DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Ks. prof. Oko od lat mówi o homo-lobby. Czy teraz go posłuchają?

Ks. prof. Oko od lat mówi o homo-lobby. Czy teraz go posłuchają?

Jest tylko jeden sposób na kontrrewolucję i przezwyciężenie kryzysu w Kościele: twarde opieranie się na Chrystusie, czyli „Drodze, Prawdzie i Życiu” zwłaszcza w kwestiach moralności. Od wielu lat mówi o tym ks. prof. Dariusz Oko – duchowny, który nie jest więźniem dialektyki, fałszywych autorytetów i nie boi się po imieniu nazywać zła próbującego na stałe zagnieździć się w Świątyni Pana.

 

Nie łudźmy się - wielkim tego świata nie zależy na świętośći Kościoła, a na jego likwidacji! Wykorzystują więc błędy niektórych zdegenerowanych członków Kościoła do walki ze Świętą Wiarą! 

 

Musimy zatem przypominać, że w tym samym Kościele, do którego dostało się zepsucie, wciąż trwają niestrudzenie osoby walczące o jego świętość! Osoby, które bardzo odważnie - przez wiele lat wyśmiewane, atakowane i obrażane - chcą oczyścić całe społeczeństwa (więc również i szeregi Kościoła). 

 

Taką osobą jest między innymi ks. prof. Dariusz Oko. Od lat walczy z seksualizacją, pedofilią i homoseksualizmem, szczególnie wśród kleru. 

  

Poniżej prezentujemy wypowiedzi ks. prof. Dariusza Oko mając nadzieję, że na fali pewnego moralnego wzburzenia, zotsaną one w końcu wysłuchane tak, jak na to zasługują. 

 

 

Ks. prof. Dariusz Oko w „Prawym Prostym”: Gender to śmierć [VIDEO]

Po doświadczeniach tego typu jak kard. McCarrick wiemy, że są również wśród duchownych ludzie, którzy zaprzedali duszę seksowi i szatanowi. W Kościele też są judasze i zdrajcy, którzy żyją jak zwyrodnialcy seksualni. Musimy się przed nimi bronić i odstawiać ich na bok!

 

 

 

Homoherezja w Kościele

Ludzie o brudnych duszach i rękach wszystko widzą w sposób zabrudzony

 

 

Ks. Oko: homoseksualiści chcą nas zdominować, musimy się bronić

To oni chcą nas zdominować, chcą nami rządzić i trzeba się przed tym bronić – mówił wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Zwrócił uwagę, że kiedyś bolszewicy byli mniejszością, a potem zawładnęli Rosją, a banda Hitlera z czasem zdominowała Niemcy. – Często mniejszość pisze historię – ostrzegał ks. Oko i dodał, że lobby homoseksualne opanowało już wiele organizacji, takich jak Unia Europejska, czy ONZ, które stały się narzędziami propagandy gejowskiej.

 

 

Ks. Oko ostrzega. Czytanie „Tygodnika Powszechnego” grozi utratą wiary

Jeżeli ktoś akceptuje homoseksualizm, musi zaakceptować kazirodztwo, ponieważ za jednym i drugim przemawiają te same argumenty!

 

 

 

 

 

 

 

Ciężko zrozumieć, skąd biją zatrute źródła grzechów przeciwko VI przykazaniu, jakich dopuszczali się niektórych kapłani, bez lektury wnikliwej analizy autorstwa Benedykta XVI. Całość listu papieża w latach 2005-2013 dostępny jest na portalu PCh24.pl. Aby go przeczytać wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

Polecamy także inne materiały dotyczące sprawy filmu braci Sekielskich, źródeł kryzysu w Kościele oraz nadużyć, jakich dopuszczali się niektórzy spośród kapłanów:

 

Pedofilia, film Sekielskiego i rewolucja 1968. Co mają wspólnego? [VIDEO]

 

 

Homo-lobby w Kościele. Czas na zdecydowane działania

Po sierpniowym pogrzebie zamordowanego kameruńskiego biskupa, katolicki świat obiegły zatrważające słowa księdza prałata Josepha Akonga Essomby. Powiedział on, że wśród duchownych obecnych w świątyni znajdują się również księża odpowiedzialni za śmierć hierarchy. Pokazuje to, do czego zdolne jest kościelne homolobby. Problem ten nie dotyczy tylko odległego Kamerunu. Zło szerzone przez kościelnych zwolenników homoseksualizmu zatacza coraz szersze kręgi.

 

 

O czym nie mówi film Tomasza Sekielskiego?
Zobacz komentarze zatroskanych o Kościół i furię lewicy

Film pt. „Tylko nie mów nikomu” wywołał lawinę komentarzy. Osoby zatroskane o Kościół wskazują na sposoby walki z nadużyciami seksualnymi, jakich dopuszczali się niektórzy duchowni, zaś lewica daje upust swojej antyklerykalnej furii. Prezentujemy fragmenty wybranych opinii na temat głośnego obrazu w reżyserii Tomasza Sekielskiego.

 

 

Ojciec Knabit: O co chodziło twórcom filmu: pomóc ofiarom pedofilów czy „dołożyć czarnym”?

