DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pan Robert Biedroń bardzo lubi kłamać, przekonali się o tym mieszkańcy Słupska. : Kreuje siebie na wspaniałego człowieka, a to wszystko to tylko cudowna maska,która kryje jego zawinienia.
1 miesiąc temu / Bezpartyjna
 
Komentarze dotyczące pedofilii i homoseksualizmu wśród hetero wynikają nie z zainteresowania gejami tylko z afirmacji chorego zjawiska.
8 miesięcy temu / Andrzej
 
Poseł który jest wybrany przez wyborców aby bronić nasz kraj i promować to w świecie w jak najlepszym świetle wszystkich obywateli nie jest wybrany do załatwiania swoich jednostkowych osobistych spraw od tego są władze w jego kraju dlatego powinien być usunięty ze swojego stanowiska to dziwne że najczęściej opluwaja nasz kraj osoby które dorobił się milionów i wysokiej pozycji wlasnie mieszkając i pracując w Polsce.mam bardzo dużo przyjaciół znajomych o różnych poglądach i nigdy te osoby nie były na moich oczach dyskryminowani w Polsce,a jeśli panu Biedroniowi zdarzyło się coś takiego to powinien to zgłosić w swoim kraju A nie opluwać na cały świat, na jego miejscu nie mieszkalnym w kraju w którym to nienawidzę i czuje się źle A z jego postępowania wynika że chce Tylko o zrobić zamieszanie dla swoich własnych korzysci
8 miesięcy temu / Beta
 
Co jest złego w nienawiści do grzechu czynów prowadzących do piekła? To jest dobro, gdyż ostrzegamy grzeszników właśnie dzięki naszej nienawiści do grzechu. Dlatego jest szansa że przynajmniej część z was, jeszcze potrafiąca samodzielnie myśleć, nawróci się przed śmiercią i nie czekają was wieczne cierpienia. To jest z naszej strony miłość do was. Po drugie, piszesz bzdurę jakoby homoseksualizm był grzechem. Grzechem są czyny homoseksualne. A ustawa jest próbą zmniejszenia pedofilii poprzez zatrzymanie zboczonej indoktrynacji seksualnej. Niby kto z was naucza że należy skarżyć się dorosłemu? Wręcz przeciwnie, nauczacie według zasady "róbta co chceta", czyli czemu dziecko miałoby się poskarżyć, jeśli wtłoczycie mu do głowy że może chcieć? Miałoby się skarżyć na coś na co wyraziło zgodę? Absurd. Zastanów się nad sobą, chyba że tylko publicznie udajesz troskę o dzieci, a w rzeczywistości chcesz dla tych młodych ludzi źle.
9 miesięcy temu / @Vitani
 
W normalnych warunkach rozwoju dziecka tak właśnie jest - organizm sam aktywuje popęd płciowy. W warunkach zboczonej indoktrynacji od małego dziecka popęd aktywowany jest wcześniej, a jednocześnie ukierunkowywany zgodnie z zamierzeniami indoktrynujących. Owszem, można by wykorzystać ten mechanizm do próby walki z pedofilią, ale nie w sytuacji gdy za seksedukację bierze się tęczowa zaraza, a naczelnym jej celem jest oswojenie dziecka z obrzydliwościami. A głupie to jest porównanie zestawienia Kościół-pedofilia do LGBT-pedofilia. Pedofile w Kościele działali/ją całkowicie przeciw doktrynie Kościoła, gdyż czyny pedofilskie zawsze były i są ciężkim grzechem. Natomiast dla LGBT liczy się sprawianie sobie przyjemności, na razie jeszcze z dodatkiem "bez krzywdzenia innej osoby". Z tej waszej zasady wynika, że logicznie nie powinniście mieć nic przeciwko pedofilii pod warunkiem że dotyczy ona dziecka uświadomionego, według zasad LGBT, oraz gdy dziecko wyraża zgodę.
9 miesięcy temu / @Litost
 
