DZIŚ JEST:   15   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
 
 
 
 

„Fatima, Orędzie wciąż aktualne”. Wyjątkowy film już na VOD

„Fatima, Orędzie wciąż aktualne”. Wyjątkowy film już na VOD
Źródło: kadr filmu Fatima - Orędzie wciąż aktualne
#FATIMA    #VOD    #13 MAJA    #FILM

Orędzie Matki Bożej z Fatimy sprzed ponad stu lat wciąż jest aktualne, a zapowiedziane wydarzenia jeszcze się nie dopełniły. Nie zapominajmy, że Maryja zapowiedziała nadejście kar, ponieważ ludzkość odeszła od Boga i obraża go swoimi grzechami. Dziś wrogowie uderzają nie tylko bezpośrednio w Kościół, ale i w Maryję – Matkę Boga. Jest jeszcze czas na przemianę serc!

 

Kary można uniknąć. Matka Boża dała nam wskazówki. By lepiej je poznać warto wsłuchać się Orędzie Matki Boga z Fatimy. Dzięki staraniom Instytutu Ks. Piotra Skargi powstał film „Fatima, Orędzie wciąż aktualne”, który przybliża objawienia maryjne sprzed ponad stu lat.

 

Teraz film dostępny jest dla przyjaciół PCh24.pl na kanale VOD

 

- Intencją filmu „Fatima – Orędzie wciąż aktualne” jest rozpropagowanie Orędzia Fatimskiego i przypomnienie warunków wypowiedzianych przez Matkę Bożą w Fatimie. Warunków, które mogą uratować świat, a które są tak proste do spełnienia: pokuta, odmawianie różańca, praktyka pierwszych pięciu sobót miesiąca i… zawierzenie Rosji jej sercu przez papieża – mówi Jarosław Mańka, reżyser, dokumentalista, twórca filmów „Skarga”, „Prywatne śledztwo majora Zakirowa”, „Święty ogień”.

 

Jarosław Mańka w rozmowie z PCh24.pl opowiada o swoich doświadczeniach i przeżyciach związanych z powstawaniem filmu, które złożyły się na przeżycie duchowe twórcy.

https://www.pch24.pl/opowiesc-o-wielkiej-mocy-boga,52289,i.html

 

Film można obejrzeć także na VOD, wspierając działalność portalu PCh24.pl

 

Film „Fatima, Orędzie wciąż aktualne” został nagrodzony na Festiwalu „KSF Niepokalana 2017”. Nagrodę z rąk ks. Pawła Rytel-Andrianika, rzecznika Konferencji Episkopatu Polski, odebrał Arkadiusz Stelmach z zarządu Instytutu im. Księdza Piotra Skargi. W imieniu producenta obrazu podziękował jury za dostrzeżenie filmu powstałego z okazji stulecia objawień z 1917 roku.

 

 – Chciałbym podziękować Niepokalanej, Matce Bożej Fatimskiej za to, że ten film w ogóle mógł zostać zrealizowany. Mam nadzieję, że będzie poruszał serca, przemieniał je, będzie nawracał nas wszystkich. Bóg zapłać wielu dobrym, kochanym polskim katolikom, dzięki których ofiarności i modlitwie powstał – mówił Arkadiusz Stelmach. Podkreślił on także, iż „Fatima – orędzie wciąż aktualne” to obraz, którego twórcy nie korzystali z żadnych dotacji państwowych. Sponsorami byli darczyńcy Instytutu. 

https://www.pch24.pl/miedzynarodowy--katolicki-festiwal-niepokalana-2017-zakonczony--znamy-laureatow-,55006,i.html

 

FILM NAGRODA: https://www.youtube.com/watch?v=C0O8R57ZURw

 

Z kolei Sławomir Skiba, redaktor naczelny „Polonia Christiana” zauważył, że przepowiednia Matki Bożej z Fatimy sprzed stu lat nie została jeszcze wypełniona. Podkreślił przy tym, że Maryja podczas objawień zapowiadała nadejście kar, ponieważ ludzkość odeszła od Boga i obraża go swoimi grzechami.

