PRAWA STRONA INTERNETU
W OSTATNIM CZASIE WSPARCIA UDZIELILI:    ANDRZEJ J. - 100 ZŁ

CZYM JEST PCH24TV?

PCh24TV jest odpowiedzią na trwający od lat deficyt Prawdy, Dobra i Piękna oraz rzetelnym źródłem informacji.
Za pomocą kamer przekazujemy naszym widzom najważniejsze wydarzenia z życia kościoła oraz prezentujemy katolicki punkt widzenia. Nasze produkcje na YouTube oglądane były już ponad 7 000 000 razy.
Nasze pełnometrażowe produkcje jak „Nienawiść”, „Kryzys. Dokąd zaprowadzi nas synod?” oraz „Październikowa Rewolucja” poruszają problemy, które inni wolą przemilczeć bądź boją się zauważyć. Filmy te już wkrótce będzie można oglądać w naszej własnej internetowej wypożyczalni.
Nasza telewizja jest całkowicie pozbawiona irytujących reklam czy lokowania produktów. Utrzymujemy się wyłącznie dzięki dobroczynności osób, którym zależy na istnieniu i rozwoju PCh24TV. Właśnie dlatego odpowiadamy jedynie przed naszymi widzami i dla nich właśnie pracujemy, przekazując prawdę i promując katolicki światopogląd.
Niestety niezależność ma dzisiaj bardzo wysoką cenę. Aby dalej działać i nadążać za konkurencją potrzebujemy finansowego wsparcia naszych Przyjaciół i Darczyńców. Tylko w ten sposób dalej będziemy mogli się rozwijać i docierać do coraz szerszego grona odbiorców, promując katolicki punkt widzenia. To będzie Twoja telewizja!
Nie zwlekaj i pomóż nam budować silną telewizję internetową PCh24TV. Skorzystaj z formularza zamieszczanego obok i wesprzyj nas wybraną przez siebie kwotą.
Mówimy „DOŚĆ!” poprawności politycznej, liberalno-lewicowej propagandzie i bezkarnym atakom wymierzonych w katolików. Chcemy stworzyć silną, niezależną i atrakcyjną internetową telewizje, która swoim zasięgiem przebije się przez popkulturową ścianę i dotrze do swoich widzów w całej Polsce.

WESPRZYJ NAS, ABYŚMY MOGLI KONTYNUOWAĆ NASZĄ MISJĘ!

TAK - Chcę by portal rozwijał swoją internetową telewizję PCh24TV i realizował swoją misję propagowania Prawdy, Dobra i Piękna w mediach internetowych. Dlatego wspieram go kwotą:
15 zł
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
 
wesprzyj
Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31- 064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wsparcia akcji, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust.1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu ze Stowarzyszeniem w związku z jego celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i możliwościach wspierania działalności Stowarzyszenia. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez Stowarzyszenie, zgodnie z art. 6 ust.1. lit. f RODO. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie zamówienia i wsparcie akcji.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Wszystkie te żądania będziecie mogli Państwo zgłaszać na adres siedziby Stowarzyszenia, przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” lub na adres e-mail:[email protected] Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu Stowarzyszenia usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, wysyłkowe. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez nas bezterminowo, jednak nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych w razie otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności portalu PCh24.pl
PCH24TV TO:
  • Niezależne medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci
  • Wywiady, wideo felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki
  • Odważne i bezkompromisowe produkcje filmowe
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI