DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

„Tęczowi” nacierają! Homoseksualna indoktrynacja wdziera się do polskich szkół [RAPORT PCh24]

„Tęczowi” nacierają! Homoseksualna indoktrynacja wdziera się do polskich szkół [RAPORT PCh24]
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM

26 października to smutna data w historii polskiej edukacji. W trakcie „tęczowego piątku” polscy uczniowie zapoznają się z gorszącymi treściami reklamującymi homoseksualizm. Na doniesienia o planowanym festiwalu deprawacji dzieci odpowiedziały środowiska katolickie. Prezentujemy raport PCh24 o działalności fanatycznych lewicowców i chrześcijańskiej obronie.

 

Twoje dziecko nie musi uczestniczyć w „Tęczowym Piątku”. Masz prawo do sprzeciwu!

Rodzice mają prawo decydować o wychowaniu swoich dzieci, a szkoły pod żadnym pozorem nie mogą prowadzić na swoim terenie żadnych form indoktrynacji – przypominają eksperci. Dotyczy to nie tylko wszelkiego rodzaju zajęć, ale i samego wystroju szkoły. Zatem „Tęczowy Piątek” wcale nie musi się odbyć.

 

Komisja Wychowania Katolickiego KEP: szkoła nie jest miejscem na promocję LGBT

„Rodzice mają prawo do decydowania o tym, jakie treści wychowawcze są przekazywane ich dzieciom w szkole” – czytamy w oświadczeniu Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski w związku z zaplanowanym na 26 października „tęczowym piątkiem” w polskich szkołach. Komisja przypomina, że „szkoła nie jest i nie może być miejscem na jakiekolwiek propagowanie środowisk LGBTQ”.

 

Eksperci Ordo Iuris: „Tęczowy Piątek” może naruszać prawo oświatowe. MEN odpowiada

26 października w ponad dwustu szkołach w całej Polsce ma zostać zorganizowany tzw. „Tęczowy Piątek”, prowadzony przez Kampanię Przeciw Homofobii (KPH) – organizację propagującą obyczaje grup LGBT. Zdaniem Instytutu Ordo Iuris homoakcja wiązać się może z naruszeniem prawa oświatowego oraz gwarantowanego konstytucyjnie prawa rodziców do zapewnienia dziecku wychowania zgodnego z ich przekonaniami. Przede wszystkim jednak może wiązać się ona z narażeniem uczniów na szkodliwe dla nich treści.

 

Minister Edukacji Narodowej: organizacja „tęczowego piątku” to złamanie prawa

Jeżeli jakiś dyrektor podjął decyzję o zorganizowaniu tzw. Tęczowego Piątku z pominięciem procedur, to znaczy, że złamał prawo oświatowe – oznajmiła Anna Zalewska, minister edukacji narodowej na łamach portalu wPolityce.

 

Homoindoktrynacja w polskich szkołach nie przejdzie! Katolicka odpowiedź na „Tęczowy Piątek”

Centrum Życia i Rodziny wystosowało apel do rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz organów prowadzących placówki o stanowczy sprzeciw wobec homoseksualnej indoktrynacji pod nazwą „Tęczowy Piątek”, jaka ma odbyć się w najbliższy 26 października w ponad 200 polskich szkołach. Jednocześnie Fundacja zaprasza wszystkie szkoły i przedszkola do udziału w programie „Szkoła Przyjazna Rodzinie”.

 

 

Polecamy również inne materiały o homoseksualnej ofensywie w Polsce.

 

 

Harcerski zlot czy odlot od wartości? Trwa walka o duszę harcerstwa

Serce się raduje widząc, że mamy tak wspaniałą młodzież. Tym bardziej żal, że pewna część zajęć na zlocie Związku Harcerstwa Polskiego Gdańsk 2018 zaprzeczała wartościom chrześcijańskim i skautowym. Ktoś tę piękną młodzież chce nam skraść. Organizatorzy dopuścili do udziału w zlocie, przeprowadzanym w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, ludzi którzy z wartościami „Bóg, Honor, Ojczyzna”, delikatnie mówiąc, niewiele mieli wspólnego – mówi ksiądz Aleksander Dobroński, duszpasterz harcerzy i proboszcz parafii św. Faustyny w Białymstoku.

 

Homoaktywista na zlocie ZHP. Robert Biedroń wśród harcerzy

Gościem wieczornej Kuźni Idei był Robert Biedroń – prezydent Słupska. Z harcerzami i harcerkami rozmawiał między innymi o potrzebie działania na rzecz lokalnych społeczności – czytamy na internetowej stronie harcerskiego zlotu.

 

Ideologiczna indoktrynacja na harcerskim zlocie. Czy ZHP marzą się tęczowe szeregi?

Przed każdymi wakacjami z kościelnych ambon słyszymy ostrzeżenia, by sprawdzać z kim i w jakim towarzystwie wyjeżdżają nasze pociechy. Mało kto chyba spodziewałby się, że uważnie na ręce patrzeć trzeba też ZHP. Zaproponowany na tegoroczny zlot program bowiem mocno szokuje nasyceniem ideologicznych treści.

 

Będą gorszyć Twoje dziecko! Celebryci w służbie seksualizacji

Zaangażowana niegdyś w proaborcyjny „Czarny Marsz” modelka Anja Rubik wraz z „Wysokimi Obcasami” – dodatkiem do „Gazety Wyborczej” – rozpoczęła akcję propagującą edukację seksualną w najgorszym wydaniu. Wśród tematów skierowanych... do dzieci (sic!), jest homoseksualizm (o którym opowiada Robert Biedroń) a także masturbacja, antykoncepcja i pigułki wczesnoporonne opisywane przez innych celebrytów.

 

Straszne i żenujące! Anja Rubik nadal deprawuje: koniec z LGBT – pora na LGBTQAIP+

Popularna modelka Anja Rubik opowiedziała w rozmowie z lewackim pismem o tym, w jaki sposób planuje „edukować seksualnie” nastolatków. Jednym z elementów jej działań ma być pomoc w zmaganiu się młodzieży z homoseksualnymi dylematami. I zapowiada, że ruszy w Polskę busem, by „edukować” młodzież.

 

 


DATA: 2018-10-25 15:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Skończcie ze swoją indoktrynacją w szkołach. Dopiero wtedy możecie brać udział w dyskusji.
ponad 1 rok temu / rowniirowniejsi
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.