DZIŚ JEST:   26   MAJA   2020 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Współtwórca standardów WHO: wszyscy mają odczucia seksualne – nawet niemowlęta

Współtwórca standardów WHO: wszyscy mają odczucia seksualne – nawet niemowlęta
fot. sxc

Sanderijn van der Doef, jedna z autorek standardów edukacji seksualnej WHO jest zdania, że wszyscy mają odczucia seksualne – nawet niemowlęta. Twierdzi, że o wszystkich tematach związanych z seksualnością można rozmawiać z dziećmi w bardzo młodym wieku, a zachowanie niewinności, to niewłaściwa droga. I tego rodzaju poglądy znalazły odzwierciedlenie w „standardach”.

 

W czasie dyskusji na temat standardów edukacji seksualnej serwowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), warto bliżej przyglądnąć się poglądom osób, które miały wpływ na kształt tego dokumentu.

 

Jak zauważył Mariusz Dzierżawski, szef Fundacji Pro – Prawo do życia, jedną z autorek standardów jest Sanderijn van der Doef, której głównymi obszarami pracy badawczej są homoseksualizm i edukacja seksualna dzieci w najmłodszym wieku.

 

Napisała ona książkę „Out”, traktującą o homoseksualizmie, a skierowaną do dzieci i młodzieży. Mowa w niej „o zakochiwaniu się w sobie małoletnich gejów i lesbijek, o ich pierwszych doświadczeniach seksualnych, a także o perwersyjnych formach współżycia”.

 

Jak pisze Dzierżawski, Sanderjin van der Doef w ramach serii „TED talks”, wypowiadała się między innymi o tym, że wszyscy mają odczucia seksualne – nawet niemowlęta, a o wszystkich tematach związanych z seksualnością można rozmawiać z dziećmi w bardzo młodym wieku. Jak dodała, zachowanie niewinności dziecka nie jest dobrym sposobem, aby ustrzec je przed wykorzystywaniem seksualnym.

 

„Dokładnie taki sposób myślenia widać wyraźnie w standardach WHO dot. edukacji seksualnej. Seksualizacja dzieci według tych wytycznych doprowadzi do odwrotności tego, co twierdzą autorzy. Maluchy staną się właśnie wówczas łatwym łupem pedofilów” – komentuje Mariusz Dzierżawski.

 

Źródło: stopaborcji.pl

MA


DATA: 2019-03-27 07:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dokładnie tak, każda osoba od urodzenia jest istotą seksualną. Seksualnosc to bardzo szerokie pojecie - to cielesnosc, emocje, komunikacja i wiele innych. Seks czy aktywnosc seksualna to tylko jeden drobny element seksualnosci. Nie wolno patrzec na seksualnosc dzieci tak jak na seksualnosc doroslych. To błąd logiczny. Dlatego ludzie tak bardzo się boją edukacji seksualnej - bo jej nie rozumieja. Nikt nie seksualizuje dzieci prowadzac rzetelna edukacje seksualna. Tylko uczy ich jak bronic własnych granic, np jeżeli ktos ich dotyka tak jak nie powinien. Badania UNESCO pokazuja, ze rzetelna edukacja seksualna chroni przed niepożadanymi ciazami, infekcjami, przemocą seksualną. Strach i wstyd są wspierają przemoc seksualną, bo ludzie boją się o tym mówic przez wszechobecne tabu.
ponad 1 rok temu / J
 
Tzw. specjaliści z WHO doskonale wiedzą, że odebranie niewinności dzieciom, spowoduje ich całkowite zamknięcie się na transcendencję. W efekcie spowoduje to zerwanie ich kontaktu z Panem Bogiem, które w rzeczywistości ziemskiej, możliwe jest jedynie w strefie wiary. Reasumując : chodzi o pozbawienie człowieka możliwości kontaktu ze Stwórcą. Docelowo to się nie uda, ale leczenie ran duszy będzie trwało..
ponad 1 rok temu / Kefas
 
Błagajmy Pana Boga o przyspieszenie powtórnego przyjścia Pana Jezusa? Ja bym się tak z tym nie spieszylam, boję się bardzo. Wtedy Pan Jezus wymierzy sprawiedliwość karę boża, światu grozi straszna wojna. Nikt ją nie odwoła ludzie zachowują się bardzo źle nikt się nie nawraca i te przyjście Boga może być straszne. Tak myślę.
ponad 1 rok temu / Do rozbawiony
 
@qlnick: Dziecko nie może, ale Ty możesz, ja mogę. I tak trzeba zrobić - nie tłumaczyć, tylko tresować.
ponad 1 rok temu / Bondaree
 
Takie tezy głosił też Kinsey, znany maniak seksualny, który w ramach swoich "badań" molestował dzieci. Brednie Kinseya zostały następnie wykorzystane przez pedofilów to "racjonalizacji" ich chorych skłonności.
ponad 1 rok temu / Bondaree
 
Cóż, nic nie możemy na to poradzić: żyjemy w czasach ostatecznych i wszystko, co przepowiedziano w Księdze Daniela i w Apokalipsie musi się spełnić. Błagajmy Pana Boga o przyspieszenie powtórnego przyjścia Pana Jezusa.
ponad 1 rok temu / rozbawiony
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.