DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Szczepionki na koronawirusa dla wszystkich. ONZ podjęło decyzję

Szczepionki na koronawirusa dla wszystkich. ONZ podjęło decyzję
Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com

Wszystkie 193 państwa wchodzące w skład Organizacji Narodów Zjednoczonych poparły rezolucję wzywającą do powszechnej dostępności szczepionki na koronawirusa SARS-CoV-2. Decyzja została podjęta jednomyślnie.

 

Rezolucję podjęto podczas wirtualnego Zgromadzenia Ogólnego. Sprzeciwiono się jednocześnie wszelkim spekulacjom oraz nielegalnym gromadzeniu leków, środków ochrony osobistej, szczepionek czy sprzętu medycznego niezbędnego do walki z COVID-19.

 

Rezolucja podkreśla główną rolę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w walce z pandemią. O dziwo, zarządzenie poparły Stany Zjednoczone, które kilkanaście dni wcześniej nie kryły się z krytyką organizacji.

 

Donald Trump oskarżył WHO o „chinocentryczność” i współudział w tuszowaniu prawdy o koronawirusie wraz z władzą w Pekinie. Do czasu wyjaśnienia roli WHO w całej sprawie, USA wstrzymało finansowanie dla tego specjalistycznego ciała ONZ.

 

Źródło: polsatnews.pl

PR

Czytaj także:
DATA: 2020-04-21 14:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Depopulacja na skalę światową.To co nie udało się poprzez aborcje, eutanazje, bezproduktywne homosiostwo i lesbijstwo uda się poprzez zastraszanie i przymusowe aplikowanie niewiadomo czego. A gaetsowie, rotschildowie etc etc miliarderzy będą z tego czerpać korzyści, sami pozostając niezaszczepionymi swoimi wynalazkami.
5 miesięcy temu / odszkodowania
 
Diabły
5 miesięcy temu / Polak
 
Jednogłośnie podjęto decyzję likwidacji większości populacji ludzkiej zgodnie z nakazem NWO , wcześniej nakręcając spiralę strachu byśmy jak bezwolne barany zgodzili się dobrowolnie na przyjęcie śmiertelnej szczepionki.
5 miesięcy temu / Oświecony
 
Poszli won!
5 miesięcy temu / Paragraf
 
Jeśli będzie szczepionka to najzwyczajniej nie zaszczepie się. Ale ludzie czytajcie powszechna dostępność nie równa się przymusowe szczepienie. Patrząc na to co mówią w TV a co w mediach niezależnych,staram się być jakoś pośrodku tego wszystkiego. Słucham i czytam że zrozumieniem a przede wszystkim myślę samodzielnie. Staram się nie być potencjalnie rozumnym człowiekiem tylko człowiekiem rozumnym. Pozdrawiam
5 miesięcy temu / Homo sapiens
 
@Murem - nigdzie czegoś takiego nie napisałem, więc nie odpowiadam za Pana manipulacje czy przeinaczenia. Napisałem tylko, że Kościół aprobuje etyczne szczepionki i sprzeciwia się tym nieetycznym, bo w istocie jest to prawdą i wystarczy przeczytać np. oświadczenie Watykanu czy list podówczas kard. Ratzingera z 2003 roku. Szczepionki są testowane i badane latami i zanim trafią do produkcji podlegają takim samym procedurom jak lekarstwa. Podkreślam - procedurom, bo rozwiązania techniczne testów muszą wyglądać inaczej, bo lek a szczepionka to dwie różne rzeczy. A własność intelektualna nie chroni przed nieujawnieniem składu - ten przeważnie jest chroniony patentem. I tak jednak to nie umożliwia nieujawnienia składu. Generalnie dla mnie rozstrzygającym czy etyczne szczepionki są akceptowalne jest stanowisko Kościoła a nie Kowalskiego-antyszczepionkowca.
5 miesięcy temu / Akwin
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.