DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Nie dla homoseksualnej deprawacji polskiej młodzieży! Podpisz protest, by zatrzymać ideologiczny atak LGBT

Nie dla homoseksualnej deprawacji polskiej młodzieży! Podpisz protest, by zatrzymać ideologiczny atak LGBT

Aktywiści LGBT chcą przeprowadzić w polskich szkołach kolejną edycję „tęczowego piątku”. W związku z planowanym wydarzeniem istnieją uzasadnione obawy, że w licznych placówkach edukacyjnych na terenie kraju dojdzie do próby homoseksualnej deprawacji dzieci i młodzieży. Możemy jednak powiedzieć „STOP” indoktrynacji i sianiu zgorszenia ukrytego pod frazesami o tolerancji i równości.

 

Aby wyrazić swój sprzeciw wobec planów homoseksualnych aktywistów należy wesprzeć oraz udostępnić bliskim i znajomym protest skierowany do ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego oraz wszystkich kuratoriów w naszym kraju. Twórcy petycji zwracają uwagę zarówno na moralne, jak i prawne aspekty „tęczowego piątku”.

 

 

W serwisie protestuj.pl czytamy, że wydarzenie „ma za zadanie oswajać dzieci i młodzież z homoseksualizmem i innymi praktykami promowanymi przez lobby LGBT”. Dla każdego katolika – i wszystkich innych osób kierujących się dobrem najmłodszych – to wystarczający powód, by sprzeciwić się pomysłom „tęczowych” aktywistów.

 

„Co więcej, wszystko odbędzie się bez wiedzy rodziców, ponieważ organizator – z obawy przed społecznym sprzeciwem – nie wymaga w tym roku rejestrowania szkół uczestniczących w zajęciach” – piszą autorzy petycji w liście skierowanym do ministra Piontkowskiego oraz Kuratoriów. Ów fakt jest istotny, gdyż – za sprawą strategii działaczy ruchu LGBT – poznanie listy szkół uczestniczących w „tęczowym piątku” staje się sprawą niezwykle trudną, co wręcz uniemożliwia rodzicom działanie i ochronę swoich dzieci.

 

„Taki zabieg jest złamaniem polskiego prawa, ponieważ w artykule 48 Konstytucji RP wyraźnie czytamy: Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania” – czytamy na protestuj.pl. Autorzy petycji zauważają, że w tym wypadków rodziców pozbawiono ich konstytucyjnego prawa.

 

Twórcy protestu zauważają ponadto, że „organizowanie wydarzeń takich jak tęczowy piątek bez zgody rady rodziców” stanowi działanie absolutnie niedopuszczalne. Prawo do sprzeciwu istnieje jednak nawet w sytuacji wyrażenia przez radę rodziców zgody. Te kwestie wydają się jednak drugorzędne w obliczu psychicznego spustoszenia, jakie może pozostać w umysłach dzieci i młodzieży po zajęciach propagujących grzeszne i niezgodne z ludzką naturą zachowania seksualne. A to właśnie o dobro najmłodszych leży na sercu każdemu rodzicowi oraz autorom listu protestacyjnego. Pamiętać o tym powinni także dyrektorzy placówek, gdyż „odpowiedzialność za wszelkie szkody, które wyrządzi ta akcja w naturalnym rozwoju umysłowym, emocjonalnym i seksualnym dzieci i młodzieży” spadnie właśnie na nich – przypominają autorzy petycji na protestuj.pl.

 

„Ustawa Prawo oświatowe jednoznacznie w swojej preambule określa, że nauczanie i wychowanie prowadzi się w naszym kraju respektując chrześcijański system wartości. Natomiast działania Kampanii Przeciw Homofobii to jawny przejaw promocji homoseksualizmu, co pozostaje w sprzeczności z tym system wartości” – czytamy w liście do ministra oświaty oraz Kuratoriów.

 

Dlatego też nie możemy zwlekać! Czas wziąć sprawy w swoje ręce i postawić tamę homoseksualnej ideologii oraz ocieplaniu wizerunku grzesznych praktyk. Zwolennicy „tęczowego” światopoglądu coraz częściej organizują plugawe marsze na ulicach polskich miast, a teraz aktywiści LGBT próbują zyskać zwolenników wśród dzieci i młodzieży. Tymczasem najmłodsi są – z racji swojej naturalnej ufności wobec dorosłych – najbardziej narażeni na homoseksualną indoktrynację. Dlatego też sprzeciw to nasz obowiązek!

 

 

MWł

 

 

Aby podpisać protest należy kliknąć TUTAJ.

  

  

Polecamy również rozmowę Tomasza D. Kolanka z małopolską kurator oświaty Barbarą Nowak:

 

  


DATA: 2019-10-23 10:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie widzę nic złego w tęczowych piątkach, serio aż głupio mi tłumaczyć tak proste rzeczy jak to, że to tylko ma na celu pomóc nastolatkom LGBT. Teraz w Polsce dzieje się tyle złych rzeczy osobom homoseksulanym pobicia, znęcanie się. Powinniśmy się szanować nawzajem. Przyzwyczajajmy młodych ludzi do tego, że są też osoby o innych orientacjach.
8 miesięcy temu / Amelkaterminato
 
Izydorze, przymus? Brak promocji? Brakuje tylko palenia na stosie. Takie metody nie są w porządku i raczej prowokują do sprzeciwu. Uczący religii powinni zabrać się do pracy. Bo naprawdę źle to wygląda w szklach. Mam iść na religię i oglądać filmy animowane albo grać w karty? Po co?
8 miesięcy temu / Poprawność
 
Swiety Michale Archaniele bron nas w walce!!!
8 miesięcy temu / Taka Ja
 
Nie może tak być by w wielkich mistatach na religię chodziło tylko 40-45% licelalistów. Tak jest w Warszawie i Łodzi. Wrocław i Gdańsk nie podały liczby, ale podobno jest to między 30 a 40%. Tylko bezwzględnie obowiązkowa religia negatywna ocena przekreśla promocjęjest w stanie przeciwstawić się tęczowym piątkom i homoprpagandzie. Wyjątkowa podłość lewactwama jeszcze inne oblicze: wybrali piątek - dzień męki Jezusa Chrystusa. Chcą Go symbolicznie biczować swoim haniebnym zachowaniem.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Pis pisem, z ustami pełnymi frazesów. Ale pięknie nam się społeczeństwo sekularyzuje.
8 miesięcy temu / marcin
 
Grimm oni potrafią. Na razie to tylko taka gra z głupimi narodami u nas gra żydowskiego PiS z nieświadomym wroga. Niedługo nam pokażą będą mieć wojska zboczeńców Trumpa z USA do pomocy. Zobaczcie jak bezczelnie żydzi bawią się ludźmi.
8 miesięcy temu / tas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.