DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kobiety mają pierwszeństwo...
4 miesiące temu / PI Grembowicz
 
W tarocie wyszło mi że za 4 lata lewica wygra wybory więc powinni dogadywać się zamiast walczyć
7 miesięcy temu / Trazc
 
Z demonem i jego sługami nie powinno się prowadzic dialogu,jeśli świadomie i dobrowolnie wybrali opcję diabelską to należy ubolewac, ale to już jest niestety ich wolny wybór, respektowany wolą bożą; droga na zatracenie jest otwarta. Należy używac rozumu i nie promowac a unikac toksycznych wpływów.Jedyne co można zrobic to ofiarowac za nich modlitwę a to już naprawdę jest bardzo wielki dar.
7 miesięcy temu / t
 
Aha za rok to TVP zaprosi kpt Piotrowskiego lub por.Chmielewskiego bo to eksperci w temacie.Chmielewski pono juz się. nie jaka wiec coś powie.Pękala nie będzie zaproszony bo ponoć się nawrócił tak słyszałem kiedyś jak ks.MaŁkowski tak mówił. Prokurator Witkowski lub Sumliński nie mają szans na takie wystąpienie.
7 miesięcy temu / Alan
 
przychylam się do komentarza @Bo[email protected]; a od siebie dodam, że bardzo dobrze, że takie indywiduum dostało się do sejmu, gdzie będzie można przedstawić Polakom porównanie "tego" i np. kogokolwiek z KONFEDERACJI; myślę, że "to" pozwoli podnieść słupki dla KONFEDERACJI o kolejne 100% do obecnego wyniku w wyborach do sejmu; a jak usłyszą ten "dźwięczny" głosik, to może i być 150%;
7 miesięcy temu / JARO
 
Kochana Redakcjo, proszę, nie publikujcie zdjęć tej osoby, bo czytelnicy będą potem mieli nocne koszmzry ;-
7 miesięcy temu / Bolek
 
Kurski doprowadził TVP do dna
7 miesięcy temu / andrew
 
Bo TVP jest głupia, jak o poważnych sprawach mogą rozmawiać niepoważni ludzie, to jest upadek TVP.
7 miesięcy temu / normal
 
Hamowanie zmian przez Dudę doprowadziło do powrotu Senyszyn i tych wartości i tego co dziś się dzieje. Czy tłumaczenie jakiemuś burmistrzowi New Jersey historii dot. prób usunięcia pomnika katyńskiego a brak czasu na spotkanie z Polonią to nie był skandal i obraz poddańczego gestu i pokaz komu służy?
7 miesięcy temu / Front
 
Król Braun wystąpi w Koronie Królów.
7 miesięcy temu / @ha
 
Oto dekomunizacja w wykonaniu PiS. Kiedy tchórze zaproszą Grzegorza Brauna?
7 miesięcy temu / ha
 
Tvpis tak samo jak tvn jest medium okupacyjnym. Wdraża pedagogikę wstydu wobec Polaków. Kiedy w końcu to zrozumiecie.
7 miesięcy temu / wol
 
To nie pani tylko obywatelka Senyszyn. TVP to TV rządowe. Ma być różnorodnie i kontrowersyjne. Obywatelka Senyszyn jest się w kategorii ciekawostek przyrodniczych nie mieszczących się w taksonomii. Nadaje się jako repreentatntka innego "światopogladu".
7 miesięcy temu / Robi.
 
Pod rządami Kurskiego TVP stała się prostacką i jednostronną tubą PiS. Więc na zarzut, że uprawia zgrzebną propagandę dla jednej partii, odpowiada jeszcze gorszym swoistym "pluralizmem", zapraszając do studia takie persony jak senyszyn. Coś niedobrego dzieje się w PVP.
7 miesięcy temu / rek
 
Ta pani to porażka pod każdym względem
7 miesięcy temu / Syk
 
A kto jeszcze ogląda reżimowa telewizję, inne obce stacje telewizyjne, słucha obcych rozgłośni radiowych w tym niektórych, które mienią się być prawdziwie katolickimi i prawdziwie polskimi, a w których to wolno mówić tylko truizmy poprawnie polityczne albo słyszeć, że papiestwo zaczęło się jakby dopiero od SW II.
7 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
PiS małymi kroczkami wprowadza antykulturę i nienawiść do Kościoła. Chrystus rozmawiał z tymi, którzy chcieli z Nim rozmawiać, a nie ze wszystkimi. Ze studia TVPiS Chrystus by wyszedł bez słowa, strzepujac nawet ślady pisowskiego pyłu z sandałów.
7 miesięcy temu / fr
 
