DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skandal we Włoszech. Grupa przestępcza zabierała dzieci i oddawała pseudorodzinom LGBT

Skandal we Włoszech. Grupa przestępcza zabierała dzieci i oddawała pseudorodzinom LGBT
fot. flickr.com

W prowincji Reggio Emilia działała zorganizowana grupa przestępcza zrzeszająca pracowników socjalnych, lekarzy, psychologów i przedstawicieli lokalnych władz. Proceder polegał na odbieraniu w majestacie prawa dzieci z rodzin tradycyjnych i przekazywanie ich na wychowanie parom jednopłciowym. Przez ręce organizacji przewinęło się kilkadziesiąt dzieci, dwójka z nich została zgwałcona przez parę lesbijek.

 

O rewelacjach informuje na łamach tygodnika „Sieci” Grzegorz Górny. Policja rozpracowała szajkę Hansel i Gretel (Jan i Małgosia); aresztowano sześć osób, a wobec kolejnych dziesięciu zastosowano środki zapobiegawcze. Prokuratura uznała łącznie 27 osób za podejrzane. Zdaniem prowadzącej śledztwo prokurator, w proceder zaangażowani byli wszyscy pracownicy socjalni z regionu. W przestępczej działalności uczestniczyli także terapeuci, psycholodzy i lekarze. Grupa trudniła się naginaniem przepisów w celu odbierania wychowywanych w tradycyjnych rodzinach dzieci, by następnie przekazać je parom homoseksualnym.

 

Stworzono centrum opieki specjalistycznej, mające oficjalnie leczyć urazy spowodowane wykorzystywaniem seksualnym. Jego działalność – ukazywana we Włoszech jako wzór – okazała się nielegalnym biznesem. By skutecznie i w majestacie prawa odbierać dzieci rodzicom, na masową skalę fałszowano dokumentację. Starano się wykazać, że dzieci są maltretowane, wykorzystywane seksualnie, a dalsze wychowanie w tradycyjnej rodzinie zagraża ich zdrowiu.

 

W tym celu dzieci poddawano „praniu mózgu” – jako określają to zjawisko włoskie media. Kazano im np. uśmiercać w myślach swoich rodziców, malować rysunki rodziny, do których „terapeuci” domalowywali narządy płciowe, sugerując, że w domu dochodzi do molestowań. Tak „sformatowane” dzieci trafiały do tak zwanych rodzin jednopłciowych. Śledczym znane są przynajmniej dwa przypadki, gdzie małe dziewczynki zostały przez takie osoby zgwałcone.

 

Za ustanowienie tego systemu podejrzewana jest szefowa regionalnych służb socjalnych, Federica Anghinolfi; przyznająca się publicznie do homoseksualnych upodobań, zagorzała aktywistka ruchu LGBT i zwolenniczka adopcji przez pary homoseksualne. Anghinolfi opowiada się także za penalizacją homofobów – czyli wszystkich mających krytyczne zdanie wobec lobby LGBT.

 

Sprawdzana jest kwestia wyłudzania pieniędzy publicznych na działalność organizacji. Prokuratura twierdzi, że podejrzani otrzymali ze środków publicznych nawet do 300 tysięcy euro.

 

Źródło: „Sieci”

PR          


DATA: 2019-07-11 13:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy w pl tak już jest czy dopiero ma być wg tego szatańskiego ideału, aby każdy nienawidził Boga za to że się urodził. Boże, co za utrapienie czeka kolejne pokolenia. Najświętsza Dziewica Królowa wstawiaj się za nami.
10 miesięcy temu / PK
 
@Hanna Nie wierzyć. Przechodziliśmy z żoną proces przysposobienia do bycia rodzicem adopcyjnym, gdy pani psycholog dowiedziała się że teść był alkoholikiem próbowała imputować mojej żonie problemy psychiczne i sugerowała terapię. Siedziałem cicho ale w środku się gotowałem, po wyjściu z ośrodka Lublin zapytałem żonę -wiesz że próbowała ci wyprać mózg, -wiem.
10 miesięcy temu / siergiej
 
A w Polsce tzw. Prawica nic nie robi, aby powstrzymać Trzaskowskich, Rabiei itp. przed deprawcja najmlodszych
10 miesięcy temu / Oszukany
 
I jak tu wierzyć dzisiejszym terapeutom ?
10 miesięcy temu / Hanna
 
Niosący światło zwany lucyferus przez swoich pomocników na ziemi wypowiada otwartą wojnę gatunkowi homo-sapiens i teraz aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił ..
10 miesięcy temu / Kefas
 
Wypisz wymaluj norweskie Barnevernet, tylko we Włoszech nazywają ich po imieniu: zorganizowana grupa przestępcza.
10 miesięcy temu / orPoG
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.