DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Steven Mosher: Lewicowe siły wykorzystują pandemię, by stworzyć pandemonium

Steven Mosher: Lewicowe siły wykorzystują pandemię, by stworzyć pandemonium
źródło: pixabay.com

Dr Steven Mosher, prezes Population Reserach Institute oraz specjalista od spraw chińskich, uważa, że obecna pandemia jest wykorzystywana przez pewne siły, by stworzyć na ziemi pandemonium. Jak tłumaczy: „pandemonium (...) oznacza system, sytuację kompletnego chaosu i zamieszania, które lewica i aborcjoniści, globaliści oraz zwolennicy elityzmu w Stanach Zjednoczonych i samych Chinach wykorzystują razem do promowania swoich celów”. Jego zdaniem to dążenie do wykorzystania obecnej sytuacji do takich celów widać zarówno w ONZ, Światowej Organizacji Zdrowia, jak i w przypadku lewicowców w USA i na świecie.

 

W wywiadzie udzielonym „Church Militant”, ekspert zwraca uwagę także na inne rozumienie słowa „pandemonium”: „Pandemonium – w pierwotnym rozumieniu – pan oznacza wszystko, a demonium oznacza wszystkie demony. Jest to spuszczenie z łańcucha wszystkich demonów na dzisiejszy świat. Demona aborcji i demona lewicy, marksizmu, socjalizmu czy komunizmu, globalizmu, wszystkich demonów, które dążą do podważenia szacunku dla życia, wolności i dążenia do szczęścia w Stanach Zjednoczonych i nie tylko w USA – na całym świecie”.

 

Mosher uważa, że obecna epidemia nie jest ostatnią taką pandemią, jaka dotknęła świat. Podkreśla on, że „połowa pandemii w minionym wieku przyszła z Chin”. Jego zdaniem Chiny to swego rodzaju „płytka Petriego” i podaje przykłady chorób, których źródłem było Państwo Środka. Zwraca on uwagę, że tzw. „grypa hiszpanka” sprzed stu lat została mylnie nazwana, gdyż jej źródłem był Tajwan, a nie Hiszpania. Przynieśli ją ze sobą chińscy robotnicy, którzy w liczbie 75 tys. zostali sprowadzeni do kopania okopów we Francji. Toteż jego zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolejna pandemia też będzie miała swoje źródło w Chinach.

 

Innym interesującym szczegółem, który przypomina dr Mosher, jest to, że w czasach grypy hiszpanki panowała „tak wielka cenzura w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Francji, że nie można było pisać o fakcie, iż więcej żołnierzy chorowało z powodu tej grypy niż zostało zabitych i rannych w bitwie”.

 

Dr Mosher mówi też w wywiadzie o dostępnej za darmo w Internecie książce, której jest współautorem, a która nosi tytuł Pandemonium. The Pandemic Road to Serfdom (Pandemonium. Pandemiczna droga do poddaństwa). Jak wyjaśnia, tytuł jest świadomym nawiązaniem do pracy Friedricha Hayeka: „Jeśli oddamy całą władzę rządowi, rządowi biurokratów, oddamy naszą wolność na zawsze. A ta droga, droga do scentralizowanej kontroli rządowej, to (...) droga do poddaństwa”. Dalej stwierdza, że ostatecznie prowadzi to do niewolnictwa podobnego do tego, jaki można obserwować w Chinach, gdzie panuje dyktatura jednej partii.

 

Ekspert jest przekonany, że wirus został wykorzystany przez chińskich komunistów dla realizacji ich celów politycznych. Powołując się na autorytet specjalistów z dziedziny wirusologii, stwierdza, że koronawirus został stworzony w laboratorium. „Dowody genetyczne” są tak mocne, iż trudno temu zaprzeczyć. Wskazuje on na obecność sztucznych ingerencji w genomie, które nie mogły być pochodzenia naturalnego. Mosher uważa, że obojętnie, czy Chiny celowo wypuściły koronawirusa, czy też nieumyślnie, to jednak świadomie i celowo pozwoliły na jego rozprzestrzenianie się, stosując go jako broń biologiczną. Celem takiego działania miało być uczynienie z Chiny dominującej siły na świcie i osłabienie przeciwników.

