DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Skandaliczna wystawa w Paryżu

Skandaliczna wystawa w Paryżu

Paryskie Centrum Nauki i Przemysłu prezentuje wystawę zatytułowaną „Zizi sexuel”, skierowaną do dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Wystawę poleca szkołom ministerstwo edukacji, które jest jej współorganizatorem i sponsorem. Celem „Zizi sexuel” jest jak najszersza edukacja seksualna dzieci, które zdaniem wystawców są „przesiąknięte seksem”, o którym rodzice nie potrafią z nimi rozmawiać ani go zaprezentować.

 

Na tej pornograficznej ekspozycji zaprasza się m.in. uczniów, by naciskali na pedał mechanizmu wywołującego erekcję u manekina. Uczy ich się technik masturbacji. Umieszcza w łóżkach małżeńskich do oglądania scen miłosnych. W sali, do której zakazany wstęp mają dorośli, dzieciom daje się słuchawki dla wykładu o masturbacji i homoseksualizmie. Dziewczynkom mówi się, że ideałem jest posiadanie dużych piersi lub udawanie, że się takie ma. W broszurach, które wręcza się zwiedzającym pokazane są w sposób humorystyczny brutalne sceny seksualne.

 

Chęć obejrzenia wystawy zgłosiło już wiele szkół. Protestuje przeciw niej stowarzyszenie SOS Edukacja. Zamieściło ono w internecie petycję. Napisano w niej m.in. „Wystawa nie tylko wikła dzieci w praktyki nie mające nic wspólnego z ich własnym doświadczeniem, ale ponadto, sugeruje, że rodzice nie mają nic do powiedzenia, poprzez odcinanie dzieci od referencji rodzinnych, które są podstawą ich strukturyzacji”.

 

FLC


DATA: 2014-10-17 19:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Straszne. Krok po kroczku cywilizacja śmierci zawłaszcza świat
ponad 5 lat temu / mała
 
Huxley napisał straszną książkę, ale najstraszniejsze jest w niej to, że bardzo wielu spodobał się ten nowy wspaniały świat.
ponad 5 lat temu / Robert
 
Gorsze niż Sodoma
ponad 5 lat temu / ..............
 
Kara Boża nadchodzi. Już niedługo.
ponad 5 lat temu / stoLica
 
Szkoły będą "produkować" zboczeńców i dewiantów.Oczywiście szkoły dla niewolników , bo elity będą swoje dzieci kształciły w prawdziwych szkołach.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Co za ohyda!
ponad 5 lat temu / Jacek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.