DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Poznaj prawdę o projekcie ustawy „Stop pedofilii”. Demaskujemy 8 największych kłamstw

Poznaj prawdę o projekcie ustawy „Stop pedofilii”. Demaskujemy 8 największych kłamstw
fot. FORUM / Andrzej Hulimka

To, że coś jest dozwolone prawnie, nie znaczy, że jest moralnie godziwe. Zachęcanie 15-latka do regularnej masturbacji lub oswajanie go z grupowym seksem analnym (do czego już teraz dochodzi w trakcie zajęć z „edukacji seksualnej” w Niemczech) jest czynem zasługującym na stanowcze potępienie i domagającym się reakcji. Projekt „Stop pedofilii” zabezpiecza przed deprawacją seksualną wszystkich niepełnoletnich, niezależnie od ich wieku, gdyż zobowiązują nas do tego podstawowe normy moralne, którymi powinniśmy kierować się jako społeczeństwo.

 

Poniżej demaskujemy 8 największych kłamstw dotyczących projektu „Stop pedofilii”:

 

Czy projekt ustawy „Stop pedofilii” zakazuje tzw. edukacji seksualnej?

W treści zmian prawa, proponowanych przez projekt „Stop pedofilii”, nie ma ani jednego słowa o zakazie „edukacji seksualnej”. Zakazuje się jedynie zachęcania i namawiania dzieci do współżycia płciowego oraz podejmowania innych czynności seksualnych (np. masturbacji).

 

Dlaczego zatem liberalno-lewicowe media bez przerwy alarmują o tym, że „Stop pedofilii” zakaże „edukacji seksualnej”, skoro treść projektu w ogóle się do tego nie odnosi?

Przeciwko projektowi „Stop pedofilii” najgłośniej protestują aktywiści LGBT oraz powiązani z nimi „edukatorzy” seksualni, którzy forsują wprowadzenie do polskich szkół „edukacji seksualnej” opartej o Standardy WHO.

 

Jedna z „edukatorek” seksualnych, należąca do dużej organizacji zajmującej się rozpowszechnianiem „edukacji seksualnej” w Polsce, otwarcie powiedziała w jednym z wywiadów medialnych: „Gdyby się okazało, że ten projekt obywatelski przejdzie, to po prostu przestaniemy robić to, co robimy„.

 

W treści projektu nie ma jednak ani słowa o zakazie „edukacji” seksualnej. Dlaczego więc te środowiska tak bardzo protestują przeciwko „Stop Pedofilii”?

Ponieważ w trakcie organizowanych przez nich zajęć rozbudza się dzieci seksualnie oraz oswaja się je z perwersjami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem. Otwarcie namawia się również dzieci do częstej masturbacji, kwestionuje się ich tożsamość płciową oraz zachęca do podejmowania współżycia seksualnego. Do tego typu seksualizacji dzieci dochodzi również na rozmaitych zajęciach i warsztatach rzekomo dotyczących „tolerancji” lub „dyskryminacji” a w rzeczywistości służących otwarciu dzieci na tzw. „różnorodność seksualną”, czyli w praktyce na wszelkie perwersje i wynaturzenia seksualne.

 

Dlaczego się to robi? Po co lobby LGBT chce rozbudzać seksualnie polskie dzieci?

Forsowane w naszych szkołach zajęcia z „edukacji” seksualnej, „tolerancji”, „przeciwdziałania dyskryminacji”, „równości” to element toczącej się na terenie naszego kraju ogromnej kampanii społecznej, finansowanej przez zagraniczne stowarzyszenia i korporacje, której celem jest przeprowadzenie w Polsce rewolucji moralnej i seksualnej.

 

Działania te mają poskutkować uzależnieniem przyszłych pokoleń Polaków od seksu i uczynieniem z nich niewolników własnych popędów i namiętności, nad którymi nie będą potrafili zapanować. Konsekwencją tego będzie zniszczenie zdrowych, normalnych polskich rodzin, gdyż rozbudzeni seksualnie od najmłodszych lat życia ludzie nie będą potrafili wchodzić w prawidłowe relacje oparte na miłości, dojrzałości i odpowiedzialności.

 

Nie bez znaczenia jest również fakt, że według wielu niezależnych badań, statystyk oraz doniesień prasowych, wśród homoseksualistów istnieje niezwykle wysoki odsetek pedofilów. Jak pokazują badania, homoseksualiści stanowią nie więcej niż 1-2 proc. społeczeństwa. Są jednak odpowiedzialni nawet za 20-40 proc. wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci.

 

Dlatego też, oprócz forsowania zajęć z „edukacji” seksualnej, w ramach których promuje się wśród uczniów homoseksualizm, lobby LGBT zachęca dzieci i młodzież do uczestnictwa w tzw. „paradach równości”, które również oswajają młodych Polaków z homoseksualizmem. Wszystko po to aby homoseksualni pedofile mieli łatwy dostęp do rozbudzonych seksualnie i oswojonych z perwersjami dzieci.

 

Czy taką edukację seksualną, jaką lobby LGBT chce docelowo wprowadzić w polskich szkołach, zrealizowano już w jakimś kraju?

Tak, tuż za naszą zachodnią granicą – w Niemczech.