 

Poznaj Orędzie Fatimskie – teraz film „Fatima Orędzie wciąż aktualne” dostępny na VOD

 

Matka Boża w Fatimie w trzeciej części objawień pokazuje dzieciom tę scenę tzw. wielkiego powrotu, kiedy ludzie na czele z papieżem, biskupami i osobami duchownymi wchodzą na wielką górę, na której stoi krzyż. Wszyscy przechodzą przez na wpół zrujnowane miasto. W objawieniu jest scena gdy pod ramionami krzyża, anioły trzymają kryształowe puchary, do których zbierają krew męczenników, którą skrapiają dusze zbliżające się do Boga. To znaczy oddalona od Pana Boga ludzkość zbliża się i dzieje się to poprzez krew męczenników. Kiedy dzisiaj popatrzymy na wydarzenia związane z tą falą islamizacji, agresywnych wystąpień islamskich i aktów barbarzyństwa to widzimy, że coraz bardziej na naszych oczach ta wizja męczeństwa chrześcijan się dopełnia i staje się coraz bardziej realna, również na Europejczyków – powiedział Sławomir Skiba.

https://www.pch24.pl/slawomir-skiba--maryja-zapowiedziala-kary-bo-ludzkosc-odeszla-od-boga--przepowiednia-wciaz-aktualna,51847,i.html

 

Film „Fatima, Orędzie wciąż aktualne” podczas idących w setki zorganizowanych pokazów, zyskał tysiące widzów. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się zarówno warszawska, jak i krakowska premiera – sale pękały w szwach. Tak było:

 

Film premiera: https://www.youtube.com/watch?v=BBUSOo_2J70

 

Teraz film dostępny jest także na VOD. Kliknij i zamów!

 

Jeśli chcesz poznać wstrząsającą prawdę o Fatimie koniecznie zapoznaj się też z raportem PCh24.pl na temat Orędzia Fatimskiego. Tego nie przeczytasz nigdzie indziej!

 

Ponad sto lat temu trójce pastuszków objawiła się Najświętsza Maryja Panna. 13 maja to doskonała okazja, by przypomnieć prawdę o Fatimie oraz zastanowić się w którą stronę zmierza świat. W raporcie prezentujemy wybrane teksty dotyczące objawień fatimskich opublikowanych na PCh24.pl, a także w serwisie poświęconym wyłącznie tej tematyce - Fatima.pl Kliknij i zobacz!

http://www.pch24.pl/tego-nie-przeczytasz-nigdzie-indziej--wstrzasajaca-prawda-o-fatimie,60183,i.html

 

Zamów też film „Fatima, Orędzie wciąż aktualne” – teraz na VOD.

Marcin Austyn


DATA: 2019-05-13 07:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ave Maria! Matka Boża Różańcowa jest ta sama w Fatimie, Częstochowie czy Gietrzwałdzie: Najważniejsze jest oprócz codziennego różańca i poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi, podjęcie praktyki wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca przej jak najliczniejszych wiernych, bo Pan Bóg taką wolę wyraził przez słowa Matki Bożej Różańcowej wypowiedziane przez Nią w Fatimie.
5 miesięcy temu / Ewcia
 
Dla nas, Polaków, dużo bardziej aktualne i stosowne jest orędzie Królowej Polski z Gietrzwałdu. Relacja powinna być taka: jedno słowo o Fatimie, La Salette, czy Lourd - 10 słów o Gietrzwałdzie i o ogłoszeniu sie Królową Narodu Polskiego O Mancinellemu w Krakowie. Mój upór jest adekwatny do uporu tych wszystkich, którzy Wawel i Gietrzwałd zadeptuję na wieczne zapomnienie! Nawet o tym, że w Fatimie Matka Boże mówiła o Polsce, ciężko się w ogóle dowiedzieć, a co dopiero o treść tego odniesienia! Dlatego nie dziwcie się, że z takim uporem powracam do tych największych 2 Zdarzeń w Historii Narodu Polskiego, potem dopiero cała defilada cudów i interwencji Bożej, potem dopiero! Chyba każdy przyzna, że Wolę Bożą łatwiej jest rozpoznać poprzez Nadprzyrodzone Zdarzenia w Gietrzwałdzie, aniżeli choćby naj naj cudowniejsze opowieści człowieka, których nawet próba obiektywnego zbadania nie została nigdy podjęta! Nic tylko "jedna pani drugiej pani" z imprimaturem - trzeciej pani.
5 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Kiedy będzie dostępny na VOD film "Rewolucja totalnej wolności"?
5 miesięcy temu / Sienki
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.