Czekamy na bolesne, ale owocne ukazanie problemu pedofilii w całej Polsce, dla dobra dzieci przede wszystkim – napisał ojciec Leon Knabit OSB w komentarzu do głośnego filmu o zboczeńcach przebranych w kapłańskie sutanny.

 

 

Grzegorz Kucharczyk o nadużyciach w Kościele: To jest sprawa ducha

Najpierw diagnoza sytuacji i środki zaradcze pochodzące od najbardziej autorytatywnego źródła, bo od Założyciela Kościoła. Mówi On: „Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia, lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie!” (Łk 17, 1 – 2).

 

 

Katolik wobec skandalu molestowania seksualnego przez duchowieństwo

Nie ma nic bardziej plugawego niż używanie urzędu, posady czy wpływowego stanowiska do ciemiężenia czy wykorzystywania osoby słabszej. Dotyczy to w szczególności przypadków wykorzystywania seksualnego. Jeszcze gorsze są te czyny, które nie tylko naruszają prawa sprawiedliwości i miłosierdzia, ale także prawa natury. W szczególności jest to potworne wówczas, kiedy urząd czy wpływowe stanowisko ma naturę religijną.

 


DATA: 2019-05-17 10:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
19
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Witam Ks. Oko ma racje i co z tego. Kościół Katolicki jest niestety przeżarty przez wielu zbrodniarzy i przestępców. Jest wielu Księży godnych polecenia. Ale niestety giną w morzu nieprawości i z jawnym poparciem hierarchów. Purpurowa mafia lawendowa.....można przywoływać nazwiska ale poco wspominać tych co zawsze kręcili ze szatanem. Dam przykład z życia wzięty ostatnio jedne z moich znajomych wziął udział w demonstracji za życiem trzymał baner za który dostał mandat?. Żaden ksiądz ich nie wspierał i nie wspiera. Następny poszedł do seminarium, i już nie bawi się w katolicyzm?. Nie wspomnę o donosicielu na Ks. Popiełuszkę który robi zawrotną karierę też ksiądz?. Brak twardej reki w kościele robi więcej szkody niż pożytku. przede wszystkim dekomunizacja i pozbycia się zboczeńców i przestępców. To podstawa, inaczej Kościoły będą płonąć. A katolicy staną się tarczami do wszelkich ataków. Na koniec żart historyczny "Glemp brat Urban" niezbyt się udał ale prawdziwy....
ponad 1 rok temu / Centurion
 
Do Lu -Ksiądz Profesor Dariusz Oko nie jest Jezuitą.
ponad 1 rok temu / Andrzej
 
Mio ma rację. Zbrodniarz i zboczeniec nie powinien nosić sutanny, powinien zostać ekskomunikowany i oddany w ręce świeckiego aparatu sprawiedliwości. Taka powinna być procedura, wtedy zwyrodnialcy nie wstępowaliby w stan kapłański, gdzie dotąd czuli się bezpieczni. Nawiasem jeśli Sekielskiemu naprawdę by zależało na dobru dzieci, zrobiłby film o pedofilach w różnych grupach zawodowych. Powinien też przedstawić statystykę w tym względzie. Pedofilia wśród księży wcale nie pojawia się częściej niż w innych grupach.
ponad 1 rok temu / Lu
 
Smutne to wszystko, pocieszę Cię, ks. Oko nie jest jedynym porządnym jezuitą. Znam wielu szeregowych członków tego zakonu, ponieważ od lat pracuję w szkole położonej obok klasztoru i uczą oni u nas religii. Za wyjątkiem może dwóch na kilkunastu, to prawie, a może i całkiem święte osoby, które nie tylko słowem szerzą naukę Pana Jezusa, lecz także własnym przykładem. Są pełni poświęcenia, bezkompromisowi, zawsze skłonni do pomocy, pomagający rozwiązywać nawet najtrudniejsze ludzkie problemy i bardzo pracowici. Przez lata znajomości nie spotkałam się choćby raz z zachowaniem czy wypowiedzią któregoś z nich, które kolidowałyby z nauką Zbawiciela. A dawniejszy proboszcz tej parafii również jezuita to jakby wcielenie św. Franciszka z Asyżu, tylko bez stygmatów chyba. Pozdrawiam Cię. Nie podupadajmy na duchu. Nagonka na Kościół i wchodzenie w stan kapłański podłych ludzi, którzy nie tylko nie mają powołania, ale chcą w ten sposób realizować swoje interesy minie.
ponad 1 rok temu / Lu
 
Co robi dla KK powiązany z Tygodnikiem Powszechnymi,Wyd.ZNAK in. H. Wożniakowskibrat R. Thun? w zarządzie Klubu INteligencji Katolickiej? Ile razy uczestniczyli w świętach kościelnych katolickich, historycznych Polski?
ponad 1 rok temu / MAK
 
Moi mili czemu tak desperujecie? Macie ręce? nogi? głowy? Pan Bóg jest z Wami? Więc WALCZCIE! Cały czas jest wiele metod zatrzymania ich, ani kroku dalej. Pederasta, pedofil, który założył sutannę nie dla Boga ale dla własnej nieprawości to obce ciało w naszym Kościele. Precz z nimi chyba, że wrócą z płaczem na kolanach. Dla kogo jest ekskomunika jeśli nie dla nich?
ponad 1 rok temu / mio
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.