 

Szef Population Reserach Institute zwraca uwagę, że pandemia umożliwiła lewicowym rządom na uwolnienie ich totalitarnych zapędów na całym świecie: „Wszędzie tam, gdzie lewacy byli u władzy, wykorzystali oni pandemię do przejęcia większej kontroli dla siebie, większej władzy nad ludźmi. A zatem był to atak nie tylko na system opieki zdrowotnej, nie tylko na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, był to atak na wolność na całym świecie. I nie możemy pozwolić, by stało się tak ponownie”.

 

Dr Mosher jest również przekonany, że jeśli wybory prezydenckie wygra Joe Biden, pokonując Donalda Trumpa, będzie to de facto oznaczało wygraną Chin, a przegraną Stanów Zjednoczonych. Będzie to oznaczało przegraną dzieci nienarodzonych, dalsze ograniczanie swobód i wolności osobistych. Będzie też oznaczało przegraną rodzin, które będzie się dalej pozbawiało praw rodzicielskich. A w wymiarze globalnym także przegraną Europy wolnych krajów, a zwycięstwo Unii Europejskiej.

 

Dr Mosher wśród skutków związanych z tzw. „lockdownem” z powodu pandemii wskazuje na skutki psychiczne, jakie musi to wywierać na dzieciach. Jego zdaniem „dzieci będą nosić blizny wyniesione z tego doświadczenia przez długi czas”. Oglądanie ludzi w maskach musi być dla nich stresującym doświadczeniem, ale także pozbawiane są one normalnej edukacji.

Ekspert zwrócił także uwagę na problem szczepionki na koronawirusa. Jest autorem petycji do rządu USA, w której sygnatariusze domagają się „czystej szczepionki”, która nie wykorzystuje komórek abortowanych dzieci. Jak powiedział, powinniśmy zakończyć „to znęcanie się nad dziećmi. Te dzieci już od dawna nie żyją. Nie możemy przywrócić ich do życia. Możemy z pewnością uczcić ich pamięć, nie wykorzystując szczepionek pochodzących z ich egzekucji”.

 

Źródło: ChurchMilitant.com

jjf


DATA: 2020-09-26 08:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Sprawiedliwych wśród żydów jest wielu, lecz głośni są głównie ci pozostali. To właściwie reguła dotycząca każdego narodu i środowiska.
24 dni temu / @No no
 
No no ?! Żyd i takie głosi prawdy? To jest dobre i jednocześnie bardzo dziwne i podejrzane. Czyżby się nawracał i jestem jednym z niewielu sprawiedliwym spośród tego narodu i tego wyznania? Chwała Panu za ten głos! Chyba go Duchem Świętem natchnął? Oby takich więcej było, a może ludzkość da się uratować przed diabelskimi planami i pokusami.
25 dni temu / No no
 
Tak. Wykorzystują. I w ten sposób ta pandemia lub to co z tym związane nigdy się nie skończy. Bo każda nawet najmniejsza sprawa jest wykorzystywana do stopniowego zniewalania czyli nomen omen do całkowitej kontroli nad tym.
25 dni temu / m
 
to dlaczego u nas też łżą w spr. rzekomej pandemii? Nie mamy lewicowców u władzy. Przynajmniej teoretycznie.....
25 dni temu / Samanta
 
No tak wszędzie czycha zło i diabeł, to już podchodzi pod brak wiary w Chrystusa, jako zwycięscy śmierci, piekła i szatana.
25 dni temu / Janek
 
.. przyjdź Panie Jezu..abyś zastał jeszcze wiarę ..
25 dni temu / JS
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.