Santa subita! W domyśle: Skrzeczyszyn ha,ha,ha
7 miesięcy temu / szara mysz
 
Ateizm tej pani jest watpliwy. Raczej to zwykły konformizmu. Trudno uwierzyć w jej wiedzę i doświadczenie, aby liczyć się że słowami tej pani. Na ogół czuć w jej wypowiedziach cynicznamą złośliwość... Natomiast twierdzenia, że wszystkim należy się możliwość wypowiedzi to nieporozumienie. Słowo bowiem wedle Pisma sw. jest ostre, stąd może budować lub niszczyć. Nie każdy jest na tyle inteligentny, aby odróżnić fałsz od prawdy i nie każdy jest odporny na zwiedzenie...
7 miesięcy temu / Krakusik
 
Norbi , sorry , mylisz się ,Pan Jezus był otwarty na rozmowę ale nie z każdym> Szacunek to ważne. Jeśli myślisz , ze katolik = idiota , to się mylisz , chociaż większość katolików tak podchodzi do swojej "misji". Pan Jezus wielokrotnie chwalił rozsądek - Natanel, przestrzegał , sam wycofywał się z m-c niebezpiecznych. Pan Jezus nie rozmawiał z Herodem Antypasem , gdyż ten był cudzołożnikiem i megalomanem i kretynem. Cejrowski, który nie jest dla mnie autorytetem, bardzo dobrze odniósł się do głupoty, do głupoty pewnych osób i z nimi nie rozmawiał. Wracając do sednum , rozsądek oparty na Ewangelii , dla mnie rozsądkiem jest brak podjęcia dialogu z Panią Senyszyn, dialogu opartego na lewackich frazesach z głupotą się nie dyskutuje. Szanuję ludzi , którzy mnie szanują. Jeśli ktoś największe ŚWIĘTOŚCI dla mnie - Matkę Boską , Eucharystię , Święto Bożego Ciała , profanuje nie jest dla mnie człowiekiem godnym szacunku.GWAŁCI MNIE , GWAŁCI DEMOKRACJĘ.
7 miesięcy temu / mario
 
Drodzy Chrześcijanie! Bardzo dobrze, ze publiczna TV zmądrzała i zaprasza wszystkich aby pokazać różne podejście. Pan Jezus był otwarty na rozmowę z każdym a nie tylko na żydów i to wierzących w Jego Ojca. Chrześcijanin = idący za Jezusem, za Jego wzorem! Szanujcie INNYCH Od Was Ludzi! Nie zgadzajcie się ale Ich szanujecie! Amen
7 miesięcy temu / Norbi
 
Wczoraj w nocy do Radia Maryja dzwonił słuchacz, którego podobno nie wpuszczono do sobotniego "otwartego dla wszystkich" Studio Polska. Telewizja Kurskiego to szambo, wystarczy włączyć TVP Kultura i zobaczyć jakie wartości są tam promowane.
7 miesięcy temu / chinaski
 
Zaproszenie tej pani do dyskusji na temat świętego męczennika i jej wypowiedzi budzą niesmak i sprzeciw. Błogosławiony ojcze Jerzy proszę wyproś łaskę jej nawrócenia
7 miesięcy temu / Klasyk
 
WSZELKIE WYPOWIEDZI tej postaci są poza moją akceptacją . URBAN - póki co nie decyduje o układach w Senacie. A SKRZECZYSZYN może mieć na to wpływ . Ale WYZNAWCY Jezusa Chrystusa PRZYCZYNILI się do powstania takiej sytuacji w Senacie . Ważne jest - MIEĆ ale myśleć to już nie bardzo .
7 miesięcy temu / RYSZARD
 
Święty Michale Archaniele broń nas przed diablcą
7 miesięcy temu / andrzej
 
PiS jest niewierzący w Boga Trójjedynego. Katolik nie będzie oglądał gnoju w telewizji.
7 miesięcy temu / BHO
 
@ Stan. masz świętą rację. Kurski niech się wstydzi za wpuszczanie takich ludzi do TVP i ogólnie za miałkość programów.Stracone 4 lata i dla tego,między innymi, młodzi ludzie nie wiedzą kto to jest Urban.
7 miesięcy temu / moher
 
PiS przegrał wybory wbrew temu co głosi i co wynika ze statystyk. Przykład to ten żałosny występ tej komunistki.
7 miesięcy temu / XD
 
Pisowcy niech nie płaczą że nie uzyskali oczekiwanego wyniku, wolą iść w zaparte zamiast przyznać się do błędu.
7 miesięcy temu / koteq
 
Z niecierpliwością oczekujemy na literacką Nagrodę Nobla dla Joanny Senyszyn !
7 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Ja nigdy niewiem kto mowi kiedy p. Senyszyn zabiera glos, czy ona osobiscie, czy ten ktory w niej siedzi.
7 miesięcy temu / Georg
 
Problem w tym, że tvp powinna jako kontrę zaprosić np. A.Słomkę, R.Winnickiego itp. Na lewaków i zboków PiS-owcy się nie nadają bo to są takie "ciepłe kluchy" poprawni politycznie, działajacy według szczegółowych wytycznych. A tu trzeba jak w Odzie Do Młodości - "gwałt niech się gwałtem odciska" a nie takie "gowinowanie".
7 miesięcy temu / Czesław
 
Czy to ta, która jakiś czas temu powiedziała, że biedne kraje obniżają liczbę ludności ..dlaczego nie dała przykładu obniżenia w Polsce? Przerażające ,że "prof" nie zna art. 82. Konstytucji RP: Obowiązkiem Obywatela Polskiego jest wierność Rzeczpospolitej Polskiej i troska o dobro Wspólne. Ma w dowodzie polskie obywatelstwo? Ks. Popiełuszko miał i ten art. dotyczy każdego. Jeżeli TVP nie ma miejsca dla Konfederacji a ma dla -Joanny Senyszyn ? polityk PZPR i SLD i zadeklarowanej ateistki- to świadczy o geście uniżonego sługi lub o takich samych wartościach! Właśnie 4 lata PiS-owskiej TVP Kurskiego obniżyło dramatycznie kulturę Polaków oglądających niemal same awantury zam iast pięknych programów.
7 miesięcy temu / Stan
 
Znam sprawy finansowe, w które matkę Teresę wmanewrowano bez jej wiedzy, o czym mówi między innymi s. Pawlik. W swej książce zamieszcza też kopię listu, który w tej sprawie napisała m. Teresa, dlatego stwierdzam, że Ewa ma powód do spadania z krzesła i nie tylko Ewa.
7 miesięcy temu / @@Ewa
 
DZIWOTA? PRZECIEZ TO KURSKI PROWADZI TVP A JEGO BRAT WYBORCZA MYCHNIKA A W TYCH KREGACH OBSESYJNA NIENAWISC DO POLAKOW KATOLIKOW MYCHNIK TO TOWARZYSZ URBANA INNY MYCHNIK SCIGANY ZA MORDY NA NARODZIE POLSKIM
7 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
@@Adam O to musisz zapytać Jacka Kurskiego.
7 miesięcy temu / Adam
 
doczytaj dlaczego spadniesz z krzesła z innego powodu
7 miesięcy temu / @Ewa
 
''Zresztą wielu z nich nie zasługuje wcale na świętość jak chociażby Matka Teresa z Kalkuty'' - spadłam z krzesła ze śmiechu, czytając tę ''wyrocznię'' pani Skrzeczyszyn. Widać jak na dłoni, jakie wyobrażenie o świętości ma ta zatwardziała ateistka. Ale patrząc, co się dzieje na synodzie a'MASOŃSKIM - niewykluczone, że już niedługo takie anty-teistyczne autorytety jak Skrzeczyszyn będą decydowały o tym, kto zostanie świętym Kościoła Katolickiego.
7 miesięcy temu / Ewa
 
Promowanie lewicy teraz i przed wyborami jest po to by PiS wyglądał bardziej katolicko, narodowo i konserwatywnie. Po prostu kontrast skrajnie lewicowej strony dla socjalistycznego i zakłamanego PiS. Bez tego PiS widziany byłby raczej w centrum lub lekko po lewej stronie.
7 miesięcy temu / Paweł
 
Wydaje mi się że Senyszyn powinna skrytykować najpierw samego Jezusa! Przecież on tez był zamordowany ze względów politycznych! Zaszkodził polityce ówczesnej władzy Izraela
7 miesięcy temu / Pawel.pakula
 
wszyscy są obywatelami Polski i mogą brać udział w każdej dyskusji na każdy temat
7 miesięcy temu / rety
 
Oczywiście, dlaczego zatem przed wyborami, a może i teraz, nie wpuszczano do telewizji przedstawicieli Konfederacji? Józef i kilka innych osób ma rację, chodzi o podnoszenie ciśnienia, tylko do czego to doprowadzi? Nawiasem, gdybym miała taki głos, porozumiewałabym się na migi lub pisemnie. Już samo jego słuchanie bez względu na treść podnosi ciśnienie.
7 miesięcy temu / @Adam
 
Nisko upadł też Gość Niedzielny. Stopniowo panowie Łoziński i Legutko zrobili z tego tygodnika tubę propagandową PiS. Zapraszali też polityków PO, PSL i SLD. Konfederację ignorowali, jakby była jakaś niepisana umowa we wszystkich mediach.
7 miesięcy temu / Dante
 
Socjaliści i komujiści będą rozmawiać o katolikach. A ktoś ich prosił. Znając życie będą tylko obrażać.
7 miesięcy temu / Rocky
 
A może jest prawdziwa spiskowa teoria, że dwaj bracia K. publicznie w mediach dzielą się przeciwstawnymi rolami - a potem prywatnie piją razem wódkę i się zaśmiewają?
7 miesięcy temu / gość
 
I dobrze, że ją zaprosili, ludzie sobie muszą przypomnieć czym jest owa "lewica" bo już chyba zapomnieli. Najlepiej jak zobaczą to na własne oczy.
7 miesięcy temu / MB
 
PiS chce krwawej wojny domowej. Podkręca nastroje. Wiadomo że lewactwo łatwo jest napuszczać na księży i katolików więc krok po kroczku osiągną swój cel.
7 miesięcy temu / cce
 
Wojciech Cejrowski wyraził się jasno na temat Senyszyn: z głupkami się NIE DYSKUTUJE! I ja mu wierzę!
7 miesięcy temu / Król Artur
 
Powód jest inny. To mniej więcej jak w przypadku walki kogutów. Trzeba podnieść ciśnienie elektoratowi i zachęcić ich do walki i nienawiści :
7 miesięcy temu / Jozef
 
Rzygać się chce... PiS, partia centrowo - socjalistyczne robi wszystko żeby umocnić się na scenie politycznej w miejscu które do niedawna zajmowało PO. Przypomnę hasło Komorowskiego: my jesteśmy racjonalni, oni są radykalni.
7 miesięcy temu / Wojtek
 
Oglądałem dyskusję, też byłem zniesmaczony doborem gości. Faktycznie może warto też zapraszać pedofili na debatę o edukacji seksualnej. Trzeba też oddać TVP, że wiele było programow o Błogosławionym ks. Jerzym, za to brawo, ale zaproszenie p. Senyszyn conajmniej nietaktem.
7 miesięcy temu / Michu.
 
Wydawało mi się że przed wyborami TVP upadło najniżej jak się dało, siejąc propagandę godną Goebbelsa, ale teraz widzę że dno da się przebić... tylko gdzie się wówczas leci?
7 miesięcy temu / Ret
 
TVP jest telewizją utrzymywaną z pieniędzy wszystkich podatników obowiązkowy abonament + miliard dwieście milionów publicznej dotacji, nie jest przynajmniej nie powinna być telewizją tylko katolików, tylko ateistów, czy tylko telewizją jednej opcji politycznej. Pani posłanka Senyszyn została wybrana do sejmu i ma takie samo prawo do gloszenia swoich poglądów w TVP jak poslowie innych partii.
7 miesięcy temu / Adam
 
Urban by dyskusje zdominował ta pani jest niegroźna
7 miesięcy temu / chichot
 
TVP jest bardzo mocno obsadzona masonerią bo jak doktor Krajski chciał powiedzieć w wywiadzie dla TVP kilka zdań o tym jak masoneria wpływa na działania Trzaskowskiego to materiału w ogóle nie puszczono !!!
7 miesięcy temu / TVP masoneria
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.