DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2019 r.


Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Uwaga rodzice! Środowiska LGBT szykują w szkołach „Tęczowy Piątek”

Uwaga rodzice! Środowiska LGBT szykują w szkołach „Tęczowy Piątek”
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM
#TĘCZOWY PIĄTEK    #LGBT    #GENDER    #IDEOLOGIA    #TĘCZA    #KPH    #INDOKTRYNACJA    #RODZICE    #SZKOŁA

W 211 polskich szkołach z inicjatywy środowiska wspierającego ruch LGBT przeprowadzona zostanie akcja „Tęczowy Piątek”. Wydarzenie jest zaplanowane na 26 października. Organizator twierdzi, że w tym roku dotrze do rekordowej liczby placówek. Rodzice, sprawdźcie swoją szkołę!

 

26 październik 2018 roku - „Tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI. Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich” –  czytamy na stronach Kampanii Przeciw Homofobii, organizatora Tęczowego Piątku.

 

Akcja zostanie przeprowadzona po raz trzeci, a z informacji organizatora wynika, że to szkoły zgłaszają chęć udziału w wydarzeniu. W tym roku jest to 211 placówek oświatowych. „Szkoły, które zdecydowały się zorganizować Tęczowy Piątek dostały od KPH zestaw materiałów edukacyjnych, plakaty i tęczowe gadżety. Scenariusz Tęczowego Piątku wymyślą same – informuje KPH. Organizacja nie ukrywa, że chętnie podpowie np. jakie filmy mogą tego dnia obejrzeć uczniowie.

 

Rodziców zachęcamy do zachowania czujności i sprzeciwu wobec prób promowania tęczowej ideologii wśród dzieci.

 

MA

 

ZOBACZ TEŻ:

Twoje dziecko nie musi uczestniczyć w „Tęczowym Piątku”. Masz prawo do sprzeciwu!


DATA: 2018-10-25 12:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Proszę Państwa. Nowy przedmiot zawita w Polsce 212 szkołach WHO! To niebezpieczny nauka dla dzieci jak i zarówno dal dorosłych. W wieku 4-6 lat dzieci dowiedzą się -Prawo do nagóści ciała -Odkrywanie tajemnic narządów płciowych. Dziękuje Państwu pis.
5 miesięcy temu / @Nikoletta
 
@Nikoletta. Takich jaśnie "oświeconych" postępowców, przekonanych, że oto biorą udział w "oświeceniu" i ewolucji "małp" z zaścianka i ciemnogrodu do wyższej formy bytowania "intelektualnego" polegającego na bezkrytycznym otworzeniu swoich głów na wszystkie odpadki zwierzęcego pierwiastka ludzkiej natury znamy z przykładów tysięcy lat historii różnych powstających i upadających cywilizacji. Zawsze u schyłku istnienia każdej z nich pojawiali się masowo tarzający się w próżności i zepsuciu frajerzy przekonani o swojej "wyjątkowości" i "geniuszu" z tak na oścież pootwieranymi umysłami, że im w końcu te mózgi powypadały uniemożliwiając rozsądny wgląd we własną sytuację. Tak skończyło "Imperium Romanum" i wiele wcześniejszych wersji cywilizacji. Tak oto kończy na naszych oczach zmatolona Jewropa. Im Już mózgi powypadały skoro z entuzjazmem spraszają sobie do domu rzeźników, którzy im te puste łby z satysfakcją poobcinają. Jesteście "ślepą uliczką ewolucji". Wyginiecie.
9 miesięcy temu / agricola
 
To nie tylko urawniłowka, propaganda i deprawacja. To przede wszystkim Matolenie dzieci i młodzieży. Nauczanie domowe dobrą na to receptą. Żałuję, że zdecydowaliśmy się na taki krok tak późno, każdy miesiąc spędzony w państwowym przytułku kołchoźnianym zwanym szkołą to niepowetowane straty i szkody dla dziecka i rodziców często nie do odrobienia.
9 miesięcy temu / agricola
 
Czyli akceptujesz też nekrofilię (no bo gdzie tu czynienie komuś krzywdy?) a także te przypadki kazirodztwa, poligamii, zoofilii, pedofilii itd. gdzie nie robi się innym krzywdy, tak?
9 miesięcy temu / do Jo
 
Akceptuje ludzi ktorzy nie robia innym krzywdy. A oni nikogo tym nie krzywdza... Ich sposob bycia - taki wybrali, mnie to nie przeszkadza.
9 miesięcy temu / Jo
 
Sami powinniście w końcu pójść do szkoły, skoro nie rozumiecie znaczenia słów "homofobia" i "nienawiść". Homofobia to nieuzasadniony strach przed homoseksualizmem, a nasze obawy dotyczą nie homoseksualizmu tylko homopropagandy i mają uzasadnienie merytoryczne, więc homofobią nie są. No i to wy, broniąc propagowania zboczeń, nienawidzicie tych nieszczęsnych chorych ludzi, gdyż dążycie do ich nieszczęścia w postaci piekła. A my, ostrzegając ich przed zgubą wieczną, okazujemy im miłość bliźniego. Na deser, ignorancją jest wasze nazywanie homoseksualizmu "orientacją seksualną". NA CO niby homoseksualizm jest zorientowany? Tak zakłamując pojęcia, niedługo wprowadzicie "orientację zooseksualną" czy "orientację pedoseksualną".
9 miesięcy temu / do Bee i Nikoletta
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.