DZIŚ JEST:   17   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Roberta Bellarmina, biskupa
Św. Hildegardy z Bingen
Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
 
 
 
 

Sprzedawali bijące serca i głowy abortowanych dzieci. Porażające zeznania świadka

Sprzedawali bijące serca i głowy abortowanych dzieci. Porażające zeznania świadka
fot. Szymon Zmarlicki / Foto Gosc / FORUM

Ciała abortowanych dzieci są towarem – potwierdziła to przed sądem dyrektor generalna StemExpress, biotechnologicznej firmy, która zaopatrywała naukowców w bijące serca dzieci oraz nietknięte głowy. To może być jednak tylko część prawdy na temat koszmarnego biznesu aborcyjnego.

 

Szczątki abortowanych dzieci są wykorzystywane przez naukowców. Przed sądem zaprezentowano nagranie z udziałem dyrektor StemExpres – firmy zajmującej się handlem organami. Mówi na nim, że istnieje wielkie zapotrzebowanie na „świeże tkanki płodów” oraz że „szalenie delikatne” neurony tkanki mózgowej sprzedają się najlepiej z „całej mózgoczaszki” czy głowy. Jak zeznała, główka dziecka może zostać pozyskana wraz z ciałem lub może być od niego oderwana. Przyznała też, że jej firma dostarczała naukowcom „tkanki sercowe”.

 

W ocenie obrońców życia pierwszy przedstawiony scenariusz może oznaczać, że ten nienaruszony „materiał do badań” wcale nie jest pozyskiwany w wyniku aborcji. – Jeżeli mamy płód z nietkniętą głową i nienaruszonym ciałem, jak również nienaruszonymi kończynami, to wskazywałoby, że dziecko urodziło się żywe i dopiero potem wycięto mu organy lub że dziecko było ofiarą nielegalnej aborcji przez częściowe urodzenie – ocenił w rozmowie z portalem LifeSiteNews Peter Breen z Thomas More Society zaznaczając, że obydwa procedery są makabryczne i okrutne.

 

Spawa prowadzona w sądzie dotyczy działań Davida Daleidena i Sandry Merritt, którzy odpowiadają za nielegalne nagrania ujawniające kulisy handlu organami abortowanych dzieci. Ich materiały pokazują związki pomiędzy StemExpress a Planned Parenthood, od którego firma pozyskiwała części ciał dzieci odsprzedawanych naukowym instytutom medycznym.

 

 

Źródło: wpolityce.pl

MA

 

 


DATA: 2019-09-09 09:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
17
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A pluca tych biednych nienarodzonych Ida na szczepionki przeciwko odrze ,swince itp.Robia z naszych dzieci ,kanibalami,przeciesz to wola o pomste do Nieba.A w Chinach to masowo idzie ten mord ,35 tys. dziennie,czytajcie artykuly w internecie.Tam mozna usunac dziecko w ostatnim dniu ciazy.Juz nie powiem dalej co z dziecmi z aborcji robia ,dla mnie to drugi cichy Holokaust
4 dni temu / Tina
 
Jako człowiek grzeszny niestety nie przyjmuje od jakiegoś czasu Pana Jezusa proszę Cię Jezu przyjdź i ukarze nas i ratuj nas
6 dni temu / X
 
Ale naukowcy co zamawiają mord i kupują zwłoki! A potem masoneria i ich panienki dają sobie wstrzykiwać ten koktajl. Ponure wilkołaki, sataniści. Ciekawe ile tego "materiału" ląduje na czarnych mszach.
6 dni temu / Janusz z Koloni
 
Nie ma żadnej różnicy między poćwiartowaniem dziecka w macicy i poza macicą. Ci, któzy uważają, że ćwiartowanie poza macicą jest czymś gorszym, odbierają status człowieka dzieciom ćwiartowanym jeszcze w macicy.
7 dni temu / aaa
 
No proszę jaka przewrotność, a mówią, że to tylko zlepek komórek... Naprawdę Przyjdź Panie Jezu te świat zwariował Amen.
7 dni temu / Nico
 
Ale gdzie tam,jaki handel,jakie organy?Toż to samo dobre je,bo kobieta dowolnie rozporządza swoim ciałem!Nikt jej nie narzuca co ma robić.Ani chłop,ani kościół,ani sąsiadka,ani matka!Kobiety mają prawa,kobiety nie mogą być w żaden sposób ograniczane,ani żadne prawo nie ma prawa im mówić jak postępować!Oczywiście to z mojej strony sarkazm,ale tym babom i "doktorom"czyniącym śmierć nie przyszło do głowy,że zabijają żywe dzieci?Dopiero jakaś 'dyrcia'przyłapana przez sąd opowiada co się w "klinikach"dzieje?I patrzcie,prawa ludzkiego się obawia,bo gdyby skłamała przed sądem to by poszła siedzieć,Boskich Praw nie przestrzega,bo co tam Bóg i jego przykazania!Jego przecież nie widać.Tak samo zresztą,jak i tych dzieci,które idą na śmierć i dopiero w nerce coś tam w strzępkach,ale to jakiś zlepek!I co sobie te potwory w ludzkich skórach myślą jak widzą takie maleńkie ciałka przetwarzane chemicznie?Pewnie tylko 'money,money,money...'I dalej zabijają niewiniątka.Herody jedne!!!
7 dni temu / czasapokalipsy?
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.