DZIŚ JEST:   16   GRUDNIA   2019 r.

Św. Adelajdy, cesarzowej
Bł. Marii od Aniołów
 
 
 
 

Wielki Wschód Francji chce wprowadzenia „europejskiego obywatelstwa”

Wielki Wschód Francji chce wprowadzenia „europejskiego obywatelstwa”
By Arielinson (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons

Francuska masoneria żąda wprowadzenia europejskiego obywatelstwa w miejsce dotychczasowych obywatelstw narodowych. Ma być to milowy krok na drodze do stworzenia „idealnego porządku” na Starym Kontynencie.

 

Francuska masoneria w roku 2015 domagała się pełnego otwarcia granic dla masowej imigracji. To żądanie zostało spełnione i islamscy „uchodźcy” rzeczywiście zalali Europę. Teraz największa loża francuska, Wielki Wschód Francji, apeluje o kolejny krok na drodze budowania „idealnego porządku” w Unii Europejskiej. Założone w 1773 roku tajemnicze gremium wzywa deputowanych do Parlamentu Europejskiego o poparcie dla konceptu zastąpienia obywatelstw narodowych jednym obywatelstwem europejskim. Miałoby to otworzyć drogę do zbudowania unijnego superpaństwa.

 

W dniach 1-3 listopada odbędzie się w Pau w Nowej Akwitanii na zaproszenie Wielkiego Wschodu Francji międzynarodowe sympozjum europejskiej masonerii, „Colloque européen”. Równocześnie w Paryżu odbywać się będą targi książek masońskich (Salon du Livre Maçonnique). Obie imprezy mogą być związane ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego. Odbywają się pod hasłem „W stronę europejskiego ideału” (Vers un ideal européen).

 

„Dziś Europa popadła w trudności, więcej, w kryzys. Państwa członkowskie próbują się wycofać, idąc w stronę nacjonalizmu. Wielkie europejskie problemy dzielą zamiast łączyć” - ostrzega Wielki Wschód, zachęcając do przeciwdziałania tym dostrzeganym przez siebie trendom.

 

Na sympozjum postawione zostaną między innymi takie pytania: „Jakie są prawdziwe wartości, na których można budować europejską utopię?; Wielki europejskie wyzwania: Jaka jest przyszła rola masonerii?; Co hamuje humanistyczną Europę?; Aktualne wyzwania: migranci, ekstremizm, populizm ekologia; Jak rozwinąć świadomość europejskiego obywatelstwa? Jaka rola przypada w tym masonerii?”.

 

Źródło: Katholisches.info

Pach


DATA: 2018-10-05 14:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cele maja w dużej mierze zgodne ze stolicą apostolską
ponad 1 rok temu / heh
 
Należałoby zbadac ,jaki jest faktyczny wpływ ludzi nazywających siebie Wielkim Wschód na rząd francuski . Jeśli on rzeczywiscie istnieje . Oznaczałoby to , ze Francja nie jest państwem demokratycznym , ponieważ ci ludzie nie są weryfikowani w żaden demokratyczny sposób i działają poza jakąkolwiek kontrolą społeczną .
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Do cichy. Nasi politycy doskonale to wiedzą. Przecież to niejaki Lech Kaczyński sprowadził 9 września 2007r do Polski lożę masońską B'nai B'rith ? Loża Polin, rozwiązaną w 1938r. gdzie za przynależność do niej groziła kara.
ponad 1 rok temu / taki 1
 
Tak jak jest napisane "ludu Mój wyjdzcie z niej byście mi mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie poniesli"
ponad 1 rok temu / Krakers
 
Wielki Wschód może sobie chcieć. My nie chcemy globalizmu i NWO i koniec dyskusji.
ponad 1 rok temu / von
 
Z tego wynika, że masoneria rządzi UE i komisarze oraz parlament UE to fikcja, towarzystwo pod całkowitą kontrolą masonerii francuskiej. Nasi politycy powinni o tym wiedzieć i ich mrzonki o przekształcenie UE w unie wolnych państw to marzenie , gwiazdka z nieba. Jedyne wyjście to jak najszybsze opuszczenie UE, bo jutro już może być za późno. Nałożą nam kajdany.Niech politycy przestaną się oszukiwać i tumanić Naród Polski
ponad 1 rok temu / cichy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.