DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Skrzek żaby ważniejszy niż ochrona życia człowieka. Szokujący performans YouTubera

Skrzek żaby ważniejszy niż ochrona życia człowieka. Szokujący performans YouTubera
fot. screen z wideo na profilu @JaokJanusz

Skrzek żaby rzekotki jest ważniejszy niż ochrona życia dzieci od poczęcia – to szokujący wynik performansu przeprowadzonego w Warszawie przez Mikołaja „Jaoka” Janusza. Przypadkowi przechodnie podpisujący petycję w obronie skrzeku żaby rzekotki, jednocześnie z oburzeniem odmawiali podpisania petycji w obronie życia od poczęcia.

 

Internetowy twórca Mikołaj „Jaok” Janusz opublikował w sieci fragment najnowszego nagrania na swoim kanale w serwisie YouTube. Dziennikarz zaczepiał przypadkowych przechodniów w Warszawie, nieopodal trasy szybkiego ruchu. Twórca prosił o złożenie podpisu pod petycją, która miała chronić los skrzeku żaby rzekotki, która w pobliżu budowy ma tereny lęgowe. Mikołaj Janusz podkreślał, że sama żaba jest pod ochroną, ale jej skrzek już nie, stąd pomysł petycji.

 

Przechodnie chętnie podpisywali listę wsparcia inicjatywy. Tuż po złożeniu podpisu, internetowy twórca natychmiast zachęcał do podpisu petycji w obronie życia każdego dziecka nienarodzonego. Niestety przechodnie reagowali alergicznie i z oburzeniem rezygnowali z podpisu pod petycją wspierającą ochronę życia od poczęcia.

 

– Ja się za żabami podpisałam, a pod tym już się nie podpiszę – powiedziała jedna z kobiet, która odmówiła podpisu pod petycją w obronie ludzkiego życia od poczęcia. – Wie pan co, akurat tego to nie podpiszę – odpowiedziała inna z kobiet (młoda matka), która nie chciała złożyć podpisu pod petycją chroniącą życie dziecka. Jednocześnie chwilę wcześniej zadeklarowała wsparcie dla sprawy mającej na celu ochronę skrzeku żaby rzekotki.

 

 

Źródło: Twitter

WMa

 


DATA: 2020-11-28 12:26
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
18
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szoooook.Boze moj, co z tymi ludźmi
1 miesiąc temu / Bo
 
Nasze społeczeństwo już od dłuższego czasu było powoli gotowane jak żaba w wodzie, przez liberalne media. Niektórzy jak widać na filmie dali się całkowicie "ugotować". Film ośmiesza hipokryzję i brak logiki w postawie ankietowanych osób. Niestety jest to śmiech przez łzy. Pokora jest kluczem do drzwi Miłości
1 miesiąc temu / Morutho
 
Szantaż emocjonalny? Nie. To papierek lakmusowy dla sumienia i rozumu.
1 miesiąc temu / Atanazy
 
To zwykły szantaż emocjonalny. Nic dziwnego, że przechodnie spontanicznie się na to nie godzą.
1 miesiąc temu / Margeritta
 
To doskonale pokazuje kondycję intelektualną zwolenników aborcji. Trzeba być skrajnym tumanem, żeby poza sytuacjami zagrożenia życia matki i jeśli sama podejmie taką decyzję, popierać aborcję.
1 miesiąc temu / Akwin
 
Matka z z dzieckiem w wózku przejęła się losem potomstwa żaby. Cóż za wrażliwość. Jednak petycja w sprawie ochrony życia ludzkiego jest zła, zdaniem ankietowanych kobiet. Naprawdę wstyd teraz wyjeżdżać z kraju. Polska jest znana w świecie, że w dobie koronawirusa tak zajadle walczy o aborcję. Jak w stolicy eksmitowano masowo ludzi na bruk przez złodziejską reprywatyzację, to prawie nikt nie wyszedł w ich obronie, ale w celach satanistycznych gromadzi się wielu.
1 miesiąc temu / Michu.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.