DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Uwaga rodzice! Środowiska LGBT szykują w szkołach „Tęczowy Piątek”

Uwaga rodzice! Środowiska LGBT szykują w szkołach „Tęczowy Piątek”
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM
#TĘCZOWY PIĄTEK    #LGBT    #GENDER    #IDEOLOGIA    #TĘCZA    #KPH    #INDOKTRYNACJA    #RODZICE    #SZKOŁA

W 211 polskich szkołach z inicjatywy środowiska wspierającego ruch LGBT przeprowadzona zostanie akcja „Tęczowy Piątek”. Wydarzenie jest zaplanowane na 26 października. Organizator twierdzi, że w tym roku dotrze do rekordowej liczby placówek. Rodzice, sprawdźcie swoją szkołę!

 

26 październik 2018 roku - „Tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI. Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich” –  czytamy na stronach Kampanii Przeciw Homofobii, organizatora Tęczowego Piątku.

 

Akcja zostanie przeprowadzona po raz trzeci, a z informacji organizatora wynika, że to szkoły zgłaszają chęć udziału w wydarzeniu. W tym roku jest to 211 placówek oświatowych. „Szkoły, które zdecydowały się zorganizować Tęczowy Piątek dostały od KPH zestaw materiałów edukacyjnych, plakaty i tęczowe gadżety. Scenariusz Tęczowego Piątku wymyślą same – informuje KPH. Organizacja nie ukrywa, że chętnie podpowie np. jakie filmy mogą tego dnia obejrzeć uczniowie.

 

Rodziców zachęcamy do zachowania czujności i sprzeciwu wobec prób promowania tęczowej ideologii wśród dzieci.

 

MA

 

ZOBACZ TEŻ:

Twoje dziecko nie musi uczestniczyć w „Tęczowym Piątku”. Masz prawo do sprzeciwu!


DATA: 2018-10-25 12:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oh, to jest już śmieszne. ,,Promowanie tęczowej ideologii"? Takie akcje jak tęczowy piątek są organizowane, aby zapewnić dzieciom o orientacji innej niż hetero, że znajdują się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. To nie jest "promowanie" - akcja ta zwraca uwagę na powszechną dyskryminację, taką jak widać w m.in. tym artykule. Drodzy obywatele - pora wreszcie dojrzeć.
8 miesięcy temu / lrf
 
Urzad miast odpowiada za to co sie dzieje w danych szkolach. Nie pis bo nie wszedzie on rzadzi. Dlatego w tych miastach gdzie rzadzi pan trzaskowski czy pani zdanowska takie rzeczy sie beda dzialy bo tak ma wladze szeroko pojeta lewica. I MEN moze im tylko nagwizdac. Glosujcie madrze.
8 miesięcy temu / Zozol
 
Proszę Państwa. Nowy przedmiot zawita w Polsce 212 szkołach WHO! To niebezpieczny nauka dla dzieci jak i zarówno dal dorosłych. W wieku 4-6 lat dzieci dowiedzą się -Prawo do nagóści ciała -Odkrywanie tajemnic narządów płciowych. Dziękuje Państwu pis.
ponad 1 rok temu / @Nikoletta
 
@Nikoletta. Takich jaśnie "oświeconych" postępowców, przekonanych, że oto biorą udział w "oświeceniu" i ewolucji "małp" z zaścianka i ciemnogrodu do wyższej formy bytowania "intelektualnego" polegającego na bezkrytycznym otworzeniu swoich głów na wszystkie odpadki zwierzęcego pierwiastka ludzkiej natury znamy z przykładów tysięcy lat historii różnych powstających i upadających cywilizacji. Zawsze u schyłku istnienia każdej z nich pojawiali się masowo tarzający się w próżności i zepsuciu frajerzy przekonani o swojej "wyjątkowości" i "geniuszu" z tak na oścież pootwieranymi umysłami, że im w końcu te mózgi powypadały uniemożliwiając rozsądny wgląd we własną sytuację. Tak skończyło "Imperium Romanum" i wiele wcześniejszych wersji cywilizacji. Tak oto kończy na naszych oczach zmatolona Jewropa. Im Już mózgi powypadały skoro z entuzjazmem spraszają sobie do domu rzeźników, którzy im te puste łby z satysfakcją poobcinają. Jesteście "ślepą uliczką ewolucji". Wyginiecie.
ponad 1 rok temu / agricola
 
To nie tylko urawniłowka, propaganda i deprawacja. To przede wszystkim Matolenie dzieci i młodzieży. Nauczanie domowe dobrą na to receptą. Żałuję, że zdecydowaliśmy się na taki krok tak późno, każdy miesiąc spędzony w państwowym przytułku kołchoźnianym zwanym szkołą to niepowetowane straty i szkody dla dziecka i rodziców często nie do odrobienia.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Czyli akceptujesz też nekrofilię (no bo gdzie tu czynienie komuś krzywdy?) a także te przypadki kazirodztwa, poligamii, zoofilii, pedofilii itd. gdzie nie robi się innym krzywdy, tak?
ponad 1 rok temu / do Jo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.