DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego PCh24.pl. Słowo od Piotra Doerre

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego PCh24.pl. Słowo od Piotra Doerre
Zespół PCh24.pl. Na pierwszym planie Piotr Doerre

Kiedy dokładnie przed 6 laty wraz z bardzo szczupłą liczebnie grupą kolegów przystępowałem do pierwszych prac nad stworzeniem nowego portalu, głęboko wierzyłem, że wkrótce stanie się on ważnym medium. Bo przecież - zgodnie ze słowami naszego tekstu programowego - portal PCh24.pl powstał, aby walczyć. Został sformowany, by prowadzić walkę o wymiarze cywilizacyjnym, a nawet eschatologicznym - przeciwko stugłowej hydrze Rewolucji, a w obronie Jedynego, Świętego, Katolickiego i Apostolskiego Kościoła i chrześcijańskiego dziedzictwa naszego Narodu.

 

Portal stawiający sobie takie cele najwyraźniej był w Polsce bardzo potrzebny, skoro w krótkim czasie zyskał sobie setki tysięcy Czytelników, a pośród nich licznych darczyńców, którzy zdecydowali się wspierać go swymi datkami i modlitwą. Codzienne informacje o wydarzeniach najważniejszych z katolickiego punktu widzenia, publicystyka poruszająca istotne tematy, nieobecne w pozostałych mediach, wywiady z ludźmi, którzy naprawdę mają coś do powiedzenia, zapowiedzi spotkań i konferencji, których próżno szukać gdzie indziej – to wszystko sprawiło, że całkiem liczne grono Polaków zaczyna dziś dzień od lektury PCh24.pl.

 

Sukces, jaki udało nam się osiągnąć, to przede wszystkim efekt matczynej opieki Maryi, patronki Kontrrewolucji, której zawierzyliśmy wszelkie nasze wysiłki. To również owoc pracy świetnego zespołu redaktorów, dziennikarzy i współpracowników, który udało się nam sformować. Mam nadzieję, że w jakiejś skromnej mierze przyczyniła się do tego również moja praca, jako redaktora naczelnego. Dziś dobiegła ona już końca.

 

Zostawiam jednak PCh24.pl w bardzo dobrych rękach. Kolega Krystian Kratiuk, dotychczasowy mój zastępca, to osoba, bez której portal w ogóle nie mógłby powstać, a potem trwać i się rozwijać. To doskonały szef, pod którego kierownictwem redakcja – jestem o tym przekonany – tworzyć będzie medium coraz lepsze, coraz chętniej czytane i coraz bardziej wpływowe.

 

Na koniec jeszcze raz dziękuję zespołowi, którym miałem honor kierować, za wspólną pracę, a Wam, drodzy Czytelnicy, za to, że niezmiennie wybieracie Prawą Stronę Internetu.

 

 

Piotr Doerre, były redaktor naczelny PCh24.pl

 

 

Przeczytaj również:

Słowo od nowego redaktora naczelnego PCh24.pl - Krystiana Kratiuka  

 

 


DATA: 2017-11-03 07:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bardzo lubię czytać PCH ????
ponad 1 rok temu / Lusi
 
Panie Piotrze, Pan nas nie opuszcza prawda? jest to tylko zmiana pozycji - jestem pewien, że dogodnej dla Pana, a bardzo niewygodnej dla wrogów wszelkiej maści? i że będzie Pan dalej "raził" te opuchnięte z nienawiści do Wiary i naszej trzódki wrogów wszelkiej normalności?
ponad 1 rok temu / JARO
 
Dzięki !
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Bóg zapłać za to wspaniałe dzieło ! Po stokroć dziękuję.
ponad 1 rok temu / PetroTrzeci
 
Dziekuję!
ponad 1 rok temu / Maciej Kempin
 
Dziekujemy !!!
ponad 1 rok temu / Gm
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "55811"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.