DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

„Tęczowa” międzynarodówka także w Polsce. Ambasada USA celebruje „miesiąc dumy”

„Tęczowa” międzynarodówka także w Polsce. Ambasada USA celebruje „miesiąc dumy”
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com
#DYKTATURA LGBT+    #GENDER    #POLSKA    #AMBASADA    #USA    #MIESIĄC DUMY    #PARADA

Bez względu na ataki wymierzone w katolików, prowadzone przez środowiska LGBT+ w Polsce, ambasada USA postanowiła iść za głosem swojego prezydenta i dołączyć do tzw. miesiąca dumy. Na budynku placówki w Polsce wywieszono flagi społeczności LGBT+.

 

„W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT i uznaniem wyjątkowego wkładu osób LGBT w nasz wielki naród, stańmy również solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, które karzą, więzią, a nawet wykonują egzekucje osób ze względu ich orientacji seksualnej” – napisał na Twitterze Donald Trump.

 

Za jego głosem podążyła Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie dołączając „do globalnej kampanii na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu”. Placówka na Twitterze umieściła zdjęcie, na którym widać budynek placówki z „tęczowymi” flagami.

 

Akcja amerykańskiej dyplomacji nie jest odosobniona. W niedzielę ambasada USA w Kijowie poparła odbywający się tam „marsz równości”. Ambasador Kanady poszedł o krok dalej i osobiście wziął udział w tym wydarzeniu, niosąc przerobioną na tęczowo flagę swojego kraju.

 

Źródło: rp.pl

MA

 

 


DATA: 2019-06-24 15:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bóg jest przede wszystkim miłością - pozwolił cierpieć swojemu Jedynemu w swoim rodzaju Synowi w celu zbawienia WSZYSTKICH ludzi . Wlacznie z ludzmi LGBT. My jako jego uczniowie musimy rownież byc przede wszystkim miłością do ludzi ktora ich zadziwi, byc światlem dla nich. I jednoczesnie kochajac ludzi potępić nieprawośc ludzką i nieposłuszeńswo Bogu - i wyciagnąć rekę aby pomóć im poznac Słowo boze i pomóć poznac Boga. Łatwiej i szybciej jest po prostu potępić ludzi razem z ich uczynkami ale od Nas jako synów Bozych w Chrystusie - oczekuje nasz Ojciec o wiele wiecej.
11 miesięcy temu / Uczeń Jezusa -
 
Miesiąc dumy z czego ? Załóżmy,że nie leczę grzybicy stóp. Czy też mogę być z tego dumny i wesprze mnie w tym jakaś ambasada ? A może jeszcze na swojej dumie zarobię, bo wesprą mnie rozmaite, niebiedne fundacje ?
11 miesięcy temu / Franc
 
celem zboczeńców jest niszcznie religii katolickiej,bo to ułatwia im deprawację ludzi.USA jest państwem stworzonym przez masonów,podobnie jak republika francuska;ustroje republikańskie z natury są satanistyczne i ukierunkowane na walkę z Panem Bogiem;podobnie jest w Polsce,czego dowodem są ustawy,np.zezwalajace na zabijanie nienarodzonych czy też o rpzemocy w rodzinie/traktujące rodzinę jaką organizację przestępczą/.REpublikami były też III RZesza czy Związek Sowiecki.Różniły się tym,że były bardziej opresyjne od tzw. demokracji zachodnich,aczkolwiek patrząc na politykę USA w ostatnich kilkudziesięciu latach,widać,że to pańśtwo agresywne,roszczące sobie prawo do atakowania innych narodów i krajów.
11 miesięcy temu / marek
 
@banita jeszcze się łudzi albo ma zapłacone za zwodzenie. @qinick masz absolutna rację. Polska jest sprzedana w 2012 roku przez wspólników z obecnego POPiS. Dowody, dokumenty krążą w sieci. Morawiecki sam przyznaje "jesteśmy 8 najbardziej zadluzonym państwem świata". Szydło będąc premierem na forum UE poparła i podpisała zgodę na wprowadzanie homoseksualnej propagandy w Polsce. Tylko naiwniacy lub zdrajcy zaprzeczają zdradzie PiS.
11 miesięcy temu / pept
 
@ qlnick kiepski argument nawet największy naiwniak przeczyta to z politowaniem.
11 miesięcy temu / banita
 
pis i usa łączą te same wartości jak twierdzi Jaro: antypolonizm maskowany, uwielbienie 447, wsparcie juppainy i jedwabna prawdomówność!
11 miesięcy temu / nierozłączki
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.