DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A dozór i przodowi powinni wiedziec ze na tej kopalni kazdy jest mokry i ma prawo wyjechac jak to u was tam jest ze wyjazdy wczesniejsze sa dla ludzi mokrych.Dozor z BHP jest do niczego,pan z BHP nawet nie wie jakie sa chodniki,nie rozroznia gdzie sie znajduje chodnik 802 i 902
ponad 1 rok temu / koza
 
To co na tej kopalni sie dzieje,to prosi o zemste do Boga.Nie jest to robione przez ludzi lecz przez nieudolny wuzszy dozór BHP zamiast zajmowac sie warukami pracy,to oni gonia sie z ludzmi pod szybem, czyste marnotrastwo.Wymienic wyższy dozóri było by napewno lepiej.
ponad 1 rok temu / koza
 
Najgorszy wynik?Janina jako jedyna z całej trójki fedruje problem polega na tym że do kosztów jej utrzymania wliczono dwie bardzo duże i drogie inwestycję którę podniosą poziom tego zakładu,ale tak sieje się propagandę przecież niesprzedacą Brzeszcz z kopalnią "Beatka"
ponad 1 rok temu / górnik
 
Do każdego wypisującego od razu, że PIS to zło. Ludzie czy wy myślicie racjonalnie? Jaki interes ma rząd w pozbyciu się zakładu należącego do przedsiębiorstwa dużej mierze będącego pod wpływem władz państwowych? Największe zyski są z przedsiębiorstw należących do Skarbu Państwa a od tak by się pozbywali kopalni? Może jest ku temu powód. Nie sama ekologia a problemy jakie Janina generuje. Jeździłem na tą kopalnię po węgiel swego czasu. Co rusz jakiś problem z chodnikami, tąpnięcia ziemi, dość archaiczna wymagająca wkładu finansowego kopalnia. Dla tych, którzy nie są: pisarzami za pieniądze byle by były ataki na władzę i ludzi od razu nie krytykujący PIS, zwykłymi krzykaczami nie mający nawet zamiaru czytać całej wypowiedzi. Nie bronię PISu i nie mam zamiaru, ponieważ socjalizm ich i jakikolwiek inny powinien być moim subiektywnym zdaniem zdelegalizowany. Zobaczycie jak to się odbije finansowo za 20 lat na was i waszych dzieciach oraz wnukach.
ponad 1 rok temu / Inis
 
Kopalnia miałaby trafić do Węglokoksu. Czy Węglokoks będzie eksportował ten węgiel? Jeżeli nie,tzn.że będzie spalany w Polsce i żadnej walki z zanieczyszczeniem nie widzę. Planowane farmy wiatrowe to kwestia wielu lat, a co między?
ponad 1 rok temu / Magda
 
Ajaj iluż tu ruskich mamy. Czyżby POpi pozwolili czytać katolickie zamiast prawosławne strony?
ponad 1 rok temu / banita
 
Jest swietnie zad PIS jest niezastąpiony sukces goni sukces tak będzie do wyborów na jesieni tylko musimy dobrze zagłosować. A po nowym roku te sukcesy się ujawnia w naszym codziennym życiu Juz jest drogo a po nowym roku lepiej nie myślec. A co do tej kopalni to zapewne kupią Niemcy bo oni są altruistami kupują wszystko co nic nie warte.
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Bravo PiS, brawo wyborcy, brawo maszyna do "liczenia" głosów.
ponad 1 rok temu / Xyz
 
Energia odnawialna jest niewątpliwie potrzebna. Przecież węgiel nie jest wieczny i kiedyś się skończy. Zresztą jego pozyskiwanie z coraz to głębszych kopalni nie jest ani ekonomiczne, ani bezpieczne dla górników
ponad 1 rok temu / Bardior
 
Kaczyński dziedzic Jaruzelskiego w akcji. Będzie jeszcze gorzej niż myśleliśmy.
ponad 1 rok temu / drut
 
