DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Szczepienia w Kenii częścią programu kontroli urodzeń. Biskupi oskarżają

Szczepienia w Kenii częścią programu kontroli urodzeń. Biskupi oskarżają

Szczepienia przeciwko tężcowi to ukryta akcja programu kontroli urodzeń. Stosowana szczepionka powoduje bezpłodność – stwierdzili biskupi podczas plenarnego posiedzenia Konferencji Episkopatu Kenii.

 

Hierarchowie zaznaczyli, że popierają akcje szczepień, prowadzoną często przez katolickie ośrodki zdrowia. Wyrazili jednak zaniepokojenie tajnością programu szczepionkowego, realizowanego przeciwko tężcowi. Biskupi otrzymali informacje na temat zawartości ampułek ze szczepionkami, które zostały zbadane przez różne laboratoria krajowe i zagraniczne.

 

Jak twierdzą biskupi udało im się uzyskać „wiele dowodów na to, że używana w Kenii szczepionka w okresie od marca do października 2014 r. była zatruta hormonem beta-HGG”. Substancja ta spowodowała u wielu kobiet bezpłodność i poronienia.

 

Biskupi apelują do mieszkańców Kenii, by nie poddawali się obecnym szczepieniom przeciw tężcowi, bo są „przekonani, że program ten realizuje w istocie program kontroli urodzeń”.

 

 

FLC


DATA: 2014-11-10 16:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

anty Beta-HCG, przeciwciała naturalnego hormonu ciąży. Jak już piszecie, to piszcie rzetelnie. I to fakt, wiele szczepionek je zawiera, a potem ludzie sie dziwią, że brak przyrostu naturalnego, bo kobiety "ronią" samoistnie. Posiadana antygeny ciążowe, a nigdy nie były w ciąży. Tylko dlatego, że najbogatsi tego świata zapragnęli dla siebie boskiej władzy nad kontrolą urodzeń, bo im sie uroiło, że ziemia jest przeludniona... Absurd, zamieszkujemy tylko 2% lądów.
ponad 3 lata temu / erty
 
szczepionkowa trucizna. "dobra" tylko dla kieszeni producenta
ponad 3 lata temu / szczepionki to badziew
 
Gardasil także powoduje bezpłodność u kobiet.
ponad 3 lata temu / wirusHPV
 
PO 1. NIE WIERZĘ, ŻE JAKAKOLWIEK SZCZEPIONKA MOGŁABY POWODOWAĆ NIE-PRZEJŚCIOWĄ BEZPŁODNOŚĆ (mam med. wykształcenie). PO 2. TO BZDURA. PO 3 - PRZYDAŁABY SIĘ KONTROLA URODZEŃ...W AFRYCE, np. BY MNIEJ DZIECI, NIEMOWLĄT UMIERAŁO... Z GŁODU, Z POWODU CHORÓB np. I TO W WIELU KRAJACH...!!! TAKA PRAWDA. Ziemia jest od dawna PRZELUDNIONA.
ponad 3 lata temu / SERIOOO ??????
 
Judith Richter jest autorką książki "Vaccination Against Pregnancy: Miracle or Menace?" po polsku SZCZEPIENIE przeciw CIĄŻY. Cud czy zagrożenie? Poniżej fragment: "Kluczowa różnica pomiędzy szczepionkami przeciwko chorobom oraz szczepionkami przeciwko płodności jest taka, że zamiast wywoływać specyficzne reakcje immunologiczne wobec obcych drobnoustrojów, szczepionki antykoncepcyjne wywołują zaburzenia odpornościowe przeciwko własnemu organizmowi ? częściom ciała lub wydzielinom, które są istotne dla rozrodu, co może nie tylko indukować zaburzenia immunologiczne w formie bezpłodności, ale również poważne choroby autoimmunologiczne (autoagresję)." http://szczepienia.wybudzeni.com/ograniczanie-liczby-ludnosci/
ponad 3 lata temu / LakiLuk80
 
Co tam kenia...,posłuchajcie - Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Według ustawy art. 2 ptk 3) ?choroba zakaz?na ? to choroba, która została wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy.? czyli może to być grypa lub jakakolwiek inna choroba. Dalej w ustawie czytamy: ?1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są zobowiązane na zasadach okres?lonych w us
ponad 5 lat temu / Iksiński
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.