DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Znów obchodzą „miesiąc dumy”. Ambasada USA w Warszawie na czele tęczowego pochodu

Znów obchodzą „miesiąc dumy”. Ambasada USA w Warszawie na czele tęczowego pochodu
źródło: pixabay.com

Amerykańska dyplomacja w Polsce najwyraźniej nie może narzekać na nadmiar ważnych zadań, więc postanowiła ponownie włączyć się w promocję tęczowej rewolucji. Jak pokazuje historia, z roku na rok coraz mocniej ulegając jej wpływom.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie okazała solidarność z „tęczowym środowiskiem”. W swoich mediach społecznościowych placówka opublikowała post przypominający, że czerwiec, to dla tych gremiów „miesiąc dumy”.

 

„Czerwiec to Miesiąc Dumy LGBTQI+. podczas którego celebrujemy osiągnięcia środowiska LGBTQI+. Solidaryzujemy się ze osobami LGBTQI+ na całym świecie, których podstawowe prawa wciąż nie są przestrzegane” – czytamy we wpisie z 1 czerwca 2020 roku.

 

 

Ambasada USA w Warszawie w akcję włączyła się także w 2019 roku. Idąc za przykładem prezydenta Donada Trumpa (więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ) przyłączyła się do globalnej kampanii na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu.

 

Amerykańska placówka dyplomatyczna łatwo ulega wpływom środowiska LGBT. Jeszcze w 2019 roku bowiem obchodziła „Miesiąc Dumy LGBT”, w roku 2020 jest to już „Miesiąc Dumy LGBTQI+”.

 

 

Jakie literki przybędą w przyszłym roku?

MA

Czytaj także:
DATA: 2020-06-01 14:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Piękno i wartości albo się ma albo nie..i nie ma żadnych innych "wpływów"
13 dni temu / SOK
 
@ABC skoro nie postulujesz kary śmierci ani więzienia tylko oferowanie pomocy lekarskiej to tak naprawdę postulujesz dekryminalizację więc nie rozumiem twojego szukania dziury w całym. A co do terapii konwersyjnej to moim zdaniem jest nieodpowiednią dla nieletnich ale mogłaby być dostępna dla dorosłych oczywiście żadnego przymusu a terapię powinny być kontrolowane żeby nie było żadnej przemocy psychicznej czy szkodliwych metod typu elektrowstrząsy bo zdarza się że osoby po takich terapiach są wrakami
1 miesiąc temu / Eric
 
cyt"sam raz byłaby odpowiednia pomoc lekarska". OK miarą człowieczeństwa jest stosunek do ludzi słabych i chorych-w tym wypadku hmm a jak to realizujecie w realu
1 miesiąc temu / ewa do ABC
 
@Eric, na Białorusi i w Rosji to całkiem wyobrażalne, choć oczywiście jeszcze nie dzisiaj - do tego wystarczy zorganizowanie "demokratycznej" przewrotki. Ponieważ na celowniku do zniszczenia tym taranem jest przede wszystkim cywilizacja chrześcijańska to Turcję i Chiny możemy wziąć w nawias. Natomiast co do kary śmierci to niczego takiego nie postuluję - tutaj w sam raz byłaby odpowiednia pomoc lekarska. Znamienne, że w najbardziej "przodujących" państwach udzielania takiej pomocy zaczyna się wręcz prawnie zabraniać.
1 miesiąc temu / ABC
 
@abc dekryminalizacja nie prowadzi zawsze do małżeństw homoseksualnych przecież np w Chinach, Rosji, Turcji, Białorusi i w wielu innych homoseksualizm jest legalny a nie zapowiada się żeby kiedyś były tam małżeństwa homo. Nie można za homoseksualizm wieszać ludzi jak w Iranie albo ścinać jak w Arabii Saudyjskiej, za homoseksualizm nie można też wsadzać ludzi do więzień
1 miesiąc temu / Eric
 
jedno pod kontrolą drugie w tajemnicy ,jedno się wyrwało drugie zdemaskowano
1 miesiąc temu / do abc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.