Rekolekcje Wielkopostne
z ks. Piotrem Glasem

Wesprzyj nas i odbierz wyjątkowy e-book

Dowiedz się więcej
Przewiń w dół
E-book - Błędy współczesności

Wielki Post z ks. Piotrem Glasem

„Przyjdzie kiedyś czas, kiedy ludzie oszaleją. I kiedy zobaczą, że ktoś nie jest szalony zaatakują go mówiąc: Jesteś szalony, ponieważ nie jesteś taki jak my”, powiedział ponad 1700 lat temu św. Antoni Wielki. Czy jednak słowa te nie dotyczą również naszych dzisiejszych czasów? Potrzebujemy dziś odważnych pasterzy, którzy nie boją się mówić głośno o tym, co widzą. Których nauczanie nie opiera się na populistycznych przesłankach, lecz na odwiecznej prawdzie wiary głoszonej przez Pana Jezusa i magisterium Kościoła Katolickiego. Takie właśnie są nasze wielkopostne rekolekcje z ks. Piotrem Glasem.

Wypełnij formularz

Ks. Piotr Glas

Katolicki duchowny, były egzorcysta, który przez ponad 20 lat swojej posługi duszpasterskiej zyskał sympatię, zaufanie i szacunek wielu wiernych w Polsce i za granicą, szczególnie na Wyspach Brytyjskich, gdzie na co dzień pełni posługę w diecezji w Portsmouth. Znany ze swojej odwagi w głoszeniu Świętego Nauczania Kościoła Katolickiego. Jest autorem książek „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych”, „Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu” oraz „40 dni walki duchowej”. Prowadził rekolekcje wielkopostne w PCh24TV.

W ostatnim czasie wsparcia udzielili:

Dariusz O. – 20zł

Wesprzyj nas i odbierz
unikatowy e-book za darmo

Ta publikacja nie powstałaby bez zaangażowania naszych Czytelników. Finansowe wsparcie naszych Przyjaciół ma ogromne znaczenie. Już od siedmiu lat portal PCh24.pl – redagowany przez katolików i dla katolików – dostarcza Polakom najważniejszych informacji. Utrzymujemy się wyłącznie z datków naszych Darczyńców, co oznacza, że jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich medialnych koncernów oraz od nacisków politycznych. Dzięki temu możemy działać zgodnie z naszą misją i przekazywać prawdę nie przejmując się polityczną poprawnością. Wesprzyj nas i zostań Przyjacielem Prawej Strony Internetu.

Każda złotówka przekazana
na portal PCh24.pl to:

Niezależne medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci.

PCh TV – wywiady, wideo-felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki.

Wiadomości z Polski i świata – regularnie publikowane na naszym portalu.

O portalu PCh24.pl

Dzięki finansowemu wsparciu możemy dalej wykonywać naszą misję. Budzić sumienia Polaków, poprzez nieustanne głoszenie prawdy, „przemycanie” do głównego nurtu informacyjnego katolickich wartości takich jak: tradycja, rodzina, własność oraz krzewienia idei: Prawdy, Dobra i Piękna.

Finansowe zaangażowanie naszych Przyjaciół i Darczyńców potrzebne jest nam, abyśmy mogli docierać do jeszcze większej liczby Polaków, zarówno w naszym kraju, jak i tych, którzy przebywają obecnie na emigracji.

Wesprzyj portal
Płatności obsługuje: TPay
Tutaj zapłacisz przez:
Pekao ING Alior Bank mBank PKO Bank Polski PayPal
i wiele innych.