DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

Warszawski sąd umorzył sprawę przeciwko Kai Godek

Warszawski sąd umorzył sprawę przeciwko Kai Godek
Kaja Godek. Fot. TVP Parlament

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ umorzył sprawę przeciwko Kai Godek, która w telewizyjnej wypowiedzi ostro odniosła się do zależności pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. Osoby podające się za reprezentantów środowiska LGBT oskarżyły liderkę Fundacji Życie i Rodzina o zniesławienie.

 

„Postanowienie sądu jest krokiem na drodze do ograniczenia lewackiej agresji wobec obrońców życia i rodziny” – skomentowała „na gorąco” w mediach społecznościowych Kaja Godek.

 

Powodem umorzenia był fakt, że skarżący nie udowodnili, że wypowiedź dotyczyła ich – to znaczy, że są homoseksualistami.

 

Sprawa dotyczyła dyskusji sprzed około roku na antenie stacji Polsat News. Kaja Godek zauważyła, że niezależnie od tego, czym zajmują się na co dzień sprawcy pedofilii, większość przestępstw z tego obszaru ma charakter homoseksualny.

 

Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce. Dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich. Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty – powiedziała liderka ruchu pro-life.

 

Słowa te oburzyły siedem osób wspieranych przez lewacki Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Ludzie ci złożyli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa twierdząc, że zostali obrażeni (powołali się na art. 212 kodeksu karnego). Wśród skarżących był Rafał Gaweł, założyciel Ośrodka, skazany prawomocnie za malwersacje finansowe i ukrywający się przed polskim wymiarem sprawiedliwości za granicą.

 

Kaja Godek oceniała przed środowym posiedzeniem sądu, że jej sprawa da odpowiedź na pytania, o to co jest ważniejsze: bezpieczeństwo dzieci czy interesy lobby homoseksualnego, któremu coraz trudniej ukrywać związek z lobby pedofilskim oraz czy dzieci przed pedofilią można bronić tylko w określony sposób – w taki, na jaki pozwala środowisko LGBT.

 

 

  

 

 

Źródła: Facebook, Twitter, ZycieiRodzina.pl, PCh24.pl/MA

RoM

 

 


DATA: 2020-05-27 17:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brawo odważna kobieta
6 miesięcy temu / Ola
 
@Mądrość ale są zdolni do rozrodu, lesbijki mogą zapłodnić się in vitro albo w jedną noc, geje też mogą i potem matka zrzeknie się praw do dziecka i tyle. Za to osoby bezpłodne tak nie mogą, niepełnosprawne nie są w stanie. Zaburzenie płodności to np mniejsza przeżywalność plemników, złe środowisko w macicy. BEZPŁODNOŚĆ to nie zaburzenie, bo zaburzenie obniża płodność o około 25-60%, bezpłodność za to daje marne szanse na potomstwo mimo że nie jest zaburzeniem
6 miesięcy temu / Głupota
 
@Głopota, skieruj swe niedouczone pretensje do środowisk LGBT. Starość i młodość są fazami rozwoju dotyczącymi wszystkich ludzi, celibat jest wyborem woli, bądź sprawą okoliczności zewnętrznych, zaś niezdolność do rozmnażania to właśnie TYPOWE ZABURZENIE w ciele, czy psychice. Ideolodzy LGBT zaś "wymyślili", że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, czym wykluczają sami siebie z gatunku: homo sapiens. I to oni niech udowadniają swe roszczenia.
6 miesięcy temu / Mądrość
 
@Mądrość czyli starsze kobiety też nazwiesz odrębnym gatunkiem? Samotnych ludzi bez dzieci też? Bezpłodnych? Nie jest to odrębny gatunek tylko efekt tak zwanej zmienności populacyjnej. Zaczerp wiedzy odnośnie biologii, zastanów się i potem dopiero pisz. Ale jak chcesz to udowodnić to proszę bardzo idź się wykłócać aby bezpłodni, niepełnosprawni i homo byli odrębnym gatunkiem
6 miesięcy temu / Głupota
 
@Głupota, niektórzy homoseksualiści twierdzą, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, lecz ich immanentną cechą, a skoro są niezdolni do rozmnażania z ludźmi, czynią tym samym siebie odrębnym gatunkiem. To należy jednak najpierw udowodnić...
6 miesięcy temu / Mądrość
 
nieprzemyślany pozew i nieprzemyślany wyrok ,wszystko na emocjach i tworzą się precedensy
6 miesięcy temu / lil
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.