DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Statystyki niebezpiecznych chorób wśród homoseksualistów porażają

Statystyki niebezpiecznych chorób wśród homoseksualistów porażają
fot. JORGE DAN LOPEZ / REUTERS / FORUM

Nawet homoseksualne pisma nie ukrywają, że homoseksualiści wiodą prym w rankingach grup największego ryzyka zarażenia niebezpiecznymi chorobami.

 

To ciekawe, bo zwykle aktywiści homoseksualni próbują przedstawiać styl życia homoseksualistów jako normalny i zdrowy. Domagają się także, by związki homoseksualne były uznane za równoprawne pod każdym względem ze związkami heteroseksualnymi.

 

Homoseksualiści przyznali jednak na łamach „The New York Blade News”, iż „raport przedstawiony na konferencji poświęconej kwestii chorób przenoszonych drogą płciową (STD) jednoznacznie wskazuje, że geje znajdują się w grupie najwyższego ryzyka w przypadku kilku najpoważniejszych chorób”.

 

Gazeta wyjaśniła, że stale rosnąca liczba chorób STD wynika, zdaniem naukowców, z rosnącej liczby ryzykownych zachowań seksualnych, których dopuszcza się coraz większa liczbę pederastów przekonanych, iż HIV nie jest już chorobą zagrażającą życiu.

 

Badanie przedstawione 13 lipca 2000 r. na XIII Międzynarodowej Konferencji AIDS w Durbanie wykazały, iż znacznie wzrosła liczba homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn będących nosicielami wirusa HIV. Nawiązują oni kontakty seksualne z mężczyznami nie mającymi nawet pojęcia, iż mogą zarazić się wirusem HIV. Szczególnie zagrożeni są młodzi pederaści, mający często dużą liczbę partnerów.

 

Homoseksualiści często chorują na wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). HPV obejmuje ponad siedemdziesiąt typów wirusów brodawczaka, które mogą powodować zachorowania w różnych częściach ciała. Ponad dwadzieścia typów wirusa HPV wywołuje nieuleczalne choroby przenoszone drogą płciową.

 

HPV to wirus wywołujący nowotwory zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Według badań cierpi na niego nawet ponad 90 proc. homoseksualistów będących nosicielami HIV i 65 proc. nie będących nosicielami tego wirusa.

 

Homoseksualiści też należą do grup wysokiego ryzyka narażonych na zapalenie wątroby typu A, B i C. Lekarze odnotowują też wzrost przypadków chorób wenerycznych wśród dewiantów seksualnych. Często mają też oni problemy psychiczne.

 

 

Źródło: frc.org, AS. 


DATA: 2015-01-07 14:15
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zapominamy, że te wszystkie dziwne ideologie od demokracji, liberalizmu i socjalizmu zaczynając, a kończąc na homoitleryźmie, feminaziźmie i równolubieżności kończąc jest od diabelskich pokus i podszeptów, na zgubę nieśmiertelnych dusz ludzkich. I TO JEST PROBLEM - jak o tym przekonać wpływowych ludzi, często bardzo inteligentnych i wszechstronnie wykształconych. Brak wiary w Boga i diabła i w ich nieustanną walkę o człowieka, każdego człowieka.
ponad 7 lat temu / zapominamy
 
Pan Bóg wprowadził zakazy dla ludzi nie po to by pozbawiać ich wolności , ale po to , że wiele zachowań prowadzi do tragedii.
ponad 7 lat temu / cynik
 
problemy psychiczne to raczej mają wszyscy. który normalny facet chce iść do łóżka z facetem, albo która normalna kobieta z kobietą? biedni ludzie.
ponad 7 lat temu / edek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.