DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Tak ideologia LGBT niszczy człowieka. To świadectwo wywołało wiele emocji

Tak ideologia LGBT niszczy człowieka. To świadectwo wywołało wiele emocji
Fot. PCh24 TV

Taniec miał być dla niej spełnieniem marzeń: światowa kariera, największe sceny… Stał się koszmarem. Po latach spędzonych za granicą powrót do Polski miał być wybawieniem z zepsutego świata opętanego seksem. Jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że tu jest jeszcze gorzej. Dziś Żaneta Majcher ostrzega młodych przed pogubieniem się w świecie, w którym swoje piętno odcisnęły ideologie gender i LGBT+. Prawda mocno przemawia, ale też wywołuje hejt.

 

Pięknego świadectwa Żanety Majcher można wysłuchać dzięki PCh24 TV. Uzdolniona tancerka i choreograf opowiada o swojej przygodzie z tańcem. O tym jak udział w popularnym niegdyś programie tanecznym otworzył jej drzwi do wielkiego świata. Ale to, co tam zastała, szokowało…

 

 

Okazało się, że taniec przestał być sposobem na wyrażenie pozytywnych uczuć, na pokazanie piękna człowieka jako stworzenia. Stał się za to nośnikiem mroku i złych emocji. Towarzyszyła temu seksualizacja. Dotyczyło to nie tylko relacji na scenie, ale także poza nią. Potworne uwiązanie – opętanie seksem – zniewalało, uzależniało… Chcąc tańczyć, trzeba było się temu poddać, wbrew sobie.

 

Żaneta Majcher opowiada o swoim powrocie do Polski. Miała nadzieję, że tu będzie normalnie. Rzeczywistość okazała się straszna. Bowiem prócz seksualizacji, znanej już z Zachodu, środowisko, do którego trafiła, było pełne nienawiści wobec osób nieidentyfikujących się z ideologią LGBT+, wobec osób wyznających wiarę w Chrystusa. Miłość, równość, tolerancja znów okazały się tylko pustymi hasłami…

 

W swoim wzruszającym świadectwie Żaneta Majcher opowiada o tym, jak ludzie opętani ideologią gender traktują swoich partnerów, jak drenują drugiego człowieka, jak używają go do swoich celów. Opowiada o wielkiej duchowej pustce, jaka pozostaje w człowieku, który daje się uwieść tej groźniej „modzie” i o przykrych konsekwencjach, jakie spadają na osoby, które chcą się wyrwać z tej pułaki: przekreślenie, odrzucenie, hejt…

 

Tą nienawiść widać i teraz. Owszem, świadectwo Żanety Majcher spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem - większość użytkowników internetu przekazywało tancerce słowa wsparcia, gratulacje i życzenia wytrwałości na obranej drodze życia zawodowego – z tańcem, ale i z Panem Bogiem.

 

Pośród komentarzy nie zabrakło hejtu. I to „za wszystko”! Za świadectwo wiary, wraz z sugestiami o złej roli Kościoła w kształtowaniu człowieka. Zarzucano jej kłamstwo i chęć zabłyśnięcia. Imputowano nawet syndrom odrzucenia – czego świadectwo miałoby być wyrazem. Nie zabrakło też komentarzy odnoszących się do sfery seksualnej, które stanowiły dowód na to, że Żaneta Majcher mówi prawdę o ideologiach gender, LGBT+ i o tym, jak zniewalają one człowieka.

 

Żanecie Majcher udało się odmienić swoje życie. Pokazuje, że taniec może być inny niż to, co sączy się ze światowych scen – że można inaczej. I tego uczy. Idzie pod prąd głównego nurtu… Jest iskrą wskazującą, że jest nadzieja na zmianę, że jest taka możliwość. I jest ona tego najlepszym przykładem.

 

Zobacz wyjątkowe świadectwo Żanety Macher.

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-06-17 07:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
34
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W dzisiejszych czasach, żeby opowiedzieć tę historię to trzeba mieć ogromną odwagę. Podziwiam autorkę.
1 miesiąc temu / emil
 
jestem osobą wierzącą i z ciekawością obejrzałem to świadectwo. Myślę, że podstawowym błędem logicznym jest postawienie znaku równości w tezie: osoby i ideologia LGBT = nierząd, rozwiązłość, demoralizacja, upadek etyczny, "wolnośc" rozmiana jako róbta co chceta. Zadajmy sobie pytanie: czy tak naprawdę jest? Czy wszycy geje i lesbijki chcą mieć po 5-10 roznych partenrów co chwila? Czy narprawdę wszyscy odrzucaję koncepcją miłości do swojego jednego partenra/parttnerki i kierują nimi wszystkimi tylko i wyłącznie egoizm i spełnianie swoich fantazji? Zanim wrzucimy wszystkie nasze siostry i braci do jednego worka z napisem "LGBT=nierząd, zespucie moralne" rozwazmy słowa Papieża Franiciszka do homoseksulaity "Pan Bóg cię takim stworzył i takim Cię kocha". Z Bogiem!
1 miesiąc temu / Marek
 
dziewczyno, trwaj przy Bogu, dzięki temu będziesz już jesteś zwyciężczynią życia;
1 miesiąc temu / JARO
 
mając nadzieję, że nie i zostanie uszanowane moje zdanie napisze, mam 16 lat więc nie wiem czy zostane potraktowana poważnie, akceptuje osoby homoseksulane i całą reszte osób, szczerze mówiąc jestem w stanie odnieść sie prawie do każdego słowa w tym filmiku, obejrzałam cały dokładnie uważam, że żeby oceniać trzeba wysłuchać, nie podoba mi się, że jest mowa o ogóle, że cała ideologia LGBT jest niepoprawna i sprowadza ludzi młodych na złą stronę, w filmiku pani Żaneta odnosi sie do paru przykładów i jej doświadczeń, to tak samo jak oceniać, że wszyscy księża są pedofilami a przecież to nie prawda, są i znam księdzy ktorzy wnieśli do mojego życia wiele dobra, ale tak samo znam osoby homoseksualne i sama się określam jako osoba homoseksualna, i to jaki ma sie pogląd na życie, jakie ma się poglądy to jest jedna sprawa, moim zdaniem najważniejsze jest jakim się jest człowiekiem, jak sie postępuje. Trzeba siebie słuchać i kochać a nie oceniać , trzeba poznać człowieka aby móc g
1 miesiąc temu / Aleksandra
 
Piękne świadectwo pani Zaneto .dziękuję za tak piekno postawę
1 miesiąc temu / Robert
 
Podziwiam odwagę tej dziewczyny. W obecnej rzeczywistości, to naprawdę rzadkość takie świadectwo.
1 miesiąc temu / Chris
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.