DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Prof. Mieczysław Ryba: „tęczowi” ideolodzy boją się prawdy. Dlatego blokują film „Ich prawdziwe cele”

Prof. Mieczysław Ryba: „tęczowi” ideolodzy boją się prawdy. Dlatego blokują film „Ich prawdziwe cele”
Fot. Marcin Austyn/PCh24.pl

Rewolucjoniści próbują wmówić światu, że ktoś chce prześladować homoseksualistów, że ktoś uważa ich za gorszą „rasę” etc. Właśnie dlatego mówią o ludziach, a nie ideologii. Boją się prawdy, boją się logiki, boją się merytorycznej krytyki. W ich ocenie takim ludziom należy co najmniej zamknąć usta, a jeśli to nie pomoże wsadzić do więzień, co widzimy chociażby poprzez usunięcie z serwisu YouTube filmy „Ich prawdziwe cele” - mówi w rozmowie z PCh24.pl prof. Mieczysław Ryba.

 

Serwis YouTube usunął film „Ich prawdziwe cele” za tzw. złamanie standardów. O jakie standardy chodzi, tego już nie wyjaśniono. Czyżby platforma chciała wdrożyć standardy to, które wdrażali w przeszłości szeroko pojmowani "czerwoni"?

Władze YouTube bardzo często mówią o wolności, a przede wszystkim wolności słowa, ale jak widać owa wolność jest tylko dla niektórych, a konkretnie dla tych, którzy albo milczą o ideologii LGBT, albo ją oficjalnie lansują, popierają i instalują.

 

Każda lewicowa ideologia, każda utopia boi się prawdy, boi się argumentów, ponieważ jest absurdalna i sprzeczna z rzeczywistością, więc łatwo ją zdemaskować. Wie o tym lewica, wiedzą o tym władze takich serwisów jak YouTube, w związku z czym jestem przekonany, że coraz częściej będziemy mieli do czynienia z tęczową cenzurą i innymi, znanymi nam z PRL formami działań prewencyjnych.

 

Zgadzam się z Panem. Próbuję sobie w logiczny sposób wytłumaczyć, to co się stało i nie potrafię. Jeżeli jakikolwiek fragment filmu „Ich prawdziwe cele” był „przepełniony nienawiścią” bądź zawierał nieprawdę, to dlaczego nie znalazła się ani jedna osoba, która pokazałaby, jaka jest ta prawda?

Widzę, że chciałby Pan dyskutować z rewolucjonistami na gruncie prawdy, logiki i argumentów, które nie są emocjonalne, czyli po pierwsze, że istnieje poznanie rzeczywistości takiej, jaka jest. Po drugie, że rzeczywistość nie jest kreowana i fałszowana, tylko odczytywana i poznawana, czyli prawdziwa. Poznając prawdziwą rzeczywistość poznajemy prawdę, która nas ubogaca. Po trzecie w końcu: Pan uznaje zasady klasycznego dialogu, którego jedną z podstaw jest poszukiwanie prawdy i logice.

 

W rewolucyjnym sposobie funkcjonowania i narracji nie ma miejsca ani na prawdę, ani logikę, a co za tym idzie - nie ma miejsca na żaden dialog. Ten bowiem zostaje zastąpiony bełkotem. Każdy gada co chce i tyle.

 

Następstwem takiego stanu rzeczy jest przemoc, ponieważ wiadomym jest, że rozum ludzki jest nastawiony na prawdę i szuka racjonalności świata, w związku z czym lewicowi ideolodzy, ideolodzy LGBT w dyskursie przegrywają, a co za tym idzie posługuje się siłą, wprowadza strach i terror.

 

Tak robił każdy socjalizm: albo totalna cenzura, albo więzienie, albo śmierć.

 

Ale przecież rewolucjoniści mają gęby wypchane hasłami o równości, tolerancji, braterstwie czy też może teraz bardziej siostrzeństwie. Kto w związku z tym może korzystać z tych przymiotów?

A czy takich haseł nie miał Stalin? Czy takich haseł nie rzucano w PRL? Wszyscy czerwoni od zawsze mają retorykę pełną wolności, a w istocie jedyną wolnością, jaką mogą komukolwiek zaoferować jest wolność komunistyczna polegająca na zezwoleniu na totalną rewolucję i niszczeniu tradycyjnych wartości, moralności i etyki. Każdy, kto odwołuje się do podwalin cywilizacji chrześcijańskiej jest wrogiem, którego należy spacyfikować. Tak przed laty działali czerwoni totalitaryści, tak dzisiaj działają tęczowi totalitaryści.

 

Dlaczego rewolucjoniści tak mocno podkreślają, że LGBT to żadna ideologia tylko ludzie?

Bo chcą wykorzystać nieszczęśliwych ludzi do swoich rewolucyjnych celów. Marksiści upierali się w Polsce i nadal się upierają, że PZPR to nie była żadna partia komunistyczna tylko robotnicza, ponieważ w żadnym z członów w jej nazwie nie było słowa „komunizm”.

 

Poza tym proszę pamiętać, że komuniści również wmawiali światu, że komunizm nie jest żadną ideologią, tylko tak naprawdę obroną ludzi. Z LGBT jest dokładnie tak samo. Rewolucjoniści próbują wmówić światu, że ktoś chce prześladować homoseksualistów, że ktoś uważa ich za gorszą „rasę” etc. Właśnie dlatego mówią o ludziach, a nie ideologii. Boją się prawdy, boją się logiki, boją się merytorycznej krytyki. W ich ocenie takim ludziom należy co najmniej zamknąć usta, a jeśli to nie pomoże wsadzić do więzień, co widzimy chociażby poprzez usunięcie z serwisu YouTube filmy „Ich prawdziwe cele”.

 

Bóg zapłać za rozmowę.

Tomasz D. Kolanek

 

Polecamy również najnowszy film PCh24 pt. Ich prawdziwe cele, który po kilku dniach od premiery w serwisie YouTube został z niego usunięty. Dokument opowiada o ruchu LGBT.

KLIKNIJ I ZOBACZ JUŻ DZIŚ!

banerfilm.jpg (617×142)


 

Czytaj także:
DATA: 2020-07-03 10:34
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.