DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Tęczowa indoktrynacja w szkołach. Protestujący obrońcy rodziny pobici przez aktywistów LGBT

Tęczowa indoktrynacja w szkołach. Protestujący obrońcy rodziny pobici przez aktywistów LGBT
źrodło: youtube.com/ Stichting Civitas Christiana

„Płeć nie ma znaczenia” – takie oto „mądrości” mogły usłyszeć dzieci podczas akcji czytania dzieciom książek w bibliotece w Nijmegen. Lektorami były osoby transseksualne. Wobec takich działań zaprotestowali obrońcy rodziny. Zostali pobici. Policja, mimo zawiadomienia, nie pojawiła się. Oto obraz bezprawia i niegodziwości skrywany pod lewackimi hasłami o „akceptacji”.

 

Akcja odbyła się w sobotnie popołudnie. I jeśli komuś wydawało się, że w czytaniu książek dzieciom nie ma nic złego, mógł się srogo przeliczyć. W Nijmegen czytali transwestyci – do tego były to historie podszyte ideologią homoseksualnego lobby. – Nie mogliśmy na to pozwolić. Musieliśmy podjąć działanie i bronić prawa Bożego oraz standardów naszej chrześcijańskiej cywilizacji – relacjonują holenderscy obrońcy rodziny.

 

- Udaliśmy się do biblioteki z kilkoma ludźmi. Podnieśliśmy flagę, która symbolizuje obronę Tradycji, Rodziny i Własności, wzięliśmy ze sobą ulotki. Pamiętaliśmy by najpierw poprosić Boga o błogosławieństwo i pomodlić się o opiekę. Podczas akcji wielu ludzi chętnie przyjmowało ulotki i zapoznawało się z ich treścią. Niektórzy oddawali nam je mówiąc grzecznie, ale stanowczo: „nie popieram tego” – relacjonują.

 

 

Akcję dokumentowały media: BNN/VARA i VPRO, które pierwotnie bardziej były zainteresowane ideologicznie zaangażowanym popołudniowym czytaniem, jakie odbywało się w bibliotece. Jak wskazują obrońcy rodziny, to pokazuje jak istotne z punktu widzenia rewolucji jest tak z pozoru nieznaczne wydarzenie. To – mówiąc obrazowo – niczym noga wstawiona w drzwi, pozwalająca pozostawić uchylone drzwi, a może i docelowo przejść dalej, za próg. - Ich następnym krokiem będzie zorganizowanie większej ilości takich popołudniowych czytań prowadzonych przez transwestytów w bibliotekach i szkołach, jak to się już dzieje w Ameryce – alarmują obrońcy rodziny.

 

I jak dodają, aktywiście LGBT nie spodziewali się pokojowego, ale nieugiętego sprzeciwu. - Media przeprowadziły z nami obszerne wywiady na temat niebezpieczeństwa lobby LGBT oraz indoktrynacji dzieci przez transwestytów. Wskazaliśmy także na następny krok w rewolucji seksualnej: akceptację pedofilii. Ostatnio w czasie parady homoseksualnej w Amsterdamie holenderska organizacja o nazwie „Miłość Dziecka” rozdawała ulotki mówiące: „Dzieci także mają prawo do miłości” – mówią obrońcy rodziny.

 

Na reakcję środowisk LGBT nie trzeba było długo czekać. Tęczowi aktywiści wyposażeni w dzwonki i brokat zaczęli spychać na bok obrońców rodziny i blokować im drogę. - Po chwili pojawiło się więcej kontr demonstrantów, wytworzyła się wysoce konfrontacyjna atmosfera. Po godzinie nasze ubrania były darte, jeden nas został rzucony na ziemię, rzucano brokatem w nasze twarze i doszło do bijatyki – relacjonują.

 

Wiele osób obserwujących to zdarzenie, otwarcie stawało po stronie obrońców rodziny i byli zadziwieni agresją środowisk LGBT – gdyż wcześniej nie słyszeli o takich zachowaniach.

 

- Prowadziliśmy kampanie w różnych miejscach na rzecz rodziny i cywilizacji chrześcijańskiej. Zawsze robione jest to w porozumieniu z policją. Ostatnim razem w Amsterdamie policja powiedziała nam: „Jesteście mile widziani, ważna dla nas jest obrona wolności słowa”. Policjant w Gouda powiedział nam nawet: „Wielu ludzi w Gouda zgadza się z wami, tak samo i ja”. Policja w Amsterdamie nawet kogoś odesłała, ponieważ zakłócał naszą demonstrację gwizdkiem – mówią obrońcy rodziny.

 

Inaczej było w Nijmegen… I to nie pierwszy raz. Jeszcze w marcu tego roku doszło tam do konfrontacji w czasie kampanii przeciwko Suitsupply. Wówczas ponad setka antyfaszystów i działaczy LGBT pojawiła się pod eskortą policji i zaatakowała wolontariuszy. Podobnie jak teraz, obrońcy rodziny zostali poturbowani.

 

 

Tym razem policja w ogóle się nie pojawiła, mimo wezwań. - Złożymy doniesienie o groźbach i zniszczeniach dokonanych przez działaczy LGBT i złożymy skargę na policję w Nijmegen. Nie zrezygnujemy z bitwy ani w innych miejscach, ani w Nijmegen. Rodzina jest warta obrony. Przyszłość Holandii zależy do naszego szacunku dla przykazań Bożych – dodaję wolontariusze Gezin z Gevaar.

 

Tłum. Jan J. Franczak

MA

 


DATA: 2018-10-15 15:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W imie pacyfizmu katolicym przestal uzywac miecza. Miecz w wojnie sprawiedliwej jest tez potrzebny! Nie bojmy wzniesc miecza prseciw szatanowi i jego dewianckim hordom!
9 miesięcy temu / Trad
 
Albo my albo oni. Można krytykować zachowanie niektórych kibiców w Lublinie ale widzimy, że brak reakcji kończy się jak w Holandii czy USA. Dlatego z Mordorem trzeba postępować jak jeźdźcy Rohanu z Uruk-hai.
9 miesięcy temu / Aguirre
 
Czy Krolowa Holandii ujmie sie za NORMALNA RODZINA?
9 miesięcy temu / Jara
 
Do tych co ukryli się ,i czekają ,że sprawy same się rozwiążą.To Wy macie głos . Głowy w piach ? Ale co potem ? Nagle budzicie się i co widzicie ?Czy tak ma być ? Czy tak chcieliście ?
9 miesięcy temu / gośc
 
Zapomniano o obietnicach,jakimi miały być wartości chrześcijańskie.
9 miesięcy temu / helena
 
Już dawno Polaków dopadło, znam dużo obojętnych ludzi myślą że wszystko samo się zrobi albo Bóg za nas. Jak by polacy masowo wysli na ulicę to aborcja już dawno by była zablokowana tak jak to robiły feministki LGBT robią swoje a my się przyglądamy. Musimy działać bo zła jest za dużo!
9 miesięcy temu / Do JAN
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.