DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Warszawscy radni wsparli pro-homoseksualną deklarację Trzaskowskiego i Rabieja

Warszawscy radni wsparli pro-homoseksualną deklarację Trzaskowskiego i Rabieja
Fot. A. Hulimka / Forum

Rada Warszawy poparła w czwartek deklarację (kartę) LGBT+, zakładającą między innymi wprowadzenie do szkół objętych nadzorem samorządu edukacji seksualnej według pro-pedofilskich standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Przeprowadzenie zwycięskiego dla PO-KO głosowania było o tyle łatwiejsze, że nie wzięli w nim udziału przedstawiciele PiS – w proteście przeciwko ograniczaniu debaty i stronniczemu prowadzeniu obrad.

 

Jak podkreślają obserwatorzy burzliwej dyskusji, na sali padały – często bez reakcji prowadzącej obrady – wyzwiska pod adresem radnych utożsamianych z prawicą. Opozycja i przedstawiciele organizacji rodzicielskich, sprzeciwiający się deklaracji, mieli bardzo ograniczone prawo do zabierania głosu.

 

Przegłosowano zamknięcie dyskusji, de facto zabroniono nam kontynuowania rozmowy. W ogóle nie dopuszczono do głosu rodziców – podsumował radny Jacek Ozdoba. Z kolei obecni na miejscach dla publiczności uczestnicy Warszawskiego Protestu Rodziców wskazywali, że zostali ocenzurowani. Na salę obrad przyszli z obawy o dzieci „zagrożone edukacją seksualną opartą o standardy WHO, która mówi, że sześciolatków trzeba uczyć stosowania antykoncepcji”. 


Dyskusja odbywała się przy akompaniamencie okrzyków, buczenia i gwizdów wznoszonych przez widzów – zwolenników propagandy homoseksualnej i aktywistów KOD.

 

Debata została przerwana krótko po wystąpieniu radnego PO-KO Marka Szolca. Wszedł on na mównicę w koszulce z tęczowym orłem, którego kształt zaczerpnięty został z polskiego godła narodowego. – Czy PiS będzie oznaczał osoby LGBT różowymi trójkątami i szykował obozy? – pytał z mównicy, jakby zapominając, że to właśnie homoseksualni aktywiści robią wszystko by odznaczać się na tle zwykłych ludzi.

 

Opozycja nie miała możliwości odniesienia się do prowokacji Szolca, gdyż wkrótce potem padł, i został przyjęty, wniosek o zamknięcie debaty.

 

Jak powiedział Jacek Ozdoba, radni przeciwni deklaracji nie uzyskali odpowiedzi na swoje pytania, m.in. dotyczące podstawy prawnej wprowadzania karty LGBT+, której wcielanie w życie wiąże się z wieloma konsekwencjami dla stolicy.

 

W debacie nie uczestniczyli forsujący deklarację prezydent Rafał Trzaskowski oraz wiceprezydent Paweł Rabiej.

 

 

Źródło: TVP Info

RoM

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

 

 


DATA: 2019-04-03 14:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wyborcy PiS czkają na nowelizację USTAWY o edukacji z wykluczeniem treści i programów o ZBOCZENIACH seksualnych i innych dewiacjach odstępstwach od normy. To nie radni mają debatować to Rząd ma podjąć skutecznie prawnie decyzje. Ekshibicjonizm i presje nienormatywnych orientacji seksualnych w miejscach publicznych winien być skutecznie zabroniony w miejscach publicznych a tym bardziej w radach miast. To szaleństwo i opętanie tematami sex. w życiu publicznym należy ZLIKWIDOWAĆ. Wdawanie się przez polityków PiS w absurdalne "debaty" inspirowane przez lewicowe środowiska /LGBT i składanie wymuszonych sytuacją oświadczeń jak np. europosła R.Czarnecki, że tolerują "zboczenia" dyskwalifikuje ich z życia politycznego. Czyżby przebywanie w Brukseli odbierało rozum i było ograniczone lękiem.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Myślę, że rodzice, jeśli nic nie zdziałają, po części będą wysyłać dzieci do pobliskich miejscowości. Może się wtedy pan Trzaskowski i jego kolesie obudzą.
ponad 1 rok temu / :(
 
Tak, Warszawa wybrała Pana Trzaskowskiego. To prawda. Tylko, że PiS po części przegrał te wybory na własne życzenie. Należy pamiętać kto był kandydatem na wiceprezydenta z ramienia Pana Patryka Jakiego. Kto? Cytuję:"Jestem jedynym uczciwie tęczowym kandydatem". Pan Piotr Guział. Część ludzi z tego powodu nie poszła na wybory, bo nie mogła pójść. Ludzie, którzy dobrze rozumieją czym jest odpowiedzialność za swoje czyny, nie mogli pójść głosować na Pana Jakiego, wbrew temu co pisze osoba poniżej o nicku PM. Dodatkowo Pan Jaki poparł in vitro. To wszystko dyskwalifikowało go jako osobę na którą katolik może spokojnie oddać swój głos w chorym systemie jakim jest demokracja. Kiedy politycy dotykają spraw do których nie mają praw in vitro, aborcja, "tolerancja" itp to wyborca nie ma prawa brać w tym udziału i stawiać się w roli Pana Boga. Swojej duszy trzeba bronić w pierwszej kolejności,a szczytem głupoty byłoby świadomie zaciągać na siebie współwinę takiego polityka
ponad 1 rok temu / jgw
 
@b=p Aaa to najświeższe narracja. To już przezroczyste urny nie pomagają w falszowaniu głosów? A skoro jesteś tak nieprzekonany kto liczy te głosy to droga wolna podobno osób w komisjach brakuje... I jeszcze pieniądz z tego będzie.
ponad 1 rok temu / M&m's
 
Szatan nie marzył nawet o takich czasach jakich jesteśmy świadkami. Pożyteczni idioci ale nie tylko walą do niego drzwiami i oknami.
ponad 1 rok temu / magis
 
@M&m's: WyBrał? Czy może raczej okrągłostołowy PoPiS wyPrał mózgi suwerenowi? Media + szkoła + antykultura. Kto liczy głosy?
ponad 1 rok temu / b=p
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.