DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2020 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

„Ich prawdziwe cele” w „Warto rozmawiać”. Czy Polskę zdominuje dyktatura LGBT?

„Ich prawdziwe cele” w „Warto rozmawiać”. Czy Polskę zdominuje dyktatura LGBT?

Czerwona ideologia marksizmu występuje dziś pod tęczową flagą. Dowodów na to nie brak, a jeżeli Polacy ulegną propagandzie lobby LGBT i dadzą sobie narzucić prohomoseksualną poprawność polityczną, to policzone są dni wolności w naszym kraju. Przekonywali o tym goście w programie „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego, a całość ilustrowały między innymi kadry z filmu „Ich prawdziwe cele” portalu PCh24.pl.

 

W poniedziałkowym programie „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego na TVP3 zaprezentowano manowce ideologii gender, którą neomarksiści forsują dziś w Polsce. O prawdziwej naturze zagrożenia wynikającego z LGBT mówili Piotr Woyciechowski, ekspert ds. służb specjalnych, Agnieszka Marianowicz-Szczygieł z Instytutu Ona i On orz Małgorzata Wołczyk, korespondentka tygodnika „Do Rzeczy” z Hiszpanii.

 

Program wyszedł od śledztwa w sprawie śmierci Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego; w kwietniu tego roku IPN w Katowicach postanowił wszcząć śledztwo umorzone w roku 2020. Jan Pospieszalski i Piotr Woyciechowski zwrócili uwagę, że ks. Blachnicki był przez lata inwigilowany przez małżeństwo Jolanty i Andrzeja Gontarczyków.

 

Tymczasem dzisiaj Jolanta Gontarczyk, która występuje pod nazwiskiem Lange, jest… beneficjentką dotacji przekazywanych przez Rafała Trzaskowskiego.

 

Jolanta Lange jest prezesem Stowarzyszenia Pro Humanum, które otrzymało z warszawskiego budżetu 1 800 000 zł wsparcia. Stowarzyszenie zajmuje się dziś między innymi walką z „dyskryminacją”. Woyciechowki przypomniał, że w poprzednim śledztwie ws. śmierci ks. Blachnickiego popełniono karygodne błędy: nie przeprowadzono ekshumacji pod kątem trucizn, nie przeprowadzono przesłuchań oficerów, którzy zajmowali się ks. Blachnickim, nie zgromadzono też wszystkich dostępnych dokumentów.

 

Jan Pospieszalski zwrócił uwagę, że „kariera” Jolanty Gontarczyk vel Lange jest niezwykle symptomatyczna: od TW Służby Bezpieczeństwa do promotorki feminizmu i lewicy kulturowej.

 

W tym kontekście Agnieszka Marianowcz-Szczygieł wskazywała na jasne związki czerwonego marksizmu z tęczowym neomarksizmem. Przypomniała, że założycielem pierwszej organizacji LGBT w USA jest Harry Hay, członek Partii Komunistycznej USA. Wyrosłe z jego działalności organizacje miały w planach nie tylko wyzwolenie seksualne, ale także obalenie kapitalizmu. Marksiści, stwierdziła Marianowicz-Szczygieł, przez lata czekali na rewolucyjny moment i rewolucyjną siłę – i tą siłą stały się mniejszości seksualne, a rewolucyjnym momentem były zamieszki studenckie w 1968 roku.

 

Marksistom udało się doprowadzić do sukcesu „marszu przez instytucje”, czego wyrazem jest dzisiejsza agenda takich organizacji jak WHO, ONZ czy UE. Zostały one de facto przejęte przez ideologiczną lewicę.

 

Z kolei Małgorzata Wołczyk wskazała, że Polsce grozi dziś los Hiszpanii, która znajduje się dziś pod butem socjalistyczno-komunistycznej polityki niosącej na sztandarach slogany ruchu LGBT. Przypomniała, że podczas jednej z niedawnych konferencji prasowych hiszpańska minister edukacji stwierdziła, że „w żaden sposób nie możemy mówić, że dzieci należą do rodziców”. Towarzysąca jej na konferencji minister równości dodała, że rodzice homofobiczni nie mogą bronić swoim dzieciom dostępu do edukacji seksualnej. Hiszpania okazuje się być całkowicie zdominowana przez marksistów; w kraju tym praktyczny sukces odniosła strategia „marszu przez instytucje”. Środowiska konserwatywne i liberalne poddały się i zaniechały swojej misji. Odstąpiły media, oświatę, kino, kulturę.

 

Jan Pospieszalski przypomniał, że tęczowa dyktatura jest obecna już także w Polsce. Jako przykład na jej działanie wskazał fakt usunięcia przez serwis YouTube filmu „Ich prawdziwe cele” wyprodukowanego przez portal PCh24.pl. Widzowie TVP3 mogli zarazem zobaczyć kilka fragmentów z ocenzurowanego przez lewicę obrazu.

 

Informacje o prawdziwych celach ruchu LGBT+ są konsekwentnie cenzurowane przez gigantów mediów społecznościowych. W sobotę 27 czerwca serwis YouTube usunął wyprodukowany przez portal PCh24.pl film „Ich prawdziwe cele” ukazujący strategię i ostateczne cele społeczno-politycznego ruchu LGBT+. Film dostepny jest na platformie VOD.

 

Pach

Czytaj także:
DATA: 2020-06-29 22:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rafalala i Biedroń chcą ramię w ramię z konfederacją popierać Trzaskowskiego.Najbardziej egzotyczny sojusz może stać się wkrótce faktem.
15 dni temu / Michu.
 
Każdy totalitaryzm opiera się na agenturze to jasne.
15 dni temu / wb
 
A więc z dyskryminacją walczy się poprzez agenture. Przypomnę jak agenci działają. Przeniknąć gdzieś, zbudować sieć znajomości itd. żeby to działało jak machina a nie żeby pojedynczo szkodzić. Indywidualnie też musieli oczywiście swoje zrobić.
15 dni temu / wb
 
@Aha nawet przepisać nie potrafisz, a to było tak: Nienawistne paszkwile lecą w TVN ! Brawo Panie Budka i Trzaskowski, jesteście odpowiedzialni za podburzanie narodu i sianie nienawiści na skalę przemysłu pogardy. 1,8 mld poszło do fundacji pani Lange/wcześniej Gontarczyk/ na homoterror i sączenie jadu miedzy rodakami. Naród rozliczy Pana Trzaskowskiego i jego towarzystwo za dwa tygodnie. Znowu będziecie mieli okazję jak rozkapryszone dzieci do układania się na asfalcie i tupania nogami jak w amoku opętania.
16 dni temu / genwrangel
 
@Ejze. Ponieważ Pospieszalski wyleciał z I programu, bodaj po programie, do którego zaprosił abp. P. Lengę. Hierarchii nielubi prawdy, to się wściekli i zadziałali zakulisowo.
16 dni temu / ot co
 
Noo, a PIS to aprobuje.
16 dni temu / asad
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.