DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Prof. Nalaskowski dla PCh24 o „tęczowym piątku”: naiwność dzieci wykorzystuje się do promocji homoseksualizmu

Prof. Nalaskowski dla PCh24 o „tęczowym piątku”: naiwność dzieci wykorzystuje się do promocji homoseksualizmu
Fot. SharonMcCutcheon/Pixabay

„Tęczowe piątki” są odpowiedzią „tęczowej zarazy” na wyraźną i rozprzestrzeniającą się – trochę też za moją sprawą – krytykę środowisk homoseksualnych, nieumiejących zrezygnować z erotycznej indoktrynacji dzieci i młodzieży – mówi w rozmowie z PCh24 pedagog profesor Aleksander Nalaskowski. Jego zdaniem dyrektor, który dopuści do takiej „imprezy” w swojej szkole, „powinien zostać natychmiast w trybie dyscyplinarnym zwolniony z pracy z wilczym biletem”.

 

Już wkrótce w niektórych polskich szkołach odbędzie się „tęczowy piątek”. Jakie wynikają z tego zagrożenia?

Jeśli ktokolwiek, kto nie jest nauczycielem danej placówki, pojawia się w szkole, to może się  to odbywać tylko na zasadzie umowy cywilno-prawnej pomiędzy taką osobą a dyrekcją szkoły. Za to dyrektor szkoły odpowiada „głową” i „kryminałem”. To jest pierwsza rzecz.

 

Po drugie: żadne zajęcia nie mają prawa odbywać się kosztem zajęć przewidzianych planem lekcji. Plan lekcji jest „świętością”. W związku z tym nie może być żadnych „tęczowych” zabaw czy baletów zamiast fizyki, matematyki, języka angielskiego czy nawet strzelania z łuku – jeżeli jest w programie nauczania danej placówki.

 

Po trzecie: „tęczowe piątki” są w tej chwili odpowiedzią, kontratakiem „tęczowej zarazy” na wyraźną i rozprzestrzeniającą się – trochę też za moją sprawą – krytykę środowisk homoseksualnych, nieumiejących zrezygnować z erotycznej indoktrynacji dzieci i młodzieży. Wykorzystuje się naiwność dzieci, wmawia się im, że chodzi o tolerancję, tymczasem chodzi tutaj o zwykłe propagowanie idei homoseksualizmu jako równoprawnego z rodziną, z miłością między mężczyzną a kobietą.

 

Czy pan profesor mógłby rozwinąć kwestię obrania na cel właśnie dzieci przez homoseksualnych aktywistów w ramach ataku ideologii LGBT?

Ma to dwie przyczyny. Pierwsza to przyczyna ideowa – czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. To jest przygotowywanie zaplecza i rezerwowej armii kolejnych marszów równości oraz innych homoseksualnych zabaw.

 

Po drugie nie ma innego miejsca jak szkoła, żeby tanim kosztem przemawiać jednocześnie do dużej grupy ludzi – dzieci i młodzieży. Szkoła jest miejscem, które w największym stopniu gromadzi małoletnich i dzieci, w związku z tym, jeżeli się tam wejdzie, to się swój „produkt” łatwo „sprzeda” pod pozorem propagowania tolerancji, równości, tęczowości, kolorowości życia. Jest to po prostu obrzydliwe i jestem zdania, że dyrektor, który dopuści do takiego „tęczowego piątku” powinien zostać natychmiast w trybie dyscyplinarnym zwolniony z pracy z wilczym biletem.

 

A czym różni się homoseksualna indoktrynacja, która pojawia się na polskich uczelniach i jest skierowana do ludzi, jeśli nie dojrzałych, to przynajmniej pełnoletnich, od indoktrynacji skierowanej do dzieci. Która z nich jest groźniejsza zarówno dla tych osób jak i społeczeństwa?

To jest ta sama indoktrynacja. Te działania wpisują się z jednej strony w dziecięcą naiwność, z drugiej w charakterystyczny dla wieku studenckiego bunt. Indoktrynacja wobec dzieci, czy też inaczej: zalecanie dzieciom masturbacji i kopulacji, jest niczym innym, jak wykorzystywaniem ich naturalnej skłonności do słuchania dorosłych, do dawania wiary temu, co mówią dorośli. Natomiast na studiach kanalizuje to od zawsze charakterystyczne dla tej grupy nastroje rewolucyjne. W latach 60. XX wieku nazywało się to „revolution to do it”, czyli w wolnym tłumaczeniu „rewolucja dla draki”, albo „rewolucja dla samej rewolucji”.

 

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał Michał Wałach


DATA: 2019-10-25 06:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
17
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Znowu bardzo dobra wypowiedź. Niestety rektor UMK- Andrzej T., który za poprzednie decyzje powinien zostać odsunięty od stanowiska, znowu będzie robił Panu Nalaskowskiemu problemy. To tylko pokazuje, że Pan Aleksander jest dobrym Polakiem i nie wyzbywa się swoich poglądów w imię korzyści, jak to robią lewacy. Myślę, że profesor Aleksander Nalaskowski powinien starać się w przyszłej kadencji o stanowisko Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
3 miesiące temu / Polak
 
"dyrektor, który dopuści do takiej ?imprezy? w swojej szkole, ?powinien zostać natychmiast w trybie dyscyplinarnym zwolniony z pracy z wilczym biletem."
3 miesiące temu / Ryś
 
@ala wilk. Jeżeli jesteś wierząca, to w sumieniu na coś takiego nie możesz się zgodzić. Św. Paweł akty homoseksualne nazywa grzechem. Mówi też o konsekwencji na wieczność takich działań. Kościół troszczy się nie tylko o doczesność ludzi, lecz przede wszystkim o wieczność. Mimo, że wielu ludzi nie wierzy w piekło, to słowa Pana Jezusa zadają takim poglądom kłam. Dlatego myśl nie tylko o chlebie, lecz przede wszystkim o niebie.
3 miesiące temu / Krakusik
 
WNIOSEK DO KONFEDERACJI o zajęcie się propozycją : Dyrektor, który dopuści do takiej ?imprezy? w swojej szkole, powinien zostać natychmiast w trybie dyscyplinarnym zwolniony z pracy z wilczym biletem. OBRONA WYMAGA RADYKALNYCH DZIAŁAŃ - ODPOWIEDZI. Nie można zostawiać swoim dzieciom i wnukom zamieszania w głowach prowadzącego je do ZDEMORALIZOWANIA > Jeśli Pan Kaczyński nie rozumie tego i "trzęsie się " przed Brukselą to LICZYMY ŻE KONFEDERACJA załatwi sprawę i będzie zbierać + punkty. Katolicy NIE GODZĄ SIĘ ABY SZKOŁA DEPRAWOWAŁA DZIECI . Nawet te , które NIE ROZUMIEJĄ , że ich rodzice BŁĄDZĄ i mają problemy z własną tożsamością i płciowością.
3 miesiące temu / iskierka
 
tak jak leworęczność?
3 miesiące temu / @ Izydor Oracz
 
@ Gość. Homoseksualizm nie jest chorobą, ale powinien być co najmniej wykroczeniem!
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.