Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Tylko u nas! Korespondenci PCh24.pl podsumowują Synod Młodych


Odtwórz w YouTube
 

W dniach 3-28 października obradowało w Watykanie XV Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów. Jego temat brzmiał: „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”. Watykańscy korespondenci portalu PCh24.pl Krystian Kratiuk i Jerzy Wolak zapraszają na podsumowanie obrad synodu.

 

 


DATA: 2019-08-22 15:35:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Refleksja - nauczajmy się sami. Protestantyzm.
ponad 1 rok temu / pgs
 
Jestem młodą kobietą, codziennie przyjmuję ,o ile mam taką możliwość, Komunię Świętą. Jestem pewna że nic nie może mnie bardziej wywyższyć w Kościele i w życiu niż Komunia Św. Więc czego chcą 'tamte kobiety?"
ponad 1 rok temu / gość
 
Drodzy Panowie! Bardzo dobry reportaż, ale z dozą humoru chciałbym powiedzieć, że mogliby Panowie tak naprawdę zawęzić to nagranie do dwóch pierwszych i dwóch ostatnich minut waszej relacji, ponieważ zagubienie i ''zawieszenie'' Panów odnośnie dość ''interesujących nowości'' w Kościele mówi właściwie wszystko o obecnej sytuacji i tych ''nowinkach'' :) :) . Jeszcze raz gratuluję :). A tak odnośnie jeszcze wątku pogody, to o ile kojarzę w jednym z dni poprzedzających ''pochylanie się'' nad punktami o ''LGBT'' w auli synodalnej, było ogromne gradobicie w Rzymie dotąd chyba nie spotykane. Pozdrawiam :)
ponad 1 rok temu / Daniel
 
Świetna relacja, dziękuję ;)
ponad 1 rok temu / Mateusz
 
nie wiem czy Portal opublikuje moją wypowiedź, ale powtórzę kolejny raz: wizja Pawła Lisickiego coraz bardziej nabiera ciała...
ponad 1 rok temu / delgado
 
Kościół kwitnie za czasów F1
ponad 1 rok temu / mj
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 144 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.