DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

„Tęczowy” jak Sprite? Światowy gigant włączył się w promocję homoseksualizmu

„Tęczowy” jak Sprite? Światowy gigant włączył się w promocję homoseksualizmu
Zdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay.com

Trwa prowadzona przez markę Sprite kampania „I love you hater” „promująca wolność w wyrażaniu własnej unikalnej tożsamości, nie zważając na otaczający nas hejt” – podaje strona Coca Coli. Niestety w kampanii tej chodzi w znacznej mierze o promocję homoseksualizmu. 


W ramach polskiej odsłony kampanii „I love you hater” (kocham cię, hejterze) marka Sprite wyprodukowała limitowaną serię puszki z tęczowym logo, które jest „symbolem równouprawnienia osób LGBTQ+”.


„W ten widoczny sposób Sprite dołączył do grona wspierających społeczność LGBTQ+” – czytamy na stronie Coca Coli. Pierwszy raz homopuszki rozdawano 8 czerwca na warszawskiej Paradzie Równości. Planowane jest także rozdawanie tych produktów w innych polskich miastach podczas marszów równości.

 

Należący do Coca-Coli Sprite utworzył także grant do wykorzystania na sfinansowanie parad równości. Zapowiada także wakacyjny projekt edukacyjny wraz z Grupą Stonewall. Nazwa grupy nawiązuje do zamieszek w nielegalnym pubie Stonewall w Nowym Jorku, które rozpoczęły światowy ruch LGBT. Istnieją zatem powody do obaw, że również w przypadku tego „projektu” będziemy mieć do czynienia z promocją homoseksualizmu. 

 

Ponadto na stronie internetowej [cocacola.com.pl] widzimy na przykład plakat z reklamowym hasłem „żyj rześko” z dwoma chłopakami sprawiającymi wrażenie zakochanych – jeden z nich trzyma butelkę napoju gazowanego.

 

W ramach kampanii „I love you hater” „Sprite pokazał doświadczenia osób, które dotknęła agresja ze względu na ich odmienność – wygląd, unikalne hobby, orientację seksualną. Co istotne, historie te nie kończą się jedynie na hejcie, ale pokazują wielką siłę w byciu innym od większości, w pokonaniu strachu na drodze ekspozycji własnego ja. Różnorodność, a przede wszystkim autentyczność w byciu sobą, to prawdziwa moc, która napędza nas do działania” – czytamy na stronie.

 

Wymienienie orientacji seksualnej wśród niewinnych rzeczy, takich jak hobby czy wygląd to  manipulacja. „Orientacja” homoseksualna świadczy bowiem o nieuporządkowaniu, a jej realizacja – to złamanie prawa natury i grzech.

 

Żyjemy w czasach, gdy celebryci, a także globalne korporacje o zupełnie innych specjalizacjach wpływają na ludzi niekiedy w większym stopniu niż uczeni czy duchowni. Choć jest to przejaw społecznego ogłupienia, to nie wolno go bagatelizować, gdyż to za nimi stoją pieniądze.

 

Same korporacje zdają sobie z tego sprawę i coraz częściej nie zamierzają stać z boku kulturowej batalii. „Sprite zdaje sobie sprawę, że globalne marki mają siłę, są widzialne i słyszalne, dlatego też powinny zabrać głos w ważnych sprawach, a za takie uznawane są walka o równość, tolerancję i prawo do bycia sobą” – czytamy na stronie Coca Coli.

 

Z drugiej strony zdecydowany bojkot katolików stanowiłby zagrożenie dla siły ekonomicznej nawet wielkich korporacji. Najwyższy czas, by katolicy uwzględnili niegodziwe działania firm w swoich codziennych wyborach konsumenckich! Niech firmy opowiadające się po stronie Mordoru zaczną się liczyć z większością klientów, którą wciąż w Polsce są chrześcijanie. Ich dyskryminacja może bowiem okazać się naprawdę nieopłacalna! 

 

Źródła: cocacola.com.pl / komentarz pch24.pl

mjend


DATA: 2019-06-27 16:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Super, każdy ma prawo kochać
9 miesięcy temu / Damian
 
Ja pije pepsi nigdy sprite
11 miesięcy temu / Pije pepsi
 
Napastliwość i natręctwo światowego i krajowego gejostwa jest obrzydliwa. Wciąż musimy dowiadywać się o wybrykach bądź prowokacjach LGBt.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
wybaczcie, ale będę krzyczał: NIE KUPUJĘ W SKLEPACH LGBT, NIE JEM ŻYWNOŚCI LGBT, NIE PIJĘ NAPOJÓW LGBT!
ponad 1 rok temu / zielony
 
Czasami piłem napoje tej firmy, obecnie to już przeszłość...
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Właśnie zastanawiające jest to że zepsuty zachód tak bardzo nienawidzi Rosji!... chyba coś jest na rzeczy.
ponad 1 rok temu / DoPrPr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.