Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Ks. Oko ostrzega. Czytanie „Tygodnika Powszechnego” grozi utratą wiary


Odtwórz w YouTube
 

Judaszowo-kainowe postępowanie, zaangażowanie w promocję homoherezji, oraz wrogiej Kościołowi ideologii gender, prześladowanie wiernych katolickiej nauce moralnej – ks. prof. Dariusz Oko demaskuje prawdziwe oblicze „Tygodnika Powszechnego”.


DATA: 2017-03-16 15:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Obecność w PCh24.pl wypocin takichm osobników jak ten NN to jest sprawa niewskazana dla pisma katolickiego.Czy w Polsce za mało mamy od lat czerwonego plugastwa na stronicach różnych bolszewickich szmatławców,TV i ich rozgłosni radiowych? Jeszczy tutaj muszą nam włazić ze swoimi czerwonymi bałamutami?! Jesteśmy w tej sprawie zagubieni!
ponad 2 lata temu / Anna
 
Tutaj w tych komentarzy wypływa to,że to medium katolickie nachodzą także komuszki.Ja sie dziwię, że redakcja PCh24.pl publikuje te wypociny czerwonych. Ci czerwoniacy mqaj swoja Trybunę pt.Gazeta Wyborcza. Tutaj nam tych ich czerwonych zajadów nie potrzeba! Maja nad nami przewagę w obłudnikach TV,prasie; radiu i jeszcze ich tutaj nie brakuje. Czas stuknąc sie w nasze prawicowe i katolickiem głowey! OK?!
ponad 2 lata temu / K.O
 
Wbrew tego co tak emocjonalnie i w sobie tylko w wybranym STYLU tu się produkuję (doNN).Jego nie interesuje temat,tylko radość zaistnienia z OKAZJI i pisze pisze....Dlaczego nikt tu nie mówi o gender.A przecież w tym celu jest tak tu nagłośniony temat przez ks.Oko.Ks.Oko stracił już wiarę w skuteczność swej misji.Jednak aby mieć swoje zdanie trzeba poznać źródła, nie opierać się na propagandystach głoszących swoje poglądy.Często tylko dla reklamy swej osoby.
ponad 2 lata temu / NN
 
Jako katolicy to mamy, na co sobie pozwalamy!! Inteligencja katolicka jest osłabiona,że aż!!! Wielu duchownych jest sparalizowanych po prostu działaniem szatana! To się dzieje na płyciznach naszej wiary w naszych umysłach i sercach.Nie potrafimy wszyscy razem wzieci odbudowywać naszą wiarę w Boga. Uciekamy od bardzo ważnej sprawy wystepowania zjawisk nadprzyrodzonych. Wstydzimy sie tego bardzo ważnego tematu,który gruntuję nasza wiarę w isnienie Boga. Czujemy się nowoczesnymi ludzmi 21 wieku.Piszę o tym jako kiedyś niedowiarek,któremu Pan Bóg pozwolił przeżyć kilka wyjatkowych zdarzeń o Jego istnieniu. Od tamtej pory wiem,że istnienie Boga jest p r a w d z i w e. Stąd gdzie tylko mogę dzielę się tamtymi moimi ogromnymi przeżyciami,które mi udowodniły,że Bóg jest nad nami i wśród nas.
ponad 2 lata temu / Jan Orawicz- literat [email protected]
 
ale jakiej wiary? w naszym kraju jest tylko wiara w to kto więcej nakradnie ten ma więcej do powiedzenia.Mam pytanie jak sie ma Biblia do katolicyzmu?
ponad 2 lata temu / mich
 
Jeśli "wróciłeś" do wiary w Allacha, to nic dziwnego że jako fanatyk odporny na wiedzę utożsamiasz katolicyzm z islamem i jesteś zniechęcony do prawdziwych nauk Pana Jezusa.
ponad 2 lata temu / do Bartek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.