DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Skandal! Prawda o propagandzie LGBT niewygodna dla Rady Miasta Krakowa

Skandal! Prawda o propagandzie LGBT niewygodna dla Rady Miasta Krakowa
Fot. Krakow.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa Sławomir Pietrzyk nakazał wyprowadzenie siłą sprzed mównicy przedstawicielki rodziców, która w trakcie debaty poświęconej rezolucji o tzw. mowie nienawiści próbowała zaprezentować, na czym polega edukacja seksualna według standardów promowanych przez organizacje lewicowe.

 

Jednym z punktów środowego posiedzenia była dyskusja nad „Rezolucją w sprawie wyeliminowania mowy nienawiści z systemu oświaty i przywrócenia należytego nadzoru nad placówkami edukacyjnymi na terenie województwa małopolskiego”. Projekt, który prezentował w imieniu grupy radnych Artur Buszek, był w istocie formą nacisku na odwołanie małopolskiej kurator oświaty. Barbara Nowak w ostatnich tygodniach jednoznacznie zabrała głos w obronie dzieci zagrożonych demoralizacją ze strony seksedukatorów.

 

Magdalena Czarnik zabrała głos w imieniu Stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci”, które ostrzega rodziców i nauczycieli przed wprowadzaniem modelu edukacji seksualnej według wzorców zachodnich. Przypomniała, że w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa miała miejsce w 2005 roku konferencja poświęcona tematyce AIDS, w trakcie której prezentowane były ulotki stanowiące wulgarną, perwersyjną propagandę, w tym homoseksualną.

 

Prowadzący obrady wiceprzewodniczący Rady Miasta Sławomir Pietrzyk z Klubu Przyjazny Kraków bardzo szybko przerwał wypowiedź twierdząc, że nie dotyczy tematu debaty, chociaż głównym zarzutem wobec kurator Nowak jest jej zaangażowanie w przeciwdziałanie indoktrynacji LGBT. Gdy Magdalena Czarnik nie chciała przerwać swego wystąpienia, Pietrzyk polecił straży miejskiej wyprowadzenie jej siłą.

 

Krakowski „pokaz tolerancji”

 

Zanim doszło do tej brutalnej ingerencji, głos zdążył zabrać m.in. Bawer Aondo-Akaa, teolog i działacz organizacji prorodzinnych oraz politycznych. Zwrócił radnym uwagę na niejednoznaczność sformułowania „mowa nienawiści”, które jest narzędziem służącym lewicy do stygmatyzowania ideowych przeciwników epitetami w rodzaju „ksenofob” i „homofob”. Jak zauważył mówca, oczernianie czy inne formy słownej agresji są już czynami objętymi sankcjami karnymi i nie ma potrzeby stwarzać dla nich odrębnej kategorii. – Dziękuję pani kurator za jej mądre słowa i za jej przenikliwość intelektualną – powiedział Bawer Aondo-Akaa.

 

Z kolei już po siłowym pozbawieniu możliwości zabrania głosu przez Magdalenę Czarnik, wiceprzewodniczący RM dopuścił na mównicę innego reprezentanta strony społecznej, Piotra Podleckiego. Ojciec siedmiorga dzieci i wieloletni nauczyciel rozpoczął od swego rodzaju „wyrazów uznania” dla krakowskich radnych za sposób, w jaki potraktowali przedstawicielkę organizacji „Rodzice Chronią Dzieci”. – Chciałem państwu „pogratulować” tego, co zrobiliście, tzn. zrzucenia z mównicy kobiety, która jest pisarką, dziennikarką i jednym z najbardziej znanych ekspertów w kwestiach rodziny, w dziedzinie, o której mówimy. To najlepsza rzecz, jaką mogliście zrobić dla nas, rodziców. Bardzo dziękujemy, bo jutro wszystkie media w Polsce będą opowiadały o waszej tolerancji – ironizował.

 

- Bardzo dziękuję pani Barbarze Nowak za to, że staje w obronie moich dzieci. Wszystkie dotychczasowe medialne „ustawki” pokazują, że ci, którzy się przeciwko niej wypowiadają, nie mają pojęcia o sprawie, w której zabrała głos – mówił Piotr Podlecki.

 

- Już samo procedowanie takiej propozycji żeby uczyć dzieci tolerancji, jest obraźliwe dla większości rodziców w Krakowie. Moje dzieci są tolerancyjne dlatego, że są katolikami i są wychowane w domu. Zakładanie, że większość młodzieży w Krakowie wymaga specjalnych szkoleń, jak szanować drugiego człowieka, oznacza policzek wymierzony nam, rodzicom i nam, nauczycielom – podkreślał, nawiązując do pomysłów tak zwanych szkoleń antydyskryminacyjnych w placówkach edukacyjnych.

 

- Zastanawiam się, czy w taki sam sposób zaproponujecie państwo radnym miasta Krakowa szkolenia o tym, jak nie gwałcić kobiet. To jest dokładnie to, co robicie w stosunku do naszych dzieci – podsumował Piotr Podlecki, odnosząc się do projektu rezolucji o „mowie nienawiści”.

 

 

Wkrótce poinformujemy o wyniku głosowania Rady Miasta Krakowa w sprawie rezolucji przeciwko małopolskiej kurator oświaty.

 

 

Źródło: Krakow.pl

RoM

 

 


DATA: 2019-03-29 08:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
21
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Vivat prawdziwe Krakusy!
7 miesięcy temu / Zouave
 
Loża miasta Krakowa
7 miesięcy temu / J1234
 
Kraków powinien się WSTYDZIĆ za swoich włodarzy... A pan wiceprezydent- cóż...
7 miesięcy temu / Xyz
 
Tchórzostwo ludzi prawych owocuje bezczelnością zła.
7 miesięcy temu / Aga
 
@ iskierka to bydełko będące niedawną elitą zachowuje się tak skandalicznie gdyż ma wsparcie Brukseli jak jeszcze nie tak dawno gdy było młodsze miało wsparcie Moskwy. Komuchy tępe te same tylko kolor flagi inny. PiS nie może postąpić tak jak oni z prostej przyczyny - mamy wciąż niezakończone brukselskie oskarżenia, a przecież widać co się dzieje we Francji i brukselska hołota nie reaguje. W tym wypadku trzeba znaleźć inną drogę, drogę do serc, umysłów i dobrej woli innych. Trzeba by poszli na wybory liczniej niż to przefarbowane towarzystwo, które pójdzie tłumnie. Trzeba byśmy zachowali się jak trzeba. Pomyślmy jak walczyła Inka. Ona przecież walczyła z tym samym wrogiem, który teraz nas znów gnębi. Zachowamy się jak trzeba i idźmy na wybory by przegonić raz na zawsze tych ... nie będę się wyrażać.
7 miesięcy temu / banita
 
Szkoda że rząd polski na tą propagandę przyzwala. Zostawione to zostało samorzadom podobnie jak w przyjmowaniu imigrantów. Rezultaty widac na ulicy
7 miesięcy temu / Patriota
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.