A jak przyjdą bardziej deszczowe, zachmurzone lata to prąd niby skąd ? Z Niemiec czy Rosji ... bo zwłaszcza Niemcy głośno krzyczą o ekologii, a po cichu robią swoje i wykorzystują coraz bardziej to co maja u siebie ... węgiel !!! Za sprzedaż kopalni ktoś powinien iść siedzieć i stracić majątek własny i całej rodziny ... konfiskata rozszerzona.
ponad 1 rok temu / klopsik
 
@ Terapeuta mądryś jako i Roch
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Czyżby dobra zmiana? A ile dumpingowego węgla z Rosji idzie do palenia? Tak Putina lubią?
ponad 1 rok temu / trooper
 
Mirek zalecam nasiona lnu...oleum jako lzejsze idzie do głowy.
ponad 1 rok temu / Terapeuta
 
Wczoraj mnister Gróbarczyk zapowiedział budowę nowego portu w Gdańsku za 12 miliardów złotych.Na zdjęciu przedstawiającym makietę dostrzegłem,że najbliższy lądu basen był opisany słowem stocznia.To oznacza liwkidację obecnie funkcjonujących stocznii na wyspie Ostrów i terenie dawnej Stoczni Gdańskiej.Działające dzisiaj stocznie korzystają z istniejących i niezniszczonych przez postkomunistów pochylni,które są kluczowe dla prowadzenia tego rodzaju działalności.Te pochylnie są na tyle kosztownymi instalacjami,że po zniszczeniu ich wszystkich w Gdańsku nie byłoby możliwe dalsze budowanie statków.Tych pochylni nie da się ot tak sobie odtworzyć w nowo projektowanym kompleksie portowym, ponieważ to wymaga o wiele więcej miejsca i jest niesłychanie kosztowne.Wczoraj minister Gróbarczyk przedstawił tak naprawdę ostateczny plan likwidacji przemysłu stoczniowego w Gdańsku. To się dokładnie pokrywa z "wyprowadzeniem brudnego przemysłu" z Gdańska przez postkomunistów
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Bardzo proszę utworzyć instytuty, które opracują technologię i ja wdrażać. A nie, sprzedawać coś co do was nie należy!!! I kupować za to obcą technologię.
ponad 1 rok temu / Dariusz
 
PIS likwiduje polską gospodarkę tak samo jak robiłły to wszystkie ekipy po 89 roku. I tak jak poprzednicy PIS-owców w niszczeniu polskiej gospodarki oni też chcą prywatnie na tym zarobic . Budowa farm wiatrowych bedzie wyrzucaniem publicznych pieniędzy w błoto , ale za danie kontraktu na te budowy bedzie mozna wziąć prawdziwe łapówki . W styczniu 2017 roku rząd PIS-u uruchomił antysmogową histerię, która trwa do dzisiaj. Trudno bardziej oczywistą deklarację zdrady polskiej racji stanu . Nie będzie polskiej energii z wiatru , bo to jest nonsensem w miejscach mających o wiele lepsze warunki.Na świecie nie ma żadnego nawet średniego miasta korzystającego z takiej energii, bo gdyby istniało propaganda nie dałaby nam o nim zapomnieć. Jedyne realne odnawialne żródła energii w Polsce to spietrzanie wody w górach i w wąskim pasie nadmorskim. Nie istnieją żadne mające znaczenie gospodarcze metody korzystania z energii z wnetrz a ziemi , wiec i to jest mrzonka.
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Ryś ...I energii i metali ziem rzadkich i ptakow usmierconych ...ale jest kasiora fo wziecia na pomysły szalonych alchemikow
ponad 1 rok temu / Ekkooszolomstwo
 
Czyli dla zwykłego obywatela będzie drożej. Oszustwo ekologiczne w służbie grabienia ludzi.
ponad 1 rok temu / Pb
 
Niemcy są gotowi i gotoei zapłacić złotówkę
ponad 1 rok temu / Real
 
Nie oddamy Polski Żydom.
ponad 1 rok temu / BHO
 
Ile chemii potrzeba na panele słoneczne?
ponad 1 rok temu / Ryś
 
agenda 2030....
ponad 1 rok temu / gender studies
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.