DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Wulgarne zakłócenie przez homoaktywistów wykładu dr. Camerona w Warszawie

Wulgarne zakłócenie przez homoaktywistów wykładu dr. Camerona w Warszawie

Dr Paul Cameron, znany amerykański psycholog, znienawidzony przez lobby homoseksualne za swe badania dotyczące społecznych konsekwencji praktyk homoseksualnych przebywa na swym dorocznym tournée po Polsce. Jego wykład w Warszawie został zakłócony przez grupę homoaktywistów, którzy zostali zatrzymani przez policję i ukarani mandatami.


Początkowo nic nie wskazywało na taki przebieg spotkania. Tęczowi bojówkarze, bardzo dobrze wtopili się w grupę pozostałych słuchaczy tak, że trudno było jednoznacznie ocenić, po której stronie się opowiedzą.


Dosłownie kilkanaście sekund po otwarciu spotkania przez organizatorów i rozpoczęcia prelekcji dr. Camerona, lewicowi aktywiści rozpoczęli swój „happening”, który przerodził się w akcję mającą charakter personalnego ataku na dr. Camerona i znieważenia uczestników spotkania. „Pierwszym punktem programu” lewicowej bojówki było rozciągnięcie tęczowej flagi, symbolu środowisk LGBT oraz uniesienie plakatów z napisami „Gay is OK” i wulgarnymi epitetami skierowanymi bezpośrednio wobec prelegenta. Następnie homoseksualiści wyszli na środek sali i zaczęli się obscenicznie zachowywać. Jeden z nich położył się na podłogę, zaczął udawać chorego psychicznie i prosił dr. Camerona o pomoc w wyleczeniu. Pomimo nalegań ze strony organizatorów oraz oburzenia wśród słuchaczy, działacze homoseksualni nie chcieli wyjść z sali, w której odbywało się spotkanie. Zachowywali się bardzo agresywnie, skandowali propagandowe hasła (m.in. „przecz z homofobią”), a jeden z nich popchnął kobietę, która stanowczo zaprotestowała przeciwko bezczelnemu zachowaniu. W związku z dużym sprzeciwem organizatorów i samych uczestników spotkania, homoseksualiści zostali ostatecznie zmuszeni do opuszczenia sali wykładowej, przy okazji niszcząc drzwi wejściowe i atakując stoisko z książkami i materiałami konferencyjnymi.


W związku z agresywnym zachowaniem napastników spod tęczowej flagi, organizatorzy zdecydowali się zawiadomić ochronę budynku oraz policję. To natychmiast wystraszyło agresorów, którzy zaczęli uciekać. W obawie przed zbiegnięciem z miejsca zdarzenia sprawców zajścia, organizatorzy zastosowali tzw. ujęcie obywatelskie, o którym mowa w art. 243 Kodeksu Postępowania Karnego i nie dopuścili do opuszczenia budynku. Do czasu przybycia policji, wespół z ochroną obiektu, w którym odbywał się wykład, przytrzymano grupę agresywnych homoseksualistów, którzy w brutalny sposób zakłócili spotkanie.


Po przybyciu policji obie ze stron złożyły zeznania, które zdecydowanie obciążyły homoseksualistów, przetrzymywanych przez funkcjonariuszy przez ponad dwie godziny. Każdy z homoseksualnych sprawców zakłócenia porządku został ukarany mandatem karnym w wysokości 250zł. Z informacji, które udało się uzyskać wynika, że homoseksualiści przyznali się do popełnionego czynu i przyjęli mandaty. 


Kreujący się na pokojowych, prześladowanychi niewinnych aktywiści homoseksualni zdarli swą fałszywą maskę i ukazali jacy są na prawdę: brutalni, pozbawieni kultury i nieobliczalni.Poza tym wyjątkowo wulgarni, gdyż nie mieli żadnych skrupułów i w obecności policji obrażali funkcjonariuszy ochrony oraz organizatorów, a prelegenta z tytułem naukowym wyzywali m.in. od pseudonaukowców.


Zatrzymani oprócz otrzymanych kar mandatowych, będą odpowiadać za zniszczenie mienia w sali wykładowej oraz za obrazę dr. Paula Camerona, który w tej sprawie złożył już zeznania. Niezwykle upokarzającym dla grupy homoseksualistów – bojówkarzy było zalecenie komendanta policji, aby sfilmowano twarze oraz ubiór każdego z prowodyrów. Ma to na celu odpowiednie zidentyfikowanie sprawców zajścia, które zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu umieszczone w budynku.


Organizatorem spotkania była Krucjata Młodych oraz ASK Soli Deo.


Paweł Ozdoba
DATA: 2013-10-23 22:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A mnie się podoba ten gość z napisem "gay is ok".Naturalnie podoba mi sie to hasło.Konkretnie słowo-gay-to jest ok.Słowo pederasta/pedał jest określeniem raczej delikaniejszym określającym "niezawinioną-mam nadzieję"dezorientację sexualną,natomiast gay-to pederasta dumny ze swej wady,promujący ją i deprawujący w sposób nahalny i zamierzony.To określenie gay-jest jakby od razu wyrokiem.Jeśli chodzi o słowo homoseksualista-to troche mi sie nie podoba używanie go zamiennie ze słowem pedał ,bo ja właściwie czułbym się urażony.Wszak homoseksualista to człowiek który swój pociąg seksualny kieruje w kierunku człowieka...to tak jak ja!Nie kręci mnie sex z kotem albo krową tylko z człowiekiem a konkretnie z moją żoną która jest człowiekiem ,z resztą kobietą. Być może o to właśnie chodziło aby podszyć się pod normalność.Jednak słowem -gay-wszystko się dobrze skończyło,kamień spadł mi z serca.
ponad 7 lat temu / Hugon de Payns
 
Bokserze. Same mówią, że są faszystowskie prześladując ludność żydowską w Polsce, jeśli na swoich stronach mają swastykę to ja wiem, że są to faszyści.
ponad 7 lat temu / TheModern
 
The Modern - ale kto powiedział, że to faszystowskie bojówki? Może jacyś terroryści z antify tak mówią. Poza tym pośpiewali sobie, protestując, że komunistyczni zbrodniarze wracają na salony i już. Jakoś się nie dziwię, że jest opór przeciwko totalitarnym utopiom i ludziom, którzy nadal je legitymizują.
ponad 7 lat temu / bokser
 
Warto tu porównać pedofilię heteroseksualnę i homoseksualną. Artykuł z prestiżowego Moyo Clinical Proceedings (2007r) podaje: pedofil heteroseksualny krzywdził przeciętnie około pięciorga dzieci a pedofil homoseksualny krzywdził jedenaście dzieci.Inne badania przeprowadzone anonimowo wśród pedofilów, wobec których już zakończono prawne restrykcje, pokazało,że przeciętny heteroseksualny pedofil napastował 20 dzieci a homoseksualny aż 150. Agresywna determinacja dewiantów seksualnych w stosunku do Dr Paul Cameron potwierdza wyniki badań przeprowadzonych przez Moyo Clinical Proceedings.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
Brawo za odwagę!!!, oby więcej takich akcji
ponad 7 lat temu / reeter
 
Bokserze. Bojkotować? Czy faszystowskie bojówki wykrzykujące swoje hasła na wykładzie Pana Profesora Baumana to bojkot? To nie jest bojkot a burda.
ponad 7 lat temu / TheModern
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.