DZIŚ JEST:   18   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
 
 
 
 

Znany seksuolog szokuje: w Polsce niedługo zaakceptujemy zachowania pedofilne

Znany seksuolog szokuje: w Polsce niedługo zaakceptujemy zachowania pedofilne

„Postuluje, by określenie >pedofil< zachować tylko dla grupy najmłodszej. Natomiast nie używać jej w odniesieniu do starszej grupy wiekowej” – napisał w książce „Seksualność dzieci i młodzieży. Pół wieku badań i refleksji” ceniony przez lewicę seksuolog prof. Andrzej Jaczewski.

 

W opinii seksuologa należy przedefiniować kwestię czystości, wpojonej rzekomo ludzkości przez cywilizację judeochrześcijańską. „W tej atmosferze przyjmuje się pogląd, że trzeba każdego kogo można, >chronić< przed zgubnym następstwem seksu. Należy chronić osoby z niepełnosprawnością (również, a może przede wszystkim intelektualnie), ale głównie trzeba chronić dzieci, bowiem im najbardziej zagraża naruszenie ich >czystości<. Nawet gdyby się okazało, że pewne formy pieszczot czy nawet aktywności erotycznej są dzieciom przyjazne, potrzebne i pożądane – trzeba je zwalczać” – zaczyna swój wywód Jaczewski.

 

Dalej robi się coraz bardziej przerażająco. Profesor Jaczewski przyznaje, że na zachodzie „stosunek do zachowań seksualnych, do realizacji potrzeb erotycznych ulega przemianom”. Z żalem zauważa przy tym, że nie dzieje się tak w Polsce. O jakich przemianach zatem mowa? „Przemiany idą w kierunku liberalizacji, racjonalizacji i akceptacji. Na pewno proces ten będzie dotyczyć także niektórych zachowań dziś traktowanych potocznie jako zachowania o charakterze >pedofilnym<, np.: czułość i pieszczoty dzieci” – szokuje Jaczewski.

 

Seksuolog proponuje, by granicę pedofilii ustalić na wiek do 8 roku życia (sic!). „Zupełnie czym innym jest kontakt seksualny (jakim by nie był) z nastolatkiem w okresie dojrzewania […] w tym okresie młodzi ludzie zwykle wiedzą, na czym on polega i najczęściej mają dość odwagi, by nie zgadzać się na propozycje, które są im niemiłe. Także trauma, jaka może powstać po kontakcie (nazwijmy go tu jeszcze) z pedofilem może być mniejsza, bowiem wydaje się, że poza przypadkami przestępczych działań (zgwałceń, szantażu) istnieje jakiś stopień przyzwolenia młodego człowieka na daną aktywność” – pisze prof. Jaczewski, którego fragmenty książki cytuje obszernie portal nczas.com.

 

„Postuluję, by określenie >pedofil< zachować tylko do grupy najmłodszej. Natomiast nie używać jej w odniesieniu do starszej grupy wiekowej” – kończy swój wywód Jaczewski.

 

Profesor Andrzej Jaczewski jest jednym z cenionych przez lewackie środowiska seksuologów. Pisał i udzielał wywiadów m.in. "Gazecie Wyborczej". Jego uczniem jest m.in. również znany prof. Zbigniew Izdebski. Jaczewski to wykładowca i autor licznych książek o wychowaniu seksualnym. Dlaczego promuje pedofilię? Czy jego słowa i teksty to jasny sygnał, że kolejnym krokiem po legalizacji związków homoseksualnych będzie wymuszanie na nas akceptacji dla pedofilii?

 

 

Źródło: nczas.com

ged


DATA: 2019-08-25 12:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Sam się boję o swoją przyszłość. A raczej o przyszłość swoich dzieci to ta dalsza przyszłość. Co się na tym świecie będzie dziać... Aż ciężko stwierdzić...
21 dni temu / Prawicowy 14-la
 
Boli mnie głowa od czytania takich rzeczy. Wszystko jest relatywizowane. Szaleństwo chorych głów kawałek po kawałku wprowadzane jest w życie społeczne. Mój syn w tym roku idzie do pierwszej klasy. Miał to być fajny czas -nowy rozdział w życiu a ja się boję, że szkoła spaskudzi mi dziecko.. Jestem przerażona tym bezbożnym światem
21 dni temu / Matka Polka
 
I to profesor jest?co za brak wiedzy o człowieku
21 dni temu / Anna
 
pan prof. pewnie tego nie wie, ale są jeszcze normalni rodzice w Polsce i każdego pedofila, który zbliży się, a nie daj Boże, skrzywdzi ich dziecko, to od ręki odpadnie mu ten pusty, zakuty i nabity lewackimi myślami łeb; i potoczy się do rynsztoku; wara zboki od naszych dzieci, bo w tym wypadku do dialogu na pewno nie dojdzie, tylko do czynów obronnych własnych pociech; jeńców nie będziemy brać; są jeszcze inne metody, po zastosowaniu których, odechce się wam krzywdzić nasze dzieci; ale to są niespodzianki, które wyprostują wasze paskudne charaktery i wyleczą raz na zawsze z chorej psychiki; są nad wyraz skuteczne;
22 dni temu / JARO
 
Ten człowiek to tzw. "autorytet" jeszcze z czasów głębokiej komuny. Ale co ciekawe, wtedy nie odważył się na takie stwierdzenia, jak teraz. Co tylko potwierdza, że obecnie stręczy nam się daleko bardziej posuniętą demoralizację, niż wówczas.
23 dni temu / Ruben
 
W Polsce mają rządzić przedstawiciele zdecydowanej większości społeczeństwa, a tymczasem od `45. roku władzę zawłaszczyli terrorem i kłamstwem przedstawiciele różnych mniejszości obcego pochodzenia w tym psychopaci. Dopóki nie zostaną usunięci z państwowego szkolnictwa i uczelni, demoralizacja i nienawiść do wartości chrześcijańskich będzie postępować. Dość tolerancji wobec wrogów polskości i potrzeba totalnej mobilizacji do poparcia prawicowych rządów.
23 dni temu / Gerard
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.