne domy, aby mogli to robić. Mało tego: twierdził, że odkrył „energię seksualną”, która jest w świecie i jest w stanie ją uchwycić w budkach przypominających wiejskie wychodki. Gdy wyemigrował do USA, to oferował ludziom, aby wchodzili do takich budek, które on sam produkował i sprzedawał reklamując je jako pomieszczenia wzmacniające możliwości seksualne. Jednak za te nadużycia został zamknięty w więzieniu w Stanach Zjednoczonych, gdzie zmarł.

 

Charakterystycznym dla Reicha jest również to, że bardzo ubolewał, iż rewolucja seksualna wprowadzona po październiku 1917 została odwołana przez komunistów, którzy doszli do wniosku, że niszczy ona ich kraj. Epidemie chorób wenerycznych, nieszczęście milionów bezdomnych dzieci etc., to tylko niektóre z efektów tejże rewolucji. Reich jednak uważał, że jest to wielki błąd i rewolucja musi trwać i zostać przeprowadzona do końca zarówno w Sowietach jak i na Zachodzie. Podkreślał, że rewolucja nie będzie prawdziwa, jeśli nie będzie to rewolucja seksualna.

 

Program Reicha realizują dzisiaj genderyści, a jednym z jego punktów jest właśnie „Tęczowy piątek” w polskich szkołach.

 

Przypomnę, że podobne działania były prowadzone na Zachodzie. Przykładem do czego to prowadzi jest to, co zrobiła w Niemczech prof. Elizabeth Tuider - jeden z największych autorytetów wychowania seksualnego za Odrą. W swoim podręczniku zamieściła ona treści, które zachęcały dzieci do projektowania nowego domu publicznego. W jakim celu? Aby dzieci same zaczęły tam chodzić i rozważyły możliwość podjęcia tam „pracy”.

 

Tak realizuje się zasady Wilhelma Reicha. Tak wygląda w rzeczywistości edukacja seksualna, czyli to co seksdeprawatorzy chcą robić również w polskich szkołach. Musimy przed tym bronić nasze dzieci i naszą młodzież. Aby to się udało potrzebna jest jednak mobilizacja wszystkich sił i ludzi dobrej woli. Na razie udaje się nam w Polsce powstrzymać genderystów, ale oni nie odpuszczą i dopóki będą żyć, dopóty będą chcieli zdeprawować nasze dzieci. Nie możemy na to pozwolić!

 

Not. TK


DATA: 2019-10-25 14:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
34
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W Niemczech uczy sie dzieci, aby wspolzyly seksualnie z wlasnymi rodzicami, czasami wujkami i ciociami. W islamie sa specjalni chlopcy przebierani w sukieneczki nazywaja sie Bacha Bazi, szalenstwo masonerii EU, aby stworzyc zdemoralizowanego niewolnika w kolorze brazowym ogarnia caly swiat. New World Order. Zniszczyc wartosci moralne odebrac mu godnosc i wolnosc to zalozenia i wysilki rzadzacych masonow w EU.
8 miesięcy temu / Polak
 
grimm- dobrze że nie z bolszewizujacą Konfederacją i miłośnikiem Putina- Korwinem...tobie tylko zamordyzm się marzy i państwo regulujące moralność obywateli!! A gdzie wolna wola i odpowiedzialność za swoje czyny?? Do Pana Boga też masz pretensje że lewicuje?
8 miesięcy temu / Darius
 
W życiu mam trzy główne rodzaje używek: narkotyki, alkohol i masturbację. Narkotyki są całkowicie zbronione, alkohol zakazany poniżej 18 lat i w miejscach publicznych, onanizm zabroniony jest tylko w miejscach publicznych. Czy nie czas, aby każdą aktywność seksualną poniżej 18 roku życia uznać za szkodliwą i zakazać? Wihelm Reich na pewno przewócił by się w grobie, razem ze swoim paranooidalnym "działem orgonowym"
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
A jak to się stało, że "tęczowe piątki" już od dwóch lat odbywają się szkołach i dopiero teraz to zauważono?
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Deprawacja dzieci to zbrodnia. Gdzie są Rodzice i gdzie my reszta Polaków ? NIe robimy prawie nic by bronić dzieci i młodzież. Jak tak dalej będzie to zginiemy moralnie. Nie wymagajmy cudu !! bo tomy mamy obowiązek walki o ten Swiat Boży.Opamiętajmy sie na litość Boga!a nie czekajmy na cud. Na papieża Franciszka liczyć nie możemy bo on jest genderowcem i co innego mówi a co innego czyni.
8 miesięcy temu / Marianna
 
Chrystus dal jasne zalecenie którego nie stosujemy więc będzie coraz gorzej. "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza."
8 miesięcy temu / Jot
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.