@@Lewicowy Przepraszam, naturalna... Bariera ochronna przed seksem? Przecież definicja seksu nie jest zapisana w naszych genach w inny sposób niż taki, że po osiągnięciu w sumie w trakcie dojrzałości płciowej organizm aktywuje popęd płciowy. Nie ma żadnego mechanizmu, który je blokuje, zwłaszcza u małych dzieci, które nie mają żadnego mechanizmu. Nawet nie wiedzą czym stosunek jest, więc skąd mają wiedzieć, że są krzywdzone? Jedyne co wiedzą to to, że są dotykane w o ile rodzice nauczyli miejsca, w które być dotykane nie powinni. A że jest spora grupa rodziców, która tematu unika jak ognia, to nawet tego nie będą wiedzieć. Zastanów się, czy wiedziałeś jako dziecko przed okresem dojrzewania, czym jest seks. Bo ja nie miałam pojęcia. I proszę, nie zrównuj pedofilii z "tęczową zarazą", bo to jest to samo co zrównywanie Kościoła z pedofilią - głupie generalizowanie, mające tylko podsycić konflikt tych dwóch środowisk.
9 miesięcy temu / Litost
 
Co wy tacy wszyscy jesteście przesiąknięci nienawiścią? Przecież to większy grzech niż homoseksualizm. Ustawa poza nazwą nie ma NIC wspólnego z pedofilią, wręcz ją powiększa, zatrzymując edukację seksualną. I nie, to nie jest "uczenie dzieci seksu" ani inne takie pierdoły, tylko uczenie dzieci, jaki dotyk jest seksualny, żeby mogły się poskarżyć zaufanemu dorosłemu, kiedy ktoś będzie próbował je tak dotknąć. To nie jest fizyka kwantowa, ludzie. To logiczne. A "uczenie dzieci, że homoseksualizm i transpłciowość jest dobra" to też gadanie bzdur, bo jest to po prostu tłumaczenie młodzieży, że nie, nie powinni mieć myśli samobójczych, bo są inni. Ale jak trafią na taką stronę i takie komentarze, to to wszystko się sypnie i przepchnie ich w przepaść. Proszę, zastanówcie się nad sobą, spójrzcie w swoje serca, przecież nie chcecie dla tych młodych ludzi źle, to są wasze rodziny, wasi przyjaciele. Nieważne czy w to wierzycie, czy nie.
9 miesięcy temu / Vitani
 
do Licealistka. Co to za liceum w którym nie uczą podstawowych zasad pisania w języku polskim? Gdybyś jednak kiedyś opanowała ten język, będziesz miała trudniejsze zadanie. Popracuj nad zamieszczeniem jakiegoś sensu w swoich wypowiedziach.
9 miesięcy temu / hehehe
 
Czy Biedroń przestał już katować swoją własną matkę?
9 miesięcy temu / Olek
 
Zaraz będą sie uruchamiać obrońcy tych niby ucisnionych a tak na prawdę chorych
9 miesięcy temu / Bobo
 
Zastanawiam się tylko, ile osób obrażających Biedronia w komentarzach swoją drogą naprawdę zadziwia mnie, jak bardzo heteroseksualnych mężczyzn interesuje gej, skoro aż tak przykładają wagę do tego jakiej jest orientacji w ogóle czytało tę ustawę.
9 miesięcy temu / Licealistka
 
Mamy czas prawdy, kto nie jest za ustawą "Stop Pedofilii" albo chce być neutralny, ten jest za pedofilią. Czyli prawie połowa naszego sejmu to zwolennicy pedofilii. Właśnie się ujawnili. Zobaczcie na reakcje mediów. Głoszą prwadę o średniowieczu, ale nikt nie cytuje słów ustawy i nie upublicznia wystąpień posłów.
9 miesięcy temu / Robi
 
