DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Serwis Parler wyrzucony ze sklepu Google. Pretekst: nawoływanie do przemocy

Serwis Parler wyrzucony ze sklepu Google. Pretekst: nawoływanie do przemocy
Fot. Pixabay

Globalny serwis Google usunął ze swego sklepu aplikację serwisu społecznościowego Parler, oferującego swym użytkownikom swobodę wypowiedzi nieskrępowaną tak zwaną polityczną poprawnością według lewicowego wzorca.

 

 

W konsekwencji decyzji giganta Big Tech posiadacze telefonów czy tabletów z systemem Android mają teraz utrudniony dostęp do platformy popularnej wśród konserwatywnych użytkowników, bezlitośnie cenzurowanych przez takie portale jak Facebook, Twitter czy Instagram.

 

Google wystosował specjalne oświadczenie, a jego sens pokrywa się z oficjalnymi powodami, dla których serwisy społecznościowe zablokowały konta prezydenta Donalda Trumpa. Według tych zapewnień, posty zamieszczane na Parler zachęcają do eskalacji przemocy po zamieszkach w amerykańskim parlamencie.

 

 

Źródło: TVP Info

RoM

 

 


DATA: 2021-01-09 10:17
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

dzisiaj apple i amazon usuneli parela
17 dni temu / sa
 
Google z reżimem w Chinach współpracują kiedyś czytałem ograniczając narodowi możliwości wyszukiwania wolnościowych treści.
18 dni temu / czloax
 
Nawet prezydent USA we wlasnym kraju jest bezsilny.Nie mam tych trzech kont niestety korzystam często z wyszukiwarki Google.
18 dni temu / ztula
 
Głupawe Big Brothery i inne tego typu programy narzucające zwykłym ludziom pozornie atrakcyjny, powierzchowny styl bycia, twittery, instagramy, facebooki, to wszystko narzędzia do manipulowania ludźmi i wyłudzania, w dobie rzekomej ochrony danych osobowych i privacy, informacji na ich temat, i to dobrowolnie od nich samych. Oferują kilka tysięcy rozsianych po świecie "znajomych", którzy zabierają przeciętnemu użytkownikowi czas, który mógłby on poświęcić na pogłębianie przyjaźni i dobrosąsiedzkich relacji z mieszkającymi tuż obok niego ludźmi. W krajach ubogich są firmy, które za pieniądze zajmują się wykorzystywaniem biedoty sadzanej przed komputerami po to, by masowo lajkowała na płatne zamówienie różne reklamowane przez portale i serwisy produkty, a i u nas jest cała zgraja lewackich, niekatolickich blogerów lansujących mniej lub bardziej jawnie różne produkty i usługi, wkradających się jak żmije w krąg naszych znajomych,by za kasę coś nam promować. To lewacka
18 dni temu / lipa!
 
Wpisac parler apk download i po sprawie
18 dni temu / Jak
 
To jak sie sciaga tego Parlera?
18 dni temu / KLIMA
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.