 

„Edukacja seksualna” jest w tym kraju obowiązkowa i przymusowa. Rodzice, którzy nie zgadzają się na posyłanie dzieci na deprawacyjne zajęcia, karani są wysokimi grzywnami a nawet więzieniem. W ramach zajęć pokazuje się dzieciom podręczniki o charakterze pornograficznym, które zachęcają do podejmowania współżycia oraz oddawania się najrozmaitszym perwersjom seksualnym. Uczniowie dostają również poradniki dotyczące praktykowania homoseksualnego seksu analnego. Małe dzieci, w żłobkach i przedszkolach, zachęca się do częstej i regularnej masturbacji a rodziców poucza się, aby nie przeszkadzali dzieciom w tej czynności. Lobby LGBT dąży do tego, aby w Polsce stało się tak samo.

 

O szczegółach sytuacji w Niemczech informuje m.in. poradnik „Jak powstrzymać pedofila”, który można znaleźć na stronie stoppedofilii.pl.

 

Uchwalenie projektu „Stop pedofilii” zatrzyma te dążenia lobby LGBT. Ale czy przypadkiem nie zablokuje jednocześnie możliwości prowadzenia zajęć z Wychowania do Życia w Rodzinie lub innych, podobnych?

Nie, obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii” w ogóle nie odnosi się do kwestii jakichkolwiek zajęć szkolnych i w żaden sposób nie ingeruje w podstawę programową oraz możliwość prowadzenia lekcji na terenie szkół i innych placówek oświatowych.

 

Tym bardziej ustawa „Stop pedofilii” nie będzie miała żadnego zastosowania w przypadku lekcji, zajęć i warsztatów, w ramach których przekazuje się uczniom wiedzę na temat miłości opartej na dojrzałości i odpowiedzialności oraz zachęcających do wstrzemięźliwości płciowej i czystości przedmałżeńskiej.

 

Czy po wprowadzeniu projektu „Stop pedofilii” karani będą również rodzice i wychowawcy, którzy rozmawiają z dziećmi na tematy intymne?

Nie. To właśnie rodzice są odpowiedzialni za wychowanie i edukację swoich dzieci i to na nich spoczywa kwestia wprowadzenia dzieci w sprawy seksualności, co najlepiej osiągnąć poprzez budowanie wzajemnych relacji i wspólne rozmowy. Ustawa „Stop pedofilii” w żaden sposób w to nie ingeruje.

 

Według projektu ustawy, karane ma być zachęcanie małoletnich do podejmowania współżycia płciowego oraz innych czynności seksualnych. Małoletni to również osoby w wieku 15-18 lat, które zgodnie z polskim prawem mogą wchodzić w dobrowolne relacje seksualne. Czy ustawa nie idzie w tej kwestii za daleko?

To, że coś jest dozwolone prawnie, nie znaczy, że jest moralnie godziwe. Zachęcanie 15-latka do regularnej masturbacji lub oswajanie go z grupowym seksem analnym (do czego już teraz dochodzi w trakcie zajęć z „edukacji seksualnej” w Niemczech) jest czynem zasługującym na stanowcze potępienie i domagającym się reakcji. Projekt „Stop pedofilii” zabezpiecza przed deprawacją seksualną wszystkich niepełnoletnich, niezależnie od ich wieku, gdyż zobowiązują nas do tego podstawowe normy moralne, którymi powinniśmy kierować się jako społeczeństwo.

 

Źródło: stoppedofilii.pl

TK


DATA: 2019-10-21 14:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy przekazywanie dziecku informacji o tym, że masturbacja jest czymś normalnym, to jest namawianie dziecka do masturbacji?
4 miesiące temu / neex
 
Bardzo proszę o udostępnienie linku do tekstu projektu ustawy
5 miesięcy temu / Obywatel4
 
Może ktoś mi objaśni , bo ja tego nie rozumiem. Otóż lgbt przekonują że homoseksualizm jest genetyczny i "nie można się nim zarazić". Ale jeśli tak, to dlaczego na lekcjach "edukacji seksualnej" na Zachodzie edukatorzy seksualni zachęcają do eksperymentów seksualnych z tą samą płcią!? Czy może to ktoś wyjaśnić?" Po pierwsze homoseksualizm nie jest w pelni genetyczny, ale wynika tez z czynnikow rozwojowych i środowiskowych. Co do "eksperymentów", to edukatorzy zachecaja osoby raczej nie oewne swojej orientacji, niż te ktore ja maja dosć pewną, gdyz twierdzą, że pomoże to im odkyc jaką orientację mają na prawdę.
5 miesięcy temu / Jakiś ktoś
 
Może ktoś mi objaśni , bo ja tego nie rozumiem. Otóż lgbt przekonują że homoseksualizm jest genetyczny i "nie można się nim zarazić". Ale jeśli tak, to dlaczego na lekcjach "edukacji seksualnej" na Zachodzie edukatorzy seksualni zachęcają do eksperymentów seksualnych z tą samą płcią!? Czy może to ktoś wyjaśnić?
5 miesięcy temu / j.ankos
 
Wstrzasnelo mna to co dzieje sie w niemczech i co moze w przyszlosci odbywac sie w Polsce w szkolach lgbt precz od dzieci!
5 miesięcy temu / nick leo
 
Do: Partiota18 A np. IKEA, gdzie pracownik nie godzący się na "tolerancję" miał niedawno kłopoty, Air Canada, gdzie ma nie być zwrotów "pan", "pani", czy Firefox, który jakiś czas temu zmusił do odejścia prezesa za finansowe wsparcie organizacji anty-LGBT. I dlatego osobiście zbojkotwałem tę przęglądarkę; używam Comodo Ice Dragon - jej świetnej kopii. Michał Obrębski
5 miesięcy temu / Michał Obrębs
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.