DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

YouTube zawiesił konserwatywny kanał LifeSiteNews. Oficjalny powód: Covid-19

YouTube zawiesił konserwatywny kanał LifeSiteNews. Oficjalny powód: Covid-19

Serwis YouTube zawiesił na okres jednego tygodnia kanał katolickiego konserwatywnego portalu LifeSiteNews. Poszło o koronawirusa; portal zamieścił wideo, w którym głos zabrał lekarz. Cenzorzy stwierdzili jednak, że idzie o rozprzestrzenianie fałszywych informacji zdrowotnych.

 

Film, który stał się powodem zawieszenia kanału, będzie dostępny w serwisie Rumble, który wielu amerykańskich konserwatystów wykorzystuje jako alternatywę dla YouTube'a. Rumble, podkreśla LifeSiteNews, jest „poza wpływami Big Tech i poza faktycznym monopolem Google'a”.

 

Ocenzurowane nagranie nosiło tytuł „Kanadyjski lekarz nazywa pandemię koronawirusa największym oszustwem w dziejach”.

 

Już wcześniej YouTube usunął inny film na kanale LifeSiteNews. Nagranie z serii „The Mother Miriam Show”, poświęcone katolickim tradycjom bożonarodzeniowym, zostało uznane przez cenzorów za sianie medycznej dezinformacji.

 

W efekcie LifeSiteNews przez tydzień nie może publikować w serwisie YouTube żadnych nowych filmów. Jeżeli w ciągu 90 dni kanał LifeSiteNews zostałby zawieszony trzykrotnie, wówczas serwis YouTube po prostu usunie go w całości - nie bacząc na to, że ma 200 tys. subskrybentów.

Podobne działania YouTube prowadzi także w Polsce. Kilkukrotnie zawieszano już choćby kanał telewizji wRealu24, właśnie ze względu na kwestie dotykające Covid-19.

 

Serwis usunął też film portalu PCh24.pl „Ich prawdziwe cele”, który demaskuje agendę środowisk LGBT.

 

Mimo wielu zapewnień ze strony przedstawicieli polskiego rządu o podjęciu działań na rzecz wyeliminowania takich cenzorskich praktyk – nic się nie zmienia.

 

Źródła: LifeSiteNews.com, PCh24.pl

 

Pach


DATA: 2020-11-25 13:45
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Twoja Trąba lepiej wie co masz grać niż Ty Trębaczu !!! ----- A polskie władze to mogą jej naskoczyć na falbankę u spodni! -----
2 miesiące temu / Tuba
 
Moraski z Niedzielskim będą się szczepią i norki jeszcze mogą zaszczepic
2 miesiące temu / Jark
 
Jest też peertube. Nie ma takiego zasięgu jak jutub ale wystarczy na jutuba wrzuić puste nagranie z linkiem do innego portalu.
2 miesiące temu / Gość
 
Ijedynie słuszny światpogląd.A na końcu ks.
2 miesiące temu / Andrzej.
 
Wielki Ucisk. Przymiarka.
2 miesiące temu / Tom B.
 
Na szczęście i do filmów jest alternatywny portal dla prawicowców. Parler zdaje się być naprawdę bez cenzury co sądzę po treściach na nim i założyłem na nim konto. Mając na celu antymonopolowe praktyki i nie tylko, w wolnym czasie zamierzam wesprzeć oba portale pomagając w tłumaczeniu na język polski czy ulepszaniu według własnych pomysłów nie wymagając nic w zamian
2 miesiące temu / Michał
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.