Jest odwrotnie niż uważasz. Seksedukacja po pierwsze niszczy naturalny wstyd dziecka przed seksem, która jest mocną barierą ochronną przed pedofilami, gdyż dziecko odczuwa wstręt. Po drugie, seksedukacja czyni dziecko świadomym, co znosi jeden z argumentów przeciwników legalizacji pedofilii - że dzieci są nieświadome. Następnym krokiem tęczowej zarazy będzie zrównanie pedofilii w której dziecko wyraża zgodę, z innymi dobrowolnymi rodzajami seksu, gdyż nie będziecie mieli logicznych argumentów by zezwalać na czyny hetero czy homoseksualne między dorosłymi a jednocześnie zabraniać takich czynów między dorosłym oraz uświadomionym i przystępnym na seks dzieckiem. Ciekawi mnie jedno. Czy jesteście tego świadomi i tylko udajecie troskę o dzieci bo społeczeństwo jeszcze nie jest gotowe na legalizację pedofilii, czy może jesteście głupcami autentycznie sprzeciwiającymi się pedofilii ale jednocześnie nieświadomie, wbrew sobie, działającymi w kierunku jej legalizacji?
9 miesięcy temu / @Lewicowy
 
pedofilia ma tyle wspólnego z homoseksualizmem, co np.: nekrofilia z heteroseksualizmem.Czy w porządku będzie stwierdzenie, ze wszystkie osoby heteroseksualne to nekrofile?Oczywiscie, że nie.Takie rozumowanie to czysta bzdura.
9 miesięcy temu / matka katoliczk
 
Czy przestrzeganie przed gwałtami są złe, edukacja pozwoli wyeliminować problemy jak pedofilia.
9 miesięcy temu / Lewicowy
 
Pisałem nie raz najpierw małżeństwa lgbt później adopcje przez tą patologie a potem legalizacja pedofilii, świat chyli się ku moralnemu upadkowi
9 miesięcy temu / Koziolekmatolek
 
Czy pisząc bezpodstawne oszczerstwo o nienawiści katolików do drugiego człowieka, butnie liczysz na przebaczenie gdyż nie wiesz co czynisz?
9 miesięcy temu / @kłamca
 
" Ojcze przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią"Krzewiąc nienawiść do drugiego człowieka, ktos tu zapomina, ze Bog jest Miłością. Kryjąc oprawców, nie wydając ich przed wymiar sprawiedliwosci, przykłada się rękę do przestepstwa i cierpienia.Wstydzę się i boli mie takie postępowanie.Niech Duch Święty na Was zstąpi...
9 miesięcy temu / Chrześcijanin
 
Kiedy podatki zostaną obniżone ?
9 miesięcy temu / mj
 
Panie Biedroń w średniowieczu za pedofilstwo ucinano głowy wydaję mi się, że powinniśmy wrócić do tego rytuału.
9 miesięcy temu / Rocky
 
Jest bardzo dobra, nic bym w niej nie zmienil
9 miesięcy temu / Ta ustawa
 
Zgadzam się z kimś podpisanym jako "Querty" że ustawa nie jest dobrze napisana, ale uważam, że zmierza w dobrym kierunku. Po to mamy prawników w parlamencie żeby ją poprawili, bo są nieścisłości. Inna rzecz, że właśnie europoseł Biedroń sie odslonił i pokazał prawdziwe oblicze - on i jemu podobni idą wielkimi krokami po nasze dzieci i jak nie postawimy im tamy - w końcu przyjdą. Pedofilia to kolejna "orientacja" do zalegalizowania w ramach "tolerancji". Dlatego diabeł będzie ściekle ryczał, protestując przeciwko projektowi ustawy. Sam nie ma gardła, bo jest duchem, ale zaryczy tysiącami grdeł tych, którzy mu się oddają.
9 miesięcy temu / ojciec dzieci
 
Oczywiście PiS "będzie się starał" ale "mu nie wyjdzie".
9 miesięcy temu / wiśta wio
 
Ta ustawa to byłby kolejny bubel prawny przyjęty przez obecny sejm.
9 miesięcy temu / qwerty
 
Odwaga i prawda nas wyzwoli od terroru lewackich zwolenników dominacji lgbt w polityce prorodzinnej i wychowywaniu dzieci. Każde działanie organizacji LGBT w Polsce powinno być ścigane i surowo karane. Tak samo powinny być ścigane i karane osoby za kłamstwa i opluwanie Polski w kraju i zagranicą. Biedroń za kłamstwa musi być ukarany. Wspaniałe i odważne wystąpienie pań Zalewskiej i Wiśniewskiej.
9 miesięcy temu / Gerard
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.