Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   GRUDNIA   2018 r.

Św. Jana z Mathy
Św. Modesta
 
 
 
 

Film PCh24.pl o zbrodniach Rewolucji Francuskiej

Śmierć Wandei! Ludobójstwo dumą Francji


Rewolucja francuska nie była – wbrew liberalnej propagandzie – tryumfem rozumu i humanizmu nad ciemnotą i zabobonem. W jej trakcie siły postępowe dokonały wielu aktów wymierzonej w katolików brutalnej przemocy. Świadkiem najkrwawszych wydarzeń – zaplanowanego i realizowanego systemowo ludobójstwa – była Wandea. Zapraszamy Państwa na film poświęcony tej rewolucyjnej zbrodni.

 

 


DATA: 2018-07-16 07:21:00
AUTOR: DAWID ROGOWSKI, MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Hołota zainstalowana przy korycie ma jedno w głowie: nażreć się na czyjś koszt. Szacunek do własności i etyka bezwzględna są ich wrogami, bo zamyka im to drogę do rabunku i deprawacji frajerów. Zmieniają więc Kościół na swoją modłę, już im nie będzie zawadzał. Sama wiara w "cóś tam" im nie przeszkadza puki nie o Pana Boga chodzi a o "cóś tam".
6 miesięcy temu / agricola
 
Teraz potomków rewolucjonistów ''ubogacają'' fani bydła kopytnego
6 miesięcy temu / ZEUS
 
Nie tylko Wandea. Krucjata przeciw albigensom też była ludobójstwem. Macie może film o tych wydarzeniach?
6 miesięcy temu / Stormer
 
nihil novi...dla mnie, ale czy świat to wie?
6 miesięcy temu / slw
 
Nie tylko oświecenie odnośnie tego czym było oświecenie ale i bardzo dobra robota pod względem edytorskim i technicznym, taki standard trzymać Panowie !
6 miesięcy temu / Karol
 
Dzisiaj spadkobiercy rzeźników Wandei dalej mordują poprzez Holocaust milionów dzieci nienarodzonych. Trzeba masonerię wykorzenić z naszych państw, aby temu mordowi położyć kres. I trzeba pamiętać słowa Pisma Świętego z Księgi Apokalipsy o wrogach Boga: "I rozlali się jak ziemia szeroka i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. A od Boga z nieba zstąpił ogień i pochłonął ich."
6 miesięcy temu / krisbac
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 83 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.