DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Zatrzymali samochód z napisem „Stop pedofilii” i grozili kierowcy. Nie dostali mandatu

Zatrzymali samochód z napisem „Stop pedofilii” i grozili kierowcy. Nie dostali mandatu
fot. Facebook.com / Fundacja Pro-Prawo do Życia

Na jednej z warszawskich ulic dwóch kierowców zastawiło możliwość przejazdu samochodowi Fundacji Pro-Prawo do życia. Po wyjściu na zewnątrz jeden z kierowców obrzucił działaczy fundacji wyzwiskami i groził jednemu z nich. Policja po przyjechaniu na miejsce nie dopatrzyła się przewinienia.

 

Na samochodzie widniały napisy „Stop pedofilii”, „zobacz związek pedofilii z seksedukacją” oraz cytaty z dokumentów WHO promujących edukację seksualną. Najwyraźniej prawda o pedofilii nie spodobała się dwóm uczestnikom ruchu drogowego, którzy postanowili dokonać „obywatelskiego” zatrzymania zastawiając drogę swoimi samochodami.

 

Po wyjściu na zewnątrz jeden z działaczy fundacji nagrał film ukazujący agresywne zachowanie jednego z kierowców. W niewybrednych słowach zbluzgał nagrywającego oraz groził mu. Po przyjeździe na miejsce policja nie dopatrzyła się czynu zabronionego.

 

 

 

- Jeżeli ktoś jest czymś urażony, to może zgłosić powiadomienie na komisariacie policji przy Janowskiego, w tych czasach, najlepiej mailem – powiedział jeden z biorących udział w interwencji funkcjonariuszy, cytowany przez portal haloursynow.pl.

 

Przedstawiciele Fundacji Pro-Prawo do Życia zapowiedzieli zgłoszenie blokowania ruchu drogowego. W sprawę włączył się także Instytut Ordo Iuris.

 

Źródło: tvp.info / Twitter.com
PR


Czytaj także:
DATA: 2020-04-27 07:37
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
18
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zasygnalizowałem problem, proszę jak człowiek człowieka, żeby np. umówić się na jakąś wariację na temat nicka, żeby zachować ciągłość - jeśli uda nam się dogadać i przyzwoicie ustalić konsensus to nie ma problemu. Jeśli nie, to jak inaczej mam to nazwać? Przecież przejmowanie cudzego nicka i pisanie jednak inaczej niż pierwotny 'właściciel' nie jest w porządku. Jakaś propozycja?
8 miesięcy temu / Akwin
 
Trollowaniu z tego tylko powodu że podoba mi sie Akwin w związku z czym tak się podpisuję? Bez przesady :
8 miesięcy temu / Akwin
 
Nie ma możliwości rejestracji nicków i doskonale o tym wiesz - gdyby była, to nie mógłbyś podpisywać się takim samym. Owszem, od lat tutaj dyskutuję i wystarczy prześledzić starsze newsy - nie jest to trudne. Sam fakt jednak, że już widziałeś ten nick jako używany i podpisujesz się tym samym świadczy wyraźnie o braku poszanowania dla drugiego człowieka i trollowaniu.
8 miesięcy temu / Akwin
 
Od lat raczej tu nie dyskutujesz, widuję dopiero od niedawna. Poza tym mi też się podoba taki nick. Jak chcesz mieć wyłączność to zarejestruj sobie albo coś. A póki co serwus.
8 miesięcy temu / Akwin
 
@Akwin - przestań łaskawie używać mojego nicka i wprowadzać w błąd ludzi, z którymi od lat tutaj dyskutuję.
8 miesięcy temu / Akwin
 
@trooper - nikt nie mówi o opcji zero policji. Nie chcemy po prostu żyć w świecie w którym po uszkodzeniu złodzieja złapanego na gorącym uczynku do więzienia idzie złodziej a nie osoba która się broniła.
8 miesięcy temu / Akwin
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.