DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Spełnią się marzenia globalistów? ONZ planuje w przeciągu 12 lat stworzyć Rząd Światowy

Spełnią się marzenia globalistów? ONZ planuje w przeciągu 12 lat stworzyć Rząd Światowy
fot. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com

Jednym z celów wielokrotnie opisywanej na łamach naszego portalu „Agendy 2030” jest stworzenie Rządu Światowego sprawującego władzę nad absolutnie każdym aspektem ludzkiego życia. Wizja do tej pory znana jedynie z orwellowskich nowel, ma szansę ujrzeć światło dzienne już w 2030 r. O tym jak z Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (1945) globaliści z ONZ przeszli do planów „Agendy 2030” pisze na łamach LifeSiteNews, E.Jeffrey Ludwig.

 

Za początek funkcjonowania Organizacji Narodów Zjednoczonych przyjmuje się podpisanie Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka zaraz po zakończeniu wojny. Ludwig zaznacza, że w dokumencie założycielskim postawiono na piedestale „prawa” jako siłę napędową rozwoju świata. To właśnie „prawa” miały w intencjach założycieli być nośnikiem ludzkiej wolności i godności jednostki. Rozumienie praw jednostki oparto o wiele znanych dokumentów, których uchwalenie zmieniło bieg historii (angielska „Bill of Rights” z 1689 r., „Deklaracja Niepodległości Stanów Zjednoczonych”, czy francuska Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela). W niemal każdym zdaniu, zawierającego 1869 słów dokumentu ONZ znajduje się słowo „prawa”.

 

W Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka znajdziemy jednak nieznaczne lecz bardzo istotne zmiany, odróżniające ją od dokumentów na podstawie których została napisana . Np. w Artykule 3. zamiast niezbywalnego prawa do „życia, wolności, i podążania za szczęściem”, w dokumencie ONZ znajdziemy prawo do „życia, szczęścia, i bezpieczeństwa osoby”. Co w tym kontekście oznacza „bezpieczeństwo osoby”?

 

W dokumencie z 1945 r. dopisano wiele praw nieznanych w poprzednich dokumentach. Prawa te legitymowały interwencję ONZ w życia ludzi na całym świecie. Sformułowano je jako np. prawo do pożywienia, ubrania, opieki medycznej, zasiłków dla bezrobotnych czy niepełnosprawnych, opieki nad dzieckiem, prawo do darmowej edukacji oraz…prawo do rozwoju osobowości czy prawo do korzystania z dóbr kultury! (sic) Czyli aby pójść do teatru czy kina należy mieć do tego prawo? – pyta autor.

 

W 2015 r., siedemdziesiąt lat od podpisania pierwszego dokumentu, globaliści z ONZ postawili gigantyczny krok naprzód. Plan „Agendy 2030” zawiera program złożony z 91 sekcji poświęconych wprowadzeniu rządu światowego. Zawierają rozwiązania dotyczące pięciu głównych aspektów: ludzi, planety, dobrobytu, pokoju i partnerstwa. Dodatkowo, dokument zawiera 17 celów programu Zrównoważonego Rozwoju, wprowadzonego do „zwiększenia jakości życia” na naszej planecie.

W opinii Ludwiga, plan „Agendy 2030” jest kolejną próbą wprowadzenia czyjejś wizji utopii, tym razem na poziomie światowym. Żadna sfera ludzkiego życia nie pozostanie poza kontrolą ONZ. Już nie chodzi o „prawa”. To słowo - poza nielicznymi wyjątkami, nie pojawia się już prawie w ogóle, oraz w niczym nie przypomina podpisanej przed siedemdziesięcioma laty deklaracji.

 

Autor artykułu zaznacza, że ideę Zrównoważonego Rozwoju nie da się w żaden sposób pogodzić z chrześcijańską wizją świata. Wolność osobista jest zatopiona w zdeterminowanej naukowo kolektywnej postawie, która prawo do decydowania oddaje w ręce diabelskich, wszystkowiedzących Wielkich Braci. Znaczenie jednostki jest zmarginalizowane. Pozostaje pytanie – czy nie nastąpił czas, by zastanowić się nad uczestnictwem w tym - tak naprawdę - niezrównoważonym organie prawnym?

 

Źródło: lifesitenews.com / un.org

PR


DATA: 2018-11-07 06:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Najwyższy czas wystąpić z tej diabelskiej organizacji.Od lat działa przeciwko ludzkości i jeszcze bierze za to kasę. To społeczeństwo powinno się nawrócić do jedynego Boga aby mogło znowu jasno myśleć.
ponad 1 rok temu / sefora
 
Sojusz z Orbanem i delegalizacja LGTB najpierw.
ponad 1 rok temu / Janio
 
To nie plany, to mrzonki.
ponad 1 rok temu / Norman
 
Zrównoważony rozwój (i wdrażanie go) mamy wpisany do Konstytucji, gdyby ktoś nie wiedział. P.Morawiecki odmienia przez wszystkie przypadki, ale nikt nie wyjaśnia ludziom, czym tak naprawdę jest zrównoważony rozwój? Nie robią tego ani politycy, ani dziennikarze. Ludzie w najlepszym wypadku sądzą, że chodzi o ekonomię... Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to proszę wysłuchać p.dr Aldony Ciborowskiej (na you tube).
ponad 1 rok temu / ewka
 
to mam nadzieję czysta utopia . nikt nie pyta ludzi czy chcą mieć zrównoważony rozwój i równać do gwatemali czy do singapuru .to masońsko żydowski projekt
ponad 1 rok temu / pol
 
To niestety nie utopia, to nastąpi i "będzie ucisk jakiego nie było" sam Jezus to powiedział. Chrześcijanie zgodnie z Pismem nie powinni rozpaczać a podnieść głowy z nadzieją i wiarą w Boga Żywego.
ponad 1 rok temu / Do Autora
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.