DZIŚ JEST:   28   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Wacława, króla
Św. Tymona
 
 
 
 

Szok! Pedofilia wkracza na salony! Pochwała zboczenia w ramach popularnego cyklu wykładów

Szok! Pedofilia wkracza na salony! Pochwała zboczenia w ramach popularnego cyklu wykładów
fot. YouTube / Chip Kipperly
#PEDOFILIA    #NORMALIZACJA     #TEDX    #WYKŁADY    #ZAGROŻENIE    #AKCEPTACJA    #NIEMCY    #UCZELNIA    #NAUKA

Podczas wykładu zaprezentowanego w ramach popularnej serii TEDx, doszło do jawnej promocji pedofilii. Wskazano, że zboczenie jest czymś całkowicie normalnym, pociąg do dzieci jest kolejną „orientacją seksualną”, a dopiero uleganie tym skłonnościom jest karalne. Wobec fali oburzenia, jaka pojawiła się w sieci, nagranie zdjęto z serwisu YouTube.

 

Seria wykładów TEDx zyskała wielką popularność na całym świecie, głównie za sprawą publikacji w serwisie YouTube. Zazwyczaj znaleźć tam można ciekawą wiedzę z różnych dziedzin nauki, sztuki, muzyki czy sportu. Tym razem postawiono jednak na promocję pedofilii.

 

Prelegentką szokującego wykładu była Mirjam Heine, studentka medycyny na Uniwersytecie w Würzburgu. Opowiedziała historię 19-letniego Jonasa, który ma sekret „o którym nie może powiedzieć nikomu”. Ten sekret to oczywiście pociąg seksualny do dzieci będących przed okresem dojrzewania. „Byliśmy w błędzie, kiedy zdelegalizowaliśmy homoseksualizm, może mylimy się także co do pedofilii” – wskazała.

 

- Jonas ma świadomość, że musi przezwyciężać swój popęd całe życie. Dodatkowo wie, że nigdy nie znajdzie odpowiedniego partnera w pełni wypełniającego jego potrzebę kochania, ponieważ Jonas jest pedofilem - rozpoczyna wykład Mirjam Heine.

 

W dalszej części wykładu, Heine przekonuje, że pedofilia to w gruncie rzeczy kolejna „orientacja seksualna”, a nie choroba czy zaburzenie seksualne. Zdaniem studentki medycyny, osoby „takie już się rodzą” i nie są w stanie sobie z tym poradzić. Dodatkowo wskazuje, że Jonas powinien cieszyć się zrozumieniem i szacunkiem, a nie odrzuceniem, gdyż jest pedofilem „świadomym”, który wie, że gdyby uległ popędowi, jednocześnie zniszczyłby życie wielu niewinnych osób.

 

Autorka nie widzi zagrożenia, jakie niesie ze sobą dopuszczenie pedofilów do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Co więcej, przekonuje, że traktowanie pedofilów w normalnych kategoriach społecznych przyczyni się do zmniejszenia liczby przypadków wykorzystywania seksualnego nieletnich.

 

Heine na zakończenie wykładu otrzymała gromkie brawa. Sam film ze spotkania napotkał  tak ogromną falę krytyki, że szybko został zdjęty z kanału przez jego autorów.

 

 

Źródło: youtube.com / churchmilitant.com

PR

 


DATA: 2018-07-19 15:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To w końcu jak to jest? Referat studentki wywołał "gromkie brawa" słuchaczy, a jednocześnie widzowie filmiku byli referatem tak oburzeni, że trzeba było filmik zdjąć? Wnioski: 1 Wróciła cenzura, nie tylko w sprawie "pedofilia: zboczenie czy orientacja", lecz i w wielu ważniejszych sprawach, np. przeludnienia świata, głodu energii, "walki z węglem", propagowania umiarkowanej bezmięsnej diety, kwestii, czy zawsze należy "ratować" ludzi przed samobójstwem itd. Tu mam własne doświadczenia: kilka moich wypowiedzi zwykle komentarzy do artykułów na te tematy natychmiast zdjęto, bo, jak się domyślam, nie pasowały do emocji wyrosłych z psychologii tłumu. Psychologia tłumu zawsze wytwarza gwałtowne, emocjonalne reakcje, a często też - przemoc. 2 Ludzkim postępowaniem, demonstracyjnie wyrażanymi poglądami i tworzeniem przepisów prawa w demokracji rządzi parę bogatych w pieniądze lobbies, a nie własny trzeźwy namysł, na jaki większość ludzi nie ma czasu.
7 miesięcy temu / Wolfgang Trąbi
 
Ale skąd to oburzenie? Przecież ona ma w większości rację. Pedofilia jest po prostu pociągiem seksualnym, tak jak i pociąg do krewnych, do zwierząt czy do osób tej samej płci. To jest popęd chory, ale jak najbardziej jeden z popędów, równoległy do innych chorych popędów. Ja tam współczuję ludziom, których pociaga patyk, koza, dziecko czy własna matka. Bez względu na to, czy są winni chorym popędom, czy się tacy urodzili, czy ktoś ich skrzywił, to musi być ciężkie tak żyć i czuć. Ale współczucie dla choroby nie powinno nieść pozwolenia na chore zachowania. I dlatego Kościół nie przekreśla np homoseksualistów jako osób - nie zwalcza ich, nie kamienuje, nie zakazuje przyjmować sakramentów itd. Ale nakazuje im żyć w całkowitej czystości i nie realizować swych chorych popędów w żaden sposób. Tak samo powinno być z innymi zaburzeniami. Jeśli masz jakieś zaburzenie, to się lecz. A jeśli jest nieuleczalne, to go nie realizuj, tylko znoś swe cierpienie z godnością.
9 miesięcy temu / Ania
 
Niektórzy odczuwają pociąg do zabijania innych i pewnie ta pani jest ich obiektem pożądań. Czy możemy im tego zabronić,przecież to ich natura?
ponad 1 rok temu / Logiczny Nicker
 
Muszą przyjść odstępstwa. Tak zapowiedział Jezus. Powszechne akceptowanie zboczeń, zobojętnienie ludzi na zło, itp. są oznaką rychłego przyjścia Jezusa. Chrześcijanje pocieszają się faktem, iż Jezus zabierze swój kościół przed wielkim uciskiem.
ponad 1 rok temu / Paweł
 
Pewnikiem prelegentka sama jest pedofilką i teraz przez większą część swojego marnego żywota będzie przekonywać zdrowych i normalnych ludzi do zaakceptowania jej choroby psychicznej.
ponad 2 lata temu / Laszka
 
Nagranie nie zostało zdjęte z YouTube! Jest w dalszym ciąg (niestety) dostępne.
ponad 2 lata temu / mm
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.