Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

To jak jest z tą ideologią LGBT? Wyjaśnia prof. Mieczysław Ryba


Odtwórz w YouTube
 

Ideologia LGBT istnieje. Nie ma w tym zakresie żadnych wątpliwości. Zakrzykiwanie rzeczywistości na nic się zda. Z prof. Mieczysławem Rybą rozmawia Marcin Austyn PCh24TV.

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

Czytaj także:
DATA: 2020-07-21 12:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Prosimy powtórzyć artykuł i wykład, który wygłosił NIKOLAS NIKSAS - budujący. Już dość mówienia, opisywania, tłumaczenia dewiacji..
5 miesięcy temu / Son
 
Prof. Ryba przestrzega przed zaborcą niemieckim, ale o żydowskim się nie zająknie.
5 miesięcy temu / vera
 
Świetny wykład Pana Profesora Ryby. W 100% zgadzam się z Nim i dziękuję za PRWDĘ jaką się kieruje w swojej misji naukowej. Serdecznie pozdrawiam.
5 miesięcy temu / Barbasia
 
Dlaczego PIS i Prezydent przez tyle lat nie przeciwstawili seksualizacji w tvn i polsacie nie mówiąc już o youtubie.
5 miesięcy temu / Obywatel
 
Gdyby wszyscy byli tacy akuratni, nie byłoby na świeci głupot. A są. Więc wykład Pana Profesora jest potrzebny
5 miesięcy temu / @iskierka
 
Pan Profesor doradca polityczny obecnie rządzących czuje się jak RYBA w tej mętnej wodzie. Tłumaczy Polakom jak jest i jak mają rozumieć to co się dzieje. To tak jakby ludzie byli głupi i musieli być POUCZENI. Wydaje sie to dużą PRZESADĄ skoro wypełniło w całości życie polityczne i toczące się DEBATY. Nadto może być odbierane jako CELOWE. W miejsce poważnych ROZMÓW w temacie np. BEZCZELNEGO INGEROWANIA U.E. w nasze prawo i Konstytucję czy represji gospodarczych czy finansowych w stosunku do Polski WRZUCA sie wyborcom do DEBAT sprawy związane z seksualnością , popędem płciowym. Sex i rodzaje obcowań stały się KWESTIĄ POLITYCZNĄ. To PARANOJA.! ZBOCZENIA rodzą zboczenia. Należy wręcz domniemywać , że WIĘKSZOŚĆ Polaków ma odchyły jeśli w kółko o tym się mówi. A to jest KŁAMSTWO mające swoje podłoże w lęku Władzy przed mówieniem prawdy o utracie SUWERENNOŚCI. Konieczności słuchania i wypełniania żądań notabli unijnych we wszystkich naszych pl/sprawach.
5 miesięcy temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 121 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.