Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   MARCA   2020 r.

Św. Jana Klimaka
Św. Leonarda Murialdo
 
 
 
 

Film PCh24.pl o zbrodniach Rewolucji Francuskiej

Śmierć Wandei! Ludobójstwo dumą Francji


Odtwórz w YouTube
 

Rewolucja francuska nie była – wbrew liberalnej propagandzie – tryumfem rozumu i humanizmu nad ciemnotą i zabobonem. W jej trakcie siły postępowe dokonały wielu aktów wymierzonej w katolików brutalnej przemocy. Świadkiem najkrwawszych wydarzeń – zaplanowanego i realizowanego systemowo ludobójstwa – była Wandea. Zapraszamy Państwa na film poświęcony tej rewolucyjnej zbrodni.

 

 


DATA: 2020-02-01 10:24:00
AUTOR: DAWID ROGOWSKI, MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przecież on nie porównuje Boga i ludzi. Przeczytaj ten komentarz jeszcze raz.
2 miesiące temu / @aaa
 
Wszystkie gałęzie masonerii to ręce złego ducha które pracują od wieków dla rewolucji lansującej bezbożnośc m.in przez wypaczanie chrześcijańskiego obrazu Boga,przeciw humanistycznemu porządkowi,wprowadzają bezład i konflikt; Masoneria w swoich knowaniach nie cofnie się nawet przed przebieraniem się w chrześcijańskie "szatki" by móc skuteczniej doprowadzac do dechrystianizacji; promuje wszelaką rozwiązłośc niszczącą małżeństwa,rodziny,wychowanie. Obecnie przebrała się w maskę marksizmu kulturowego który chcę stworzyc masy niewolników do płacenia podatków,wymyśla najbardziej drakoński system opodatkowania dążący do depopulacji;jest homofobiczna ze swej natury którą jest demoniczna nienawiśc!
2 miesiące temu / t
 
Ludzie możecie wyrażać się normalnie ,znacie takie pojęcia prawda,albo kłamstwo.Tak ,albo nie .Co nadto ,od diabła pochodzi.
ponad 1 rok temu / gosc
 
@Stormer Oni są relatywistami, dla nich ich czyny, choćby najgorsze, są czymś dobrym.
ponad 1 rok temu / ollek
 
@Stanislavus Proszę nie żonglować skończonymi liczbami przy porównywaniu Boga i ludzi. Może i tryliony trylionów są imponujące, ale od czasów rachunku różniczkowego da się posługiwać wielkościami nieskończenie dużymi oraz małymi różnych rzędów.
ponad 1 rok temu / aaa
 
Wandei -ciąg dalszy ...)* Zmieniają się tylko formy, ale skutki są podobne. "Walka" -o "sprawiedliwość społeczną" jest dostrzegalna niemal "na każdym kroku". Ideologia "wielkich" ukrytych za parawanami "postępu". Wszystko jest obliczone na tzw. "kreatywny zysk" dla wtajemniczonych. Ale, choćby zdobyli i złote góry w końcu muszą odejść w otchłań, która ich pokona na wieczność.Ludzkie życie to 1/ trylionowa z trylionów ułamkowa cząstka, które zamienia się w pył nicości-"naprawiaczy świata". Tylko Najwyższy Pan jest Władcą Tego Świata i nikt i nic tego nie odmieni.
ponad 1 rok temu / Stanislavus
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 132 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.