DZIŚ JEST:   21   KWIETNIA   2019 r.

Zmartwychwstanie Pańskie
Św. Anzelma, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Zmarły aborter prof. Romuald Dębski zostanie patronem oddziału w Szpitalu Bielańskim

Zmarły aborter prof. Romuald Dębski zostanie patronem oddziału w Szpitalu Bielańskim
Prof. Romuald Dębski, fot. Krzysztof Zuczkowski / FORUM

Były ordynator oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Bielańskiego w Warszawie najprawdopodobniej zostanie nowym patronem jednostki. Zmarły profesor przez wiele lat wykonywał aborcję, a w 2017 roku został uznany Herodem Roku. Niechlubny tytuł jest przyznawany osobom, które w sposób szczególny przyczyniły się do zabijania dzieci nienarodzonych.

 

Jak informuje portal fakt.pl, prof. Romuald Dębski będzie najprawdopodobniej patronem oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Taką decyzję podjęli radni dzielnicy Bielany. Ostateczny głos w tej sprawie będzie należał do Rady Miasta, ale już teraz można się spodziewać, że wyrażą oni na to zgodę.

 

Prof. Romuald Dębski był ordynatorem oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Warto przypomnieć, że jest to oddział, na którym masowo dokonuje się aborcji. W latach 2008 – 2017 było ich aż 781. Zmarły lekarz akceptował praktykę zabijania dzieci na skutek aborcji. Warto przypomnieć, że 2017 roku został uznany Herodem Roku.

 

„Bardzo często to prywatne poglądy dyrektorów szpitali decydują o tym, że zabija się w nich dziesiątki dzieci rocznie, zazwyczaj ze względu na podejrzenie choroby. Mentalność eugeniczna jest lekarzom wpajana już na studiach, a później egzekwowana podczas pracy na oddziałach ginekologicznych. Chcemy, żeby szpitale skończyły z rzezią niewinnych dzieci” – argumentowała Fundacja PRO – Prawo do życia.

 

„To właśnie aborter Dębski w 2016 roku był jednym z głównych filarów czarnych protestów. Wygłaszając kłamstwa na temat projektu i podpierając je swoim medycznym autorytetem, w krótkim czasie dotarł do setek tysięcy osób” – wskazała Fundacja, która przygotowała film dementujący tezy Dębskiego. Obejrzało go ponad pół miliona osób.

 

Warto podkreślić, że Szpital Bielański, w którym każdego roku zabija się niewinne dzieci nosi imię bł. ks. Jerzego Popiełuszki, który był wielkim przeciwnikiem mordowania dzieci w łonach matek.

 

 

Źródło: fakt.pl, stopaborcji.pl, PCh24.pl

WMa

 

 

 


DATA: 2019-02-01 23:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pan Profesor był fantastycznym lekarzem. Dzięki Panu Profesorowi przyszło na świat bardzo dużo dzieci z ciąży zagrożonych. Ciąży, których inni lekarze nie chcieli prowadzić.
2 miesiące temu / Katarzyna
 
Podejmował przemyślane decyzje
2 miesiące temu / Marzena
 
Widziałem banery za i przeciw na Bielanach. Zapytałem pielęgniarkę z szpitala bielańskiego o jej opinię. Ona odpowiedziała : to kobieta jest podmiotem podejmującym decyzję, reszta to nadinterpretacja, propaganda i doktrynerstwo ludzi którzy nigdy nie stanęli przed alternatywą zabić, dla wygody , zabić w cierpieniu, usunąć problem, zacząć od nowa. Czy człowiek jest takim wielkoludem że rozumie i pojmuje skutki niewinnego przytulenia?
2 miesiące temu / flick
 
Uważasz że zawód płatnego mordercy należy zalegalizować i nie zakazywać takiemu wykonywania swej "pracy"? Wystarczy duchowe wsparcie dla zlecających im morderstwa?
2 miesiące temu / do szpulas11
 
Za to co zrobił, odpowie przed kimś innym. Nie nam oceniać. Aborcji na życzenie nie wykonywał, więc po co to Aborter? Był wspaniałym lekarzem i niejedno dziecko żyje, dzięki wiedzy tego lekarza.
2 miesiące temu / Bożena
 
Przecież nikt nie porywa niewiast z ulic czy domów by z ich łon wyrywać dzieci.Same, a często za namową bliskich to robią. Tu trzeba pomocy, często materialnej(długotrwałego) a i duchowego wsparcia a nie pitolenia zakazywać czy nie
2 miesiące temu / szpulas11
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "65889"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.