DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Sąd ograniczył Fundacji Pro-Prawo do życia możliwość prowadzania akcji „Stop Pedofilii”

Sąd ograniczył Fundacji Pro-Prawo do życia możliwość prowadzania akcji „Stop Pedofilii”
Fot. RoM

Fundacja Pro-Prawo do życia będzie odwoływać się od postanowienia gdańskiego sądu, który ograniczył możliwość prowadzenia kampanii społecznej „Stop Pedofilii”.

 

Organizacja LGBT Tolerado wytoczyła proces Fundacji Pro-Prawo do życia, domagając się m.in. zaprzestania prowadzenia przez Fundację ogólnopolskiej kampanii społecznej „Stop Pedofilii”, która polega na informowaniu Polaków o konsekwencjach praktyk homoseksualnych, powiązaniach między homoseksualizmem a pedofilią oraz ostrzeganiu rodziców przed tzw. „edukacją” seksualną.

 

Na wniosek aktywistów LGBT, sąd okręgowy w Gdańsku wydał 26 września postanowienie, aby na czas trwania procesu ograniczyć Fundacji możliwość prowadzenia akcji „Stop Pedofilii”, w celu zabezpieczenia roszczeń Tolerado. Sąd zakazał wolontariuszom Fundacji publikowania zdjęć homoseksualistów z tęczową flagą wraz z takimi hasłami jak:

 

„Pederaści żyją średnio 20 lat krócej”,

 

„Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”,

 

„Tacy chcą edukować Twoje dzieci. Powstrzymaj ich”,

 

„70% zachowań na AIDS dotyczy pederastów”,

 

„91% dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25% wychowywanych przez pederastów jest molestowanych”.

 

Zakaz dotyczy banerów wielkopowierzchniowych, plakatów, ulotek, stron internetowych Fundacji oraz nadruków na pojazdach i komunikatów dźwiękowych z megafonów.

 

Fundacji ograniczono nie tylko możliwość informowania Polaków o powiązaniach między homoseksualizmem i pedofilią oraz o konsekwencjach oddawania się praktykom homoseksualnym, ale również mówienia o epidemii AIDS wśród homoseksualistów, co jest powszechnie znanym faktem – zarówno naukowym jak i statystycznym.

 

Sędziowie przyznali równocześnie, że działania Fundacji Pro-Prawo do życia mają duży i realny wpływ na opinię społeczną w całej Polsce.

 

Postanowienie gdańskiego sądu jest nieprawomocne. Fundacja zapowiedziała, że będzie się od niego odwoływać, a akcja „Stop Pedofilii” będzie kontynuowana. Fundacja podkreśla również, że pojawiające się w mediach doniesienia o „nielegalności” aktualnych działań Fundacji są nieprawdziwe.

 

Jednocześnie działacze Fundacji pozytywnie oceniają tę część postanowienia sądu, która dotyczy tzw. „edukacji” seksualnej. Aktywiści LGBT wnioskowali do sądu również o to, aby zakazać Fundacji informowania Polaków na temat Standardów Edukacji Seksualnej WHO, w ramach których dzieci są seksualizowane w szkołach i przedszkolach. Sąd oddalił tę część wniosku oznajmiając, iż postulaty uczenia małych dzieci masturbacji i wyrażania zgody na seks są faktycznie obecne w Standardach WHO.

 

 

Źródło: Fundacji Pro-Prawo do życia (materiały prasowe)

MWł

 

 


DATA: 2019-10-02 13:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Musimy zdecydowanie sprzeciwić się i wciąż sprzeciwiać się ZŁU.Najwyższy czas aby chrześcijanie- katolicy a także wszyscy ludzie dobrej woli połączyli swoje siły. PROTESTUJMY POKOJOWO . MÓDLMY SIĘ ABY PAN BÓG NAS PROWADZIŁ I POKOJOWO PRZEKAZUJMY CO MAMY DO POWIEDZENIA. KTOŻ JAK BÓG
5 miesięcy temu / Annax
 
Jaka demokracja takie sądy. Niestety przez lata dominacji komuny w europie popaprło się w głowach. To hańba by zboczeńcy dyktowali co dobre a co złe. Pogonić zboczeńcow i ich popleczników sędziów. Przywrócić cywilizowaną hierarchię wartości. Zakaz aborcji i zabijania nienarodzonych dzieci to podstawowa wartość ludzkości.
7 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
Biedni, ślepi SĄDomici, dla których liczy się tylko władza. Nawet nie wiedzą jaka odpowiedzialność będzie na nich ciążyć za ten grzech. ?Biada tym, którzy zło nazywają na dobrem, a dobro na złem, którzy ciemności zamieniają na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz.? Iz 5,20 Niewykluczone oczywiście, że mogą być tacy, którzy są zastraszani przez tą chorą ideologię i nie wytrzymują presji, ale to pewnie mniejszość. Trzeba się modlić o dobre wybory, żeby wygrali ci, którzy sprzeciwiają się wszystkiemu, co zagraża i obraża wiarę chrześcijańską. Kierujmy się Chrystusem, a nie jakimiś tanimi hasłami i pustymi obietnicami ludzi, którym zależy tylko na korycie.
7 miesięcy temu / J 3,16
 
Dobrze że fundacja nadal działać będzie w dotychczasowym zakresie! Odwołanie od tej haniebnej decyzji sądu KONIECZNE!
7 miesięcy temu / Rita
 
Gdansk..... piekne ale zniszczone miasto prze liberałów. Nastepnego sędziego trza odwołać
7 miesięcy temu / Arielo
 
Aha - dobry sodomita. Jak to się nazywa? Oksymoron? Jakoś tak.
7 miesięcy temu / Jot
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.