Wesprzyj nas i uzyskaj dostęp
do VOD PCh24.pl

Już teraz mogą Państwo uzyskać trzymiesięczny dostęp do naszej niezwykłej bazy filmowej, w której zgromadziliśmy i gromadzić będziemy dzieła o treściach bliskich wszystkim kochającym Kościół Katolicki i naszą Ojczyznę – Polskę. Każda z naszych produkcji powstała dzięki finansowemu zaangażowaniu naszych Przyjaciół i Darczyńców. Państwa dodatkowe wsparcie umożliwi nam dalszy rozwój PCh24TV – telewizji internetowej dla katolików oraz PCh24.pl, czyli Prawej Strony Internetu, która już od wielu lat krzewi idee Prawdy, Dobra i Piękna. Zbudujmy razem dzieło niosące katolickie i patriotyczne wartości wszędzie tam, gdzie się je zwalcza. Wspólnie przebudźmy sumienia Polaków!

Zobacz nasze filmy

Rewolucja totalnej wolności

„By pokonać wroga trzeba zdemoralizować jego dzieci” – ten bardzo szkodliwy dla naszego społeczeństwa scenariusz realizowany jest przez lewicę od wielu lat, a jego efekty są dziś widoczne jak na dłoni. Prawdę o działaniach mających na celu atakowanie rodzin i wartości chrześcijańskich ujawnia wyjątkowy film – “Rewolucja totalnej wolności”. Obraz Jarosława Mańki, znanego i cenionego reżysera, dosadnie ukazuje metodykę i mechanizmy działania lewicowych rewolucjonistów. Jak uniknąć ich wpływu na nasze dzieci? Jak wielkie zagrożenie niesie za sobą rewolucja obyczajowa zapoczątkowana w latach 60? Tego dowiedzą się Państwo z filmu „Rewolucja totalnej wolności”, dostępnego jedynie w naszej bibliotece VOD.

Filmy do obejrzenia w naszym VOD

Dostępne filmy 14

 • Nowość Mięsożerca. Wróg numer jeden

  Mięsożerca. Wróg numer jeden

  Ruchy wegańskie i wegetariańskie, z pomocą inżynierii społecznej, krok po kroku demontują struktury społeczne, kulturowe, ekonomiczne i religijne, stając się tym samym kolejną odsłoną antychrześcijańskiej i antyludzkiej rewolucji. W filmie „Mięsożerca. Wróg numer jeden?” Piotr Relich i jego rozmówcy szeroko omawiają przyczyny i skutki wskazując na niebezpieczeństwa płynące z uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi.

 • Nowość Msza Wszechczasów - powrót do źródeł

  Bliżej Boga

  Kiedy włączamy telewizor naszym oczom ukazuje się wykreowany świat. Świat, który chce żebyśmy wierzyli, że jest jedynym prawdziwie istniejącym. W programach informacyjnych, w hollywoodzkich filmach, kasowych serialach, ale też w programach śniadaniowych czy rozrywkowych mówi się wyłącznie o pieniądzach, zabawie, wygodach, sukcesie, karierze i fizycznej atrakcyjności. Poza tą kreacją istnieje jeszcze inny świat, świat bliżej Boga.

 • Fatima – orędzie wciąż aktualne

  Fatima – orędzie wciąż aktualne Po raz pierwszy w internecie

  Film "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" to bez wątpienia jedno z najważniejszych dzieł, jakie powstało z okazji setnej rocznicy Objawień Fatimskich, czyli w 2018 roku. Świadczą o tym szczelnie wypełnione sale kinowe podczas każdego seansu, a także nagrody i wyróżnienia jakie otrzymali twórcy tego niezwykłego obrazu. Ta produkcja ukazuje nie tylko historię Objawień, ale też ich ogromny wpływ na losy świata. Ujawnia ona pełny obraz wydarzeń sprzed wieku, wraz z analizą zjawisk, które nastąpiły w kolejnych latach. Twórcy filmu udowodnili również, że prorocza misja Fatimy jeszcze się nie skończyła!

i wiele innych.

W ostatnim czasie wsparcia udzielili:

Maria W. – 35zł

O portalu PCh24.pl

Dzięki finansowemu wsparciu możemy dalej wykonywać naszą misję. Budzić sumienia Polaków, poprzez nieustanne głoszenie prawdy, „przemycanie” do głównego nurtu informacyjnego katolickich wartości takich jak: tradycja, rodzina, własność oraz krzewienia idei: Prawdy, Dobra i Piękna. Finansowe zaangażowanie naszych Przyjaciół i Darczyńców potrzebne jest nam, abyśmy mogli docierać do jeszcze większej liczby Polaków, zarówno w naszym kraju, jak i tych, którzy przebywają obecnie na emigracji.

Wspieram portal
Płatności obsługuje: TPay
Tutaj zapłacisz przez:
Pekao ING Alior Bank mBank PKO Bank Polski PayPal
